برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مرد-کودک طرفداران “آزادی بیان” به معنی آنها را وادار به عمل کردن بدون عواقب

برای سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و محافظه کار در جامعه شده اند در داد و بیداد بیش از آنچه که آنها ادعا می کنند که یک جناح چپ حمله به “آزادی بیان است.” واقعی نمونه از محافظه کاران خود را متمم اول قانون اساسی حقوق محدود توسط دولت سانسور شده نازک بر روی زمین البته اگر وجود ندارد. بنابراین محافظه کاران مجبور به بداهه نوازی گسترش مرزهای “آزادی بیان” برای در بر گرفتن خود را مبهم راست نمی شود انتقاد حق خود را به آزار و اذیت افراد دیگر بدون عواقب و حق خود را به ربودن منابع از شرکت های خصوصی به منظور انفجار نفرت یا غلط ایده های دور و گسترده ای به عنوان ممکن است.

کلاسیک این ژانر از “آزادی بیان” ناله: محافظه کار مقاله نویس برت استفنز اعلام شد که در آن حمله به “آزادی بیان” برای لیبرالها به انتقاد از راه نیویورک تایمز به تصویر می کشد نازی ها. استفانز’ Times همکار باری ویس به تصویر کشیده یک گروه از شبه روشنفکر راست بال به عنوان رایگان-گفتار شهدا به دلیل meanie چپ را سرگرم کننده از آنها را. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد “آزادی بیان” رویداد در کاخ سفید شامل هیچ واقعی قربانیان سانسور دولتی اما یک لیست مهمان های سنگین از مردم که اغلب متهم دروغ, پخش كردن, تئوری های توطئه و آشکار نژادپرستی. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا “پردیس آزادی بیان” فرمان اجرایی احاطه شده توسط فعالان محافظه کار که شکایت اصلی این بود که دیگر دانشجویان و اساتید صحبت آزادانه در راه است که آنها را احساس شرمندگی یا ناراحت کننده باشد.

تبلیغات:

آن را همیشه آشکار است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران که ناله و شکایت کردن در مورد “صحت سیاسی” در کل مفهوم آزادی بیان هیچ ربطی به قانون اساسی در دولت سانسور. آن بود که همیشه مورد ادعا خود را برای مذاکره با افتخار می گویند متعصب احمق یا غلط همه چیز با مقاومت مواجه و یا اصلاح از افراد دیگر با استفاده از خود را رایگان-گفتار حقوق. در مورد شما احساس هر گونه شک در مورد عمق جناح راست نفاق در این موضوع هفته گذشته باید به پاک کردن آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در طولانی اوقات تلخی تمام هفته به دلیل توییتر — با استفاده از نه تنها آن رایگان-گفتار حقوق, اما آن را به عنوان یک شرکت خصوصی به کنترل است که با استفاده از پلت فرم آن — تصمیم گرفته است بعد از این همه زمان برای اضافه کردن برخی از وزش زمینه به رئیس جمهور به طور فزاینده ای آشفته توییتهایی. شده است وجود دارد رشد داد و بیداد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از توییتر را متهم MSNBC میزبان جو Scarborough, قتل, منجر به مرد زن مرده ادعا قربانی (که در واقع کشته در یک حادثه غم انگیز) نوشتن یک نامه درخواست از توییتر به ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل درد این اتهامات نادرست باعث.

در آشکار پاسخ را آغاز کرده است با قرار دادن برچسب های هشدار دهنده بر روی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که او در آن آشکارا دروغ و یا خشونت را تشویق می کند. البته آنها انجام نداده اند این همه توییت از این طبیعت و یا ریاست جمهوری خوراک خواهد بود چیزی جز برچسب های هشدار دهنده. اما توییتر را اضافه کردن لینک کلیک کنید برای دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها دروغ پراکنی در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای اشاره کاربران به اطلاعات واقعی در مورد رای گیری. در ساعات اولیه صبح روز جمعه توییتر همچنین اضافه شده یک هشدار برای مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که در آن او ظاهرا تشویق پلیس به کشتن غیرنظامیان در مینیاپولیس که در آن تظاهرات علیه خشونت پلیس تشدید شده به ناآرامی های گسترده است که شامل برخی از گزارش آسیب به کسب و کار خصوصی.

تبلیغات:

توییتر تنها انجام چه رایگان-گفتار طرفداران — آنهایی که واقعی نه جعلی جناح راست آنهایی که همیشه ارائه شده به عنوان بهترین راه برای مقابله با سخنرانی نفرت و دروغ: راه برای مبارزه با بد گفتار است که با بیشتر بیان. تهمت بود نه “سانسور” و پس از توییتر نیست دولت هر چه تصمیمات آن را می سازد نمی تواند نقض متمم اول قانون اساسی در هر مورد. در مقابل این شرکت است که با استفاده از آن رایگان-گفتار حقوق برای اضافه کردن زمینه و اطلاعاتی که مهم هستند برای قوی بحث سیاسی در یک دموکراسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ امضای نامنسجم اجرایی به منظور تهدید به تعطیل توییتر و یا هر سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که ارائه چنین واقعیت چک. او صادر بالا فکر بیانیه در مورد “آزادی بیان” اما واقعیت اینجا است که او به معنای واقعی کلمه تهدید دولت سانسور — کتاب درسی متمم اول قانون اساسی تخلف — برای نگه داشتن یک شرکت آزادانه از ارائه اطلاعات به مردم است. این کاملا تقطیر چه راست-هافبک کنار که آنها در مورد بحث “آزادی بیان” — امتیاز خود را به صحبت می کنند بدون انتقاد و یا اصلاح یک امتیاز است که تنها می تواند امن کردن دیگران است.

در حالی که این همه رفتن بین دره سیلیکون و واشنگتن در میانه امریکا, ما در حال گرفتن یک زیبا از کمی آزادی بیان در واقع مسائل مربوط به محافظه کاران به عنوان پلیس در مینیاپولیس را تعطیل توانایی شهروندان در اعتراض به خشونت های پلیس و حتی با حمله به مطبوعات آزاد برای پوشش چه خبر است.

تبلیغات:

همه چیز لگد کردن در روز سه شنبه زمانی که پلیس با استفاده از چند پنجره شکسته و رنگ اسپری به عنوان یک بهانه به آتش کپسول های گاز اشک آور و گاز در اعتراض صلح آمیز ارسال پراکندگی آنها در تمام جهات. معترضان وجود دارد برای بیان خشم بیش از مرگ جورج فلوید در دست یک شرکت اخراج مینیاپولیس افسر پلیس به نام درک چوین که به زانو در Floyd گردن تا زمانی که او درگذشت در حالی که فلوید خود و جمعیت تماشاچیان التماس کرد برای زندگی خود را.

می تواند وجود داشته باشد بدون شک در مورد آنچه اتفاق افتاده در روز سه شنبه: پلیس را تایید نمی کند اعتراض و تصرف در باریکترین بهانه ای برای خاموش کردن آن با خشونت است. بنابراین چیزهایی که خارج از کنترل فزاینده در مینیاپولیس که در آن مردم بودند و در واقع خود محروم متمم اول قانون اساسی حق آزادی اجتماعات و تظاهرات مسالمت آمیز هستند و طبعا خشمگین.

تبلیغات:

روز جمعه واقعی حمله به آزادی بیان توسط پلیس متبلور شد بیشتر به عنوان پلیس بازداشت یک خبرنگار سی ان ان به نام عمر Jimenez زندگی می کنند و در هوا. Jimenez انجام شد هیچ چیز غیر قانونی بود اما تلاش برای پوشش هیچ-دیگر-تظاهرات صلح آمیز است که کار خود را. در واقع در این ویدئو شما می توانید شنیدن Jimenez گفتن پلیس که او و خدمه اش را هر کجا که پلیس به آنها بگویید که به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند نگه داشتن دوربین های نورد. اما پلیس دستگیر Jimenez, همراه با تهیه لایحه Kirkos و عکاس خبری Leonel مندز بدون هیچ دلیل روشنی — دیگر نسبت به سرکوب پوشش آنها را دوست ندارم.

بین مغلوب ساختن پیشی جستن اوقات تلخی و وحشیانه سرکوب آزادی بیان توسط پلیس در مینیاپولیس ما در حال گرفتن یک عکس واضح و روشن از آمریکا چه راست واقعا احساس می کند در مورد آزادی بیان است. تظاهرات در حال تعطیل کردن روزنامه نگاران دستگیر می شوند. رئیس جمهور gleefully fantasizing در مورد استفاده از صدمه به اموال به عنوان بهانه ای برای کشتن معترضان و سپس در اطراف کوه در می رم و تهدید به تعطیل کردن یک شرکت با تکنولوژی برای گناه مقابله با دروغ خود را با حقیقت است. (که واقعا حداقل آنها می توانند بعد از این همه زمان.) با آنچه ما می بینیم این است که آمریکا حق است که مبارک به قدرت دولتی به یاد سفارش به سکوت مردم که صحبت کردن در برابر نژاد پرستی یا که صحیح جناح راست اطلاعات غلط.

بنابراین وقتی که شما شنیدن محافظه کاران اپیلاسیون شاعرانه در مورد “آزادی بیان” و قرار است شر از “صحت سیاسی,” این را بدانید: آن را به کل مزخرف. آنها ادعا ساخته شده است تا حق ویژه به فوران رفتارهاي دروغ و نفرت سخنرانی کاملا رایگان از انتقاد و یا عواقب در حالی که هر کس دیگری موظف است به جهنم خفه شو. این بود که همیشه درست است اما به دنبال این وحشتناک هفته در آمریکا باید آن را غیر قابل انکار.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>