فراموش نکنید آیووا را احمق برنامه: دموکرات نمی تواند چشم پوشی از ملال انگیز مردم در انتخابات اگر آنها امید به پیروزی

ما وارد در 6:25 p. m. دوشنبه شب در جلسه محل در شهر آیووا, فرض وجود دارد خواهد بود یک سرریز جمعیت. مطمئن شوید که وجود دارد یک خط و جمعیت بسته بندی شده بود. اما در عرض 20 دقیقه نشسته بودم به صورت چسبیده در صندلی در سالن اجتماعات مدرسه.

با وجود این قبل از جلسه اعتیاد به مواد مخدره از رکورد حضور من حزبی در دانشگاه ما شهر, یکی از بزرگترین در دولت بررسی می شود و در 875 مردم — کاهش 60 از سال 2016 را در مجموع 935. که مردم در انتخابات به نظر می رسد قاعده کلی در سراسر کشور حتی در حالی که ما در انتظار نهایی برگه که در حال حاضر محل سناتور. برنی ساندرز و شهردار سابق پیت Buttigieg در یک مسابقه با سن. الیزابت وارن به مراتب پشت سر نیست.

در اینجا واقعی زنگ خطری برای دموکرات بیرون آمدن از آیووا: ما نمی توانیم سر ما در شن و ماسه و چشم پوشی از متوسط مشارکت مردم در یک زمان از لب گنده تاریخی تحول.

اگر دموکرات ها قرار نیست با هم یک بی سابقه get-out-the-رای تلاش در سال 2020 به مراتب بیش از هر چیزی از گذشته ما راه خودمان را برای شکست.

آیووا انجمن یک مطالعه موردی از این واقعیت است. در حالی که جمهوری خواهان reveled در رکورد حضور دموکرات ها در مواجهه با یک سناریوی کاملا متفاوت است.

فراموش نکنید که در مورد مشکلات با حزب دموکرات آیوا برنامه های. کنار خود اخراج از آیووا کهنه حزبی روند. من در حوزه کار شمارش ما دو دور از آرا شده و نهایی نماینده اعداد در رسانه های اجتماعی بعد از آن شب.

با توجه به ان بی سی نیوز, ورود, نظرسنجی, حتی برای اولین بار رای دهندگان — جوان فقرات نیروهای مترقی غوطه ور در زیر سال های گذشته به عنوان به خوبی. در سال 2008 برای اولین بار رای دهندگان افزایش یافت و به 57 درصد با تشکر از شور و شوق بیش از باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی; شب گذشته حدود یک سوم رای دهندگان بود و یک تازه وارد.

تبلیغات:

و از آن بدتر می شود: گذشته از سوئیچ در حال حاضر در چنین انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته پایین. در سال 2016 تنها 15.7 درصد از آیووا رای گیری-جمعیت واجد شرایط در زمان بخشی در انجمن. ما رکورد مشارکت در انتخابات به لطف مبارزات انتخاباتی اوباما در سال 2008 با سنجش زمان در 16.1%.

همه ما می دانیم که مردم در انتخابات است کلیدی برای هر انتخابات به خصوص در نوسان متحده است. در سال 2016 ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هیلاری کلینتون در کشور همسایه ویسکانسین تنها 23,000 رای.

پس این هیچ ربطی به با خطاب به برنامه — و یا حتی با Iowa.

تبلیغات:

آیووا انجمن افتضاح است تنها پنچر در حزب دموکرات اتوبوس که منتظر است خود را به پرواز.

این بحث واقعی, پست, -, آیووا, این است که آیا تام پرز حزب دموکرات می galvanize لازم دید شور و شوق و مخالفان به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر یا نه. را تثبیت رهبری حزب تحت پرز اجازه می دهد Sanders, Warren یا Buttigieg به افزایش در صف جلو?

آن را در مورد حزب دموکرات متحد در اطراف پررنگ دید که نه تنها به چالش می کشد وعده های خالی از مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی ادعا ویرانگر محیط زیست حرکت صعودی و بی پروا مهاجرت و سیاستهای جهانی اما الهام بخش جدید و محرومان رای دهندگان به نشان می دهد تا در روز انتخابات.

تبلیغات:

بروز جنگ تجاری یک مزرعه بحران و تاریخی و جاری شدن سیل در آیووا باید سختی بوده است زمین بازی را به شور و شوق از خواب بیدار شدن. افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و آب و هوا تغییر باقی می ماند بالا دو اولویت های حزبی را برانگیخت.

اما با دموکراتیک رهبری که حاضر به اجازه می دهد بحث در تغییر آب و هوا انباشته کنوانسیون کمیته با اعضای شرکت استقرار و کاسته بحث الزامات مورد نیاز برای میلیاردر مایکل بلومبرگ شما را به تعجب: این حزب می تواند به پایین به شکست یک بار دیگر در برابر یکی از خطرناک ترین روسای جمهور در تاریخ آمریکا مگر اینکه دموکرات ها جدید رهبری و یکپارچه پیام — و در حال حاضر.

تبلیغات:

خدمت به عنوان یک حزب دموکراتیک دستیار در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 1984 جایی که من crisscrossed برفی آیووا و کشور من از نزدیک شاهد این وقایع از یک فاجعه پیشگویی توسط حزب دموکرات تحت کنترل یک ماشین از رده خارج. معاون رئیس جمهور Walter Mondale رفت و در یک زمین لغزش در برابر رئیس جمهور رونالد ریگان پس از حزب موفق به سرکوب شور و شوق از بخش وسیعی از نامزدها از جمله “ایده های جدید” از سوی دیگر ، Gary Hart سابق فضانورد جان گلن و کشیش جسی جکسون رهبر ائتلاف رنگین کمان.

اگر آیووا انجام هر کاری در سال 2020 به نظر می رسد به کنار Mondale لعنت. انتخاب ما بیات معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن نگاه نمی کند به احتمال زیاد پس از آنچه به نظر می رسد به دور از جایگاه چهارم به پایان برسد.

در حال حاضر زمان آن را برای بقیه از حزب دموکرات در دنده — و رای دادن.

تبلیغات:

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی