برای سالم و بی خطر و امن coronavirus shutdown نیز فرصتی برای اجازه رفتن

ما بیدار به ضخامت قطرات باران در سان فرانسیسکو در اولین روز از نیمه ما شده است. قبل از من و بچه ها رو تا من نشسته در صندلی به دنبال از پنجره به بیرون و petted یک purring ترشی. من فکر کردم در مورد, واقعیت تلخ است که ممکن است روزی بر شما در حال حاضر در مورد این رمان Coronavirus از سال 2020 است.

فرصت از طول عمر است.

تبلیغات:

با حقیر برای به رسمیت شناختن همه درد و رنج مرگ و ناامیدی را به من پیشنهاد برای بقیه از ما در ایمنی نسبی این ایده که ما باید نادرترین شانس به زندگی می کنند و با سکوت. با خودمان و خانواده ما.

در این جامعه گسترده سبت یک رشته از تاریکی به صف روز کریسمس با خیابان های خالی و مطرح تجمعات ما اجازه بازدم اگر ما آن را. است که هیچ کوچک بپرسید.

در طول دهه گذشته برای نیویورک تایمز و در کتاب مطالعه کردم هزینه بودن همیشه به ما سلامت روانی و جسمانی از جمله سیستم ایمنی بدن است. من مطالعه کرده ام فریب بیش از حد از تحریک ثابت. آن قدرتمند است.

تبلیغات:

دوران مدرن استوک با honed دقت بدوی ما انگیزه به گارد در پاسخ به تحریک خارجی البته با آدرنالین. رفت و آمد روزانه بسته ناهار عجله یک تماس از رئیس — شما در آینده در امروز ؟ — آخرین نظرسنجی شماره خواندن در قطار و یا شنیده MSNBC و یا فاکس هیچ زمان برای ورزش امروز یک تماس از مدرسه در مورد شکست در آزمون و یا یک ضربه سر و سپس که هک شد قرار است به شام ؟

در بالای همه این تماس ها از گوشی های هوشمند. هیچ کس در انتهای دیگر فقط شما بازی کلمات با دوستان پر کردن لحظه ای جای خالی با متن lapsing به شل-جاوید گشت و گذار. چرا ؟ چرا که این احساس خوب و از آنجا که این کمک می کند تا شما چشم پوشی از دیگر فشارهای این واقعیت شما پذیرفته نیست آنچه که شما می توانید تغییر دهید و یا تغییر آنچه شما می توانید و از آنجا که کل رفو مدل کسب و کار قرن 21 است که گرفتن توجه شما.

زمان به آن را به عقب. در حال حاضر. آیا پایان این ستون اگر شما نمی خواهید. من می خواهم به جای شما. اما اگر شما می خواهید برای رفتن من به شما برخی از علوم چند حکایات شروع با مکالمه من شنید که صبح روز شنبه پس از خانواده ،

تبلیغات:

“من نیاز به من کیسه رقص با هم” من هشت سال دختر گفت به من ،

امروز همسر من به او گفت. “این یک نوع متفاوت از شنبه.”

* * *

استنفورد و ییل محقق اما Seppala با این نسخهها کار با جانبازان کشته اند که مدال دیگر ارگان های مرده و زخمی شدند و برخی که با استفاده از تکنیک های وحشتناک در بازجویی. او می آموزد که دامپزشکان به نفس با شور و مشورت یک نسخه از مراقبه من نمی belabor. این منطق و در نتیجه من می خواهم برای برقراری ارتباط است.

تبلیغات:

هنگامی که یک دامپزشک با این نوع از PTSD شدید می شنود با شدت بهم زدن درب او و یا او ممکن است فرو رفتن زیر میز. حاضر می شود با پر باعث به وحشت. سرباز در یک زندگی همیشگی دولت از مبارزه یا پرواز coursing با هورمون که درایو توانایی ما برای زنده ماندن در زمان حاد تهدید — حتی اگر هیچ تهدید واقعی.

دکتر Seppala (و دیگران انجام کار مشابه) نمیفهمد که تنفس می تواند کمک به خاموش کردن پاسخ فیزیکی تبدیل شده است که مرتبط با حافظه است. بنابراین هنگامی که درب انتقاد و یا یک ماشین زنگ برای تلفن های موبایل به PTSD-سرباز گرفتار می شود یک لحظه از وضوح تصمیم بگیرید: آیا این واقعا چیزی است که به واکنش نشان می دهند ؟ پاسخ بسیاری از زمان است و بنابراین سرباز نیاز به مبارزه یا پرواز.

در اصطلاحات پزشکی به نام آن دلسوز پاسخ. آن را می فرستد به فشار خون بالا افزایش مییابد آگاهی قرار می دهد بدن خود را به حالت اضطراری است. همچنین dampens پاسخ سیستم ایمنی بدن به بیماری است. چرا که خواهد بود ؟ چرا که اگر شما در حال رفتن به خورده شدن توسط شیر, سر, سرد, مهم نیست, نیست در حال حاضر.

تبلیغات:

مشکل این است که در زندگی مدرن ما بدن واکنش نشان می دهد بیش از حد اغلب به عنوان اگر وجود دارد یک شیر که نیست.

“ما در عصر و زمان ما در حال اجرا بر روی آدرنالین در حال اجرا در مبارزه یا پرواز” دکتر Seppala به من گفت. “آن را از طریق هر جنبه از زندگی خود را ثابت تحریک از هر منبع الکترونیکی, جاه طلبی, فشار مالی.”

مردم در آغوش یک زندگی بالا و کافئین بیش از حد برنامه ریزی, از انتظار تا آخرین لحظه به انجام کارها. شما قرار بود در پرواز یا پرواز زمانی که شما در یک وضعیت تهدید کننده زندگی. کل بدن بسیج. در آن طول می کشد تا مقدار تلفات در بدن شما است. ما volitionally pump it up و فکر می کنم این تنها راه برای تابع.

تبلیغات:

در حال حاضر در قبل از اضافه کردن-T-S-D. آنچه ممکن است اتفاق می افتد ؟ من مریض است ؟ من چه می شود ؟ من پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ?

از تنفس و دامپزشکان شما باید یک ابزار جدید. نفس کشیدن و رها کردن خاطرات و ترس از آینده از پاسخ فیزیکی. واکنش نشان می دهند و کمتر به تحریک خارجی که شما شیرجه رفتن در زیر صندلی. دیدن آن را برای آنچه در آن است — یک تهدید — اما شما در حال نشستن در صندلی در حالی که باران می افتد در خارج و خانواده خود را برای لحظه ای امن است.

* * *

روز قبل از آن بارید و در یک ناهار من ایستاده بود در دادگاه از یک شریک تنیس. او یک نوزاد و یک پسر او و همسرش نگهداری شده در خارج از مدرسه و حتی قبل از آنها بسته درب. او یک سرمایه گذار حرفه ای را کاهش و بازار را شعار. فقط قبل از اینکه ما شروع به بازی, او گفت:, “من احساس می کنم مانند قدردانی است.”

تبلیغات:

“من باید یک کار” او ادامه داد. “من دوست دارم خانواده من بسیار است.”

امین به من گفت. از کجا آمده بود — فقط در حال حاضر ؟

“من استفاده می شود به بدترین سیاتیک,” او گفت:. “حدود 18 سال پیش نمی تواند نشستن در میز من نمی تواند هر چیزی را انجام دهید. من خواندن یک کتاب توسط یک دکتر و متوجه شدم این بود که در مورد استرس. من در یک, راه اندازی دات کام مجسمه نیم تنه و من آخرین در ، من می خواهم پیچ در دبیرستان و فکر کردم من می خواهم هرگز یک کار پس از آن و یا به کالج.”

“من تا به حال به یاد بگیرند که اجازه رفتن.”

تبلیغات:

می تواند به دیگران یاد که ؟ آنها می توانند یاد بگیرند که من او را به احساس قدردانی در مواجهه با بحران ؟

او در شک و تردید; من فکر می کنم او گفت: آنها را به اولین ضربه پایین سنگ. من می دانم که چه چیز او صحبت می کند. من یک بار فرو ریخت, احساسی, و من یاد گرفتم به تفکر و به قبول این ترس است که می آید و می رود در یک نامشخص زندگی است. این است که من اصلا تجربه, ترس, اما من به شما بگویم از تجربه است که قدرت اجازه نمی دهد آن را فیزیکی تلفات در من است به خوبی به عنوان یک ابرقدرت.

آن منجر به خواب بیشتری که همچنین محافظت از بدن در برابر عفونت. خواب بیشتر و استرس کمتر. بیشتر قدردانی استرس کمتر. استرس کمتر و کمتر عفونت است. این لحظه زمانی که شما در حال رفت و آمد و پر برکت به داخل خود را با خانواده شاید با باران و نفس و مبارزه با دو عفونت در یک بار: رمان coronavirus که طعمه در تضعیف سیستم ایمنی بدن و عفونت از زندگی مدرن است که تراشه های دور در روح است.

* * *

تبلیغات:

همسر من و من راه می رفت ما سگ عمو Mort, پایین خیابان متروک. همسایه poked سر خود را از پنجره به بیرون. اگر چه او پرسید: بچه ها ما رو با هم و در زدم از سالمندان ساکن در محله و ارائه آنها را به هر گونه کمک به آنها ممکن است نیاز دارید ؟ یک سفر به فروشگاه مواد غذایی? یا داروخانه?

ما راه می رفت و من حباب با ایده.

“چرا شما همیشه احساس خیلی شادی ؟” من و همسرم از من خواست.

نگران نباشید. من همیشه احساس می کنم خیلی شادی. این درست است که خاص شادی من احساس سمت راست و سپس به نظر می رسید از نسبت با لحظه ای.

“من اینجا هستم تا با شما و من دوست دارم به تماشای سگ waddle پایین خیابان با خدمه اش.”

* * *

این زمان برای ایجاد. دانه های گیاهی contentedness و قدردانی است. اجازه دهید آنها را به استراحت در پاره و پاره خاک از روح خود را. آن را بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>