سابق مدیر عامل شرکت مشکل حمل و نقل شرکت کردم که بزرگ COVID وام در حال حاضر در USPS مدیره

در ماه ژوئن سنا تایید لایحه Zollars سابق رئیس یک شرکت حمل و نقل به نام YRC در سراسر جهان به هیئت آمریکایی. سالن آموخته است که YRC در حال حاضر شکایت توسط دولت فدرال به اتهام defrauding پنتاگون در حالی که Zollars شد مدیر عامل شرکت.

علاوه بر این روز چهارشنبه دولت تمدید 700 میلیون دلار مالیات دهندگان حمایت وام به YRC در سراسر جهان که به ارزش تنها 70 میلیون دلار در مجموع روز گذشته و هشدار داده بود سهامداران ممکن است که آن را در معرض خطر بود از بیرون رفتن از کسب و کار.

تبلیغات:

در ازای وام دهندگان را 29.6 درصد سهم در شرکت.

زمانی که مجلس سنا تایید Zollars به USPS هیئت مدیره همراه با سابق هوا خط انجمن خلبانان جمهور دونالد Moak آن را ترمیم حد نصاب که از دست داده شده است پس از معاون Postmaster کلی ران بود پایین پا.

بود, بود گزارش, مجبور کردن به عنوان بخشی از یک USPS رفوی کارگردان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواهد به طور کامل خصوصی سازی دولت-اجرای خدمات و بارها ساخته شده و اتهامات بی اساس که پست الکترونیکی-در برگه های رای به موضوع شایع تقلب.

تبلیغات:

USPS هشدار داده است که بدون بودجه اضطراری گسترش رأی-با-ایمیل یک تهدید وجودی برای آن زنده ماندن مالی.

در بیانیه ای اعلام وام اضطراری به YRC, خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin گفت که این کمک ها را برای حمایت از حدود 30 ، 000 شغل را به عنوان به خوبی به عنوان “ضروری زنجیره تامین نظامی عملیات” که در آن 200,000 آمریکای شمالی شرکت بستگی دارد. وزارت خزانه داری است نه فاش نظر پرداخت سود سهام به سهامداران است.

اگر دولت نمی کند به طور معمول مناسب سهام در شرکت های کنگره تصویب این حرکت در میان همه گیر برای اطمینان از پول مالیات دهندگان بود misspent.

تبلیغات:

دلار در حال حاضر 700 میلیون وام که matures در 2024, نمی آید از این وجوه است که مراقبت در عمل کنار گذاشته برای کسب و کارهای کوچک اما از $17 میلیارد بخش در نظر گرفته شده برای حمایت از کسب و کارهای در نظر گرفته شده بسیار مهم برای امنیت ملی است.

مراقبت عمل می گوید که شرکت هایی که گرفتن پول از $17 میلیارد صندوق باید به دولت یک سهام.

تبلیغات:

وزارت خزانه داری گزارش نشده دست از هر یک از این قطعه برای بیشتر از سه ماه تا حد زیادی به دلیل دفاع پیمانکاران “در نظر گرفته آن شرایط بیش از حد طاقت فرسا” مدیران صنعت و لابی گفت واشنگتن پست.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از زنگ ها و سوت رفتن در جهت اشتباه و عمده شرکت های هوافضا فقط علاقه مند نیست” گفت: آرنولد Punaro بازنشسته دریایی سپاه عمومی که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک دفاع صنعت مشاور. “اگر این یک معامله خوب برای ما هوافضا شرکت آنها خواهد بود با استفاده از آن.”

YRC در سراسر جهان — که وزارت خزانه داری گفت: حساب 68 درصد از نظامی را “کمتر از توقیف کامیونی حامل” یا LTL حمل و نقل خدمات — گرفته شده ضرر و زیان در میان اقتصادی آتن لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت نوشته شده در سه ماهه اول از دست دادن درآمد و گذاشته شدن تعدادی از کارگران است.

تبلیغات:

بیشتر نگران کننده YRC نیز مدیون مجموع $825 میلیون دلار به طلبکاران متعدد واشنگتن پست گزارش داد روز شنبه.

در سال 2018 وزارت دادگستری طرح دعوی در دادگاه در برابر YRC — همراه با شرکت های تابعه جاده Express Inc. زرد و حمل و نقل, Inc. — وی از سوی مامورین که حمل و نقل واحد بود بسیارهزینه پنتاگون میلیون ها دلار برای حداقل هفت سال. کت و شلوار ادعا می کند که این شرکت ها ساخته شده نادرست به دولت و متورم اندازه گیری وزن در صورتحساب آن را متهم به وزارت دفاع از سال 2005 به حداقل 2013.

YRC را بلافاصله پاسخ به سالن درخواست برای نظر اما در بیانیه ای گفت شنبه که دولت طرح دعوی در دادگاه است “اختلاف قراردادی که سرچشمه در سال 2009 و predates فعلی هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت با بیش از یک دهه.”

تبلیغات:

اما Zollars شد مدیر عامل شرکت برای بسیاری از سال را تحت پوشش خود ندارد.

Zollars پا را از YRC در سال 2011. او تا به حال شده است با شرکت و پیشینیان خود از سال 1996 و نظارت کسب جاده در سال 2003 و رسمی ادغام زرد با جاده در سال 2009.

به گفته دادستان فدرال در اطراف آن زمان کارگران برای شرکت reweighed هزاران نفر از محموله اما توجه داشته باشید که تغییرات هنگامی که واحد در آمد و تحت وزن اصلی برآورد.

کامیونداران “reweighed هزاران محموله و سرکوب هر زمان که نتایج آنها نشان داد که حمل و نقل شد و در واقع سبک تر از اصلی آن برآورد وزن” کت و شلوار گفت.

تبلیغات:

“این مورد باید به عنوان یک هشدار دهنده به هر سازمان است که وارد یک قرارداد با دولت فدرال: اگر شما سعی کنید به پاره کردن ما را آماده به پرداخت قیمت سنگین” گفت: آمریکا وکیل جیمز کندی در یک بیانیه در آن زمان کت و شلوار واصل شد.

یک YRC سخنگوی گفت وال استریت ژورنال در سال 2018 که بررسی شده بود برای حدود یک دهه و که پنتاگون تا به حال حفظ آن به عنوان یک مشتری در طول این زمان. YRC سخنگوی گفت: تا به حال پس از آن تغییر رفتار است.

اصلی شکایت ثبت شده در سال 2008 توسط یک افشاگر اطلاعاتی که تا به حال برای این شرکت کار کرده برای بیش از 30 سال جرقه دولت بررسی به اوج خود رسید که در طرح دعوی در دادگاه.

در اطراف آن زمان YRC شرکت ها ارسال شده در ارزیابی میلیاردها ضربه بالا از $9.9 میلیارد دلار در سال 2006. سود به طور همزمان افزایش یافته است و شرکت های گسترش منافع خود به چین دستیابی عمده سهام در دو شرکت بزرگ چینی شرکت های حمل و نقل.

تبلیغات:

در سال 2008 YRC ارسال شده در از دست دادن نزدیک به 1 میلیارد دلار در طول رکود بزرگ و سپس در سال 2009 به سختی موفق به فرار ورشکستگی هنگامی که آن را متقاعد شرکت دارندگان اوراق قرضه به تبادل $470 میلیون حدود 94 درصد سهام در شرکت

در ماه سپتامبر سال 2011 سال Zollars پا, پایین, YRC تحت بازسازی است که رسوب عظیم کاهش پرداخت از جمله Teamster اتحادیه مشاغل — و “اساسا محو هر گونه سهام سهامداران.”

خزانه بیانیه روز شنبه گفت: YRC وام تا به حال به برکت وزیر دفاع علامت Esper.

“خزانه تعیین شد بر اساس صدور گواهینامه توسط وزیر دفاع که YRC حیاتی برای حفظ امنیت ملی” در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات:

وزارت خزانه داری, وزارت دادگستری ایالات متحده خدمات پستی و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به سالن درخواست برای نظر. لایحه Zollars پاسخ نمی دهند زمانی که خواسته از نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>