سابق “شاگرد” تولید کننده ادعا به “خاک” در مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت شده توسط RNC کمیته: گزارش

چاک LaBella که در حال حاضر ریاست شرکت خود را LaBella Worldwide, Inc., شناخته شده است در دنیای سرگرمی را برای کار خود را در NBC و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمار واقعیت نشان می دهد “شاگرد” (که شد “مشهور شاگرد”). بازیگر تام آرنولد بود که یک شرکت کننده در نشان می دهد که ادعا کرده است که LaBella به “خاک” در مغلوب ساختن پیشی جستن — و با توجه به Daily Beast خبرنگاران Lachlan Markay و سام استین LaBella شده است دریافت پرداخت های بزرگ از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

Markay و استین توضیح “از ماه اوت سال 2019 از طریق مه سال 2020 کمیته ترتیبات برای سال 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه ساخته شده از یک دوجین پرداخت در مجموع بیش از $66,000 به LaBella Worldwide, Inc. برای تولید خدمات مشاوره.'”

تبلیغات:

وحش خبرنگاران توجه داشته باشید که ایران با پرداخت به LaBella Worldwide, Inc. “به نظر می رسد برای اولین بار پرداخت تا کنون ساخته شده توسط فدرال سیاسی کمیته یا LaBella شخصا و یا شرکت خود را.”

با توجه به آرنولد — که در حال حاضر یک غضبناک تهمت منتقد — LaBella است در اختیار تکان دهنده از پشت صحنه “شاگرد” دید. آرنولد ادعا کرده است, “چاک LaBella وجود دارد و همه را می داند.”

RNC ملی دبیر مطبوعاتی مندی مریت در مورد پرداخت به LaBella شرکت با جانور و گفت: “چاک LaBella است مشاوره در انواع تلاش برای () کنوانسیون از جمله استعداد و تولید و طراحی صحنه و مشاور رسانه. آن را فوق العاده مشترک برای حوادث در مقیاس بزرگ مانند این برای دریافت مشاوره از کسانی که با سوابق در صنعت سرگرمی و به پیشنهاد هر چیزی غیر از این است که نه تنها تخت در اشتباه اما توهین آمیز و گمراه کننده است.”

تبلیغات:

“شاگرد,” بعد “مشهور شاگرد” عرضه در NBC در سال 2004 و به میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن برای بیش از یک دهه. مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ نشان می دهد پس از اعلام انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015.

با توجه به Markay و استین “کالیفرنیا ثبت می گویند که LaBella Worldwide, Inc. گنجانیده شده بود در سال 2017. او IMDB صفحه در لیست او را به عنوان یک تهیه کننده در “شاگرد” از طریق 2013. او همچنین کار بر روی Miss Universe Pageant شد و بنا به گزارش ها در مسکو با مغلوب ساختن پیشی جستن برای 2013 رویداد وجود دارد. در ماه مارس سال 2017 قرار دادن گزارش داد که او دوستانه راه از هم جدا NBC.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>