سابق COVID-19 اطلاعات مدیر: شیوع “بسیار بدتر” از DeSantis دولت اجازه می دهد در فلوریدا

Rebekah جونز, فلوریدا داده دانشمند که در مارس ادعا کرد که او از کار اخراج شد برای امتناع از دستکاری دولت coronavirus داده ها به دیدار جمهوریخواه فرماندار بازگشایی معیارهای جدید صادر شده هشدار: در حال شیوع است “بسیار بدتر” از آن نقاشی شده توسط دولت.

در یک شنبه در مصاحبه با MSNBC میزبان لارنس اودانل جونز ساخته شده است که دولت را coronavirus اطلاعات پورتال شناسایی تعدادی از شکست پس از ترک دولت ، فلوریدا به تازگی نوشته شده بالاترین روزانه caseload در یک روز در تمام 50 ایالت آمریکا.

تبلیغات:

به عنوان مثال دولت جنوب در ترکیب آنتی بادی داده ها از آزمون با ویروسی داده ها از آزمون. سالن در گزارش ممکن است که این عمل است که می تواند نقاط مبهم و غلط درصد ریسمانهای داده ها نه تنها در سطح دولت است. آن را نیز ممکن است بریزد تا به سطح ملی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تعدادی از کشورهای در حال حاضر تجدید نظر شده این عمل پس از انتقادات از juked, آمار, اما, فلوریدا ظاهرا نه به آنها پیوست. افزایش اخیر در موارد تهدید به مختل کردن برنامه به طور کامل بازگشایی اقتصاد آن است.

جونز همچنین گفت فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان (ahca صحبت) فقط شروع به انتشار بستری داده ها در سطح شهرستان در هفته گذشته و اطلاعات در تضاد دولت و وزارت بهداشت را داده است.

تبلیغات:

Ahca صحبت شماره های که در دسترس هستند در جونز ” را خود اطلاعات, پورتال, نشان می دهد که بسیاری از استان ها بیشتر مردم در بیمارستان بستری از گزارش DOH. جونز نوشت: در یک op-ed در هفته گذشته که با سوء استفاده از DOH بستری اطلاعات امتداد از وبلاگ نویسان تمام راه را تا به نیویورک تایمز.

“با در نظر گرفتن تعداد افراد بستری شده امروز در مقابل تعداد گزارش دیروز نیست به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم در بیمارستان بستری شد, در آخرین روز,” او گفت:. “این به شما می گوید که چگونه بسیاری از گزارش ها از بستری شدن در بیمارستان DOH دریافت که می تواند شامل بستری شدن در بیمارستان از موارد در ماه مارس. همان درست است از مرگ, اطلاعات, به عنوان به خوبی.”

جونز اشاره کرد که دولت را آزاد تست و مورد اعداد یا در زندان و یا در زندانها. بیشتر به او گفت: وزارت بهداشت متوقف انتشارات تست اطلاعات دموگرافيک پس از شلیک در ماه مه.

تبلیغات:

“ما هیچ ایده اگر اخیر موج در مورد سن ، جنسيت ، نژاد و یا قومیت واقعا خوشه” او گفت:, “, و یا اگر آنها متناسب با تعداد افراد آزمایش شده در آن گروه های جمعیتی.”

روز یکشنبه فلوریدا تنظیم یک رکورد ملی که در آن نوشته شده بیش از 15,300 موارد در یک روز. همانطور که از شنبه, دولت ثبت شده بود نزدیک به 270,000 مجموع موارد و بیش از 4,300 مرگ و میر به علت COVID-19. اگر فلوریدا یک کشور را در حال حاضر رتبه نهم در سراسر جهان بوده است.

تبلیغات:

کالیفرنیا ، ران DeSantis که جونز متهم به دخالت دولت داده به نفع خود سیاسی بازگشایی دستور کار اخراج خروش به عنوان “تصویری بر روی صفحه رادار” در یک روز جمعه در کنفرانس خبری.

“ما باید سرشماری امروز. من فکر می کنم بین 10 و 12 یا 13,000 — در جایی مانند آن — تخت در دسترس هستند” DeSantis گفت: در اشاره به تاخیر در انتشار شهرستان بستری داده است. “وجود دارد می تواند مقالات و گفت:” آه خدای من. آنها در 90%.’ خوب این که چگونه از بيمارستان به طور معمول اجرا شود.”

DeSantis توضیح داد که دولت تا به حال “بسیاری از مختلف blips.”

تبلیغات:

“ما در حال حاضر در بالاتر بر روی صفحه رادار از جایی که ما در ماه مه و اوایل ماه ژوئن,” او گفت:.

معترضان فریاد زد پایین DeSantis در دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی خواستار او استعفا دهد. آنها فریاد زد: “شرم بر شما” و “شما در حال انجام هیچ چیز!”

در ژوئن 15, روز DeSantis اعلام کرد که فلوریدا را به طور کامل بازگشایی مدارس K-12 آمده اوت اسکات پریچارد سرب اپیدمیولوژی در فلوریدا COVID-19 پاسخ, تیم, ترک DOH پس از 15 سال خدمت. سابق وزارت کارکنان گفت: میامی هرالد که پریچارد چپ زیرا او از ترس DeSantis را سرزنش او هنگامی که در مورد “آغاز شده و انفجار.”

تبلیغات:

و موارد شروع به افزایش. یک پرستار در کلینیک کلیولند در پمبروک Fla., گفت: روزانه وحش که “شمارش [COVID و] غیر COVID بیماران ما رفت و از دیدن 100 نفر به 200 نفر در روز. که چگونه بسیاری از در آمده به بررسی می شود.”

Ahca صحبت داده ها نشان می دهد که کلینیک کلیولند به حال 25 در دسترس تخت نه که برای بزرگسالان بيماران بستری از دوشنبه.

DeSantis’ تمرد در برابر داده ها و مرگ می ایستد و حتی در میان محافظه کار فرمانداران مانند تگزاس’ گرگ ابوت. در تاریخ 30 ژوئن به عنوان فلوریدا موارد مشخصی, DeSantis اعلام کرد که دولت خود بود “نه قصد بازگشت” به تنگ تر ایالت محدودیت. از آن پس ابوت, خود, دولت در بحران, سطح, دارای توقیف میله برش رستوران ظرفیت و صادر ایالت صورت-ماسک قیمومیت. DeSantis خود منتقدان پیشنهاد کردند به جز پریمیر در رنگ بیشتر بازگشایی.

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه توصیه می شود در هفته گذشته که چندین ایالت از جمله آریزونا, گرجستان, فلوریدا, لوئیزیانا و کارولینای جنوبی استناد اجباری stay-at-home سفارشات. پانزده دیگران باید آن را در نظر محققان گفتند.

تبلیغات:

نیویورک تایمز منتشر شده خود را مطالعه chronicling جهانی روزانه عفونت بین 28 ژوئن و جولای 5. آریزونا و فلوریدا دو آسیب دیده ترین مناطق در جهان است. کارولینای جنوبی سوم شد و پس از بحرین و لوئیزیانا.

ایالات متحده گزارش شده در سطح ملی در اولین هفته افزایش مرگ و میر ناشی از اواسط ماه آوریل گذشته در هفته است. به تاریخ ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 3.3 میلیون نفر و بیش از 135,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>