سابق وزیر دفاع Mattis هشدار تهمت و تهدید به قانون اساسی: “او تلاش می کند برای تقسیم ما”

سابق وزیر دفاع جیمز Mattis نوشت استرن حذف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات اخیر منتشر شده در چهارشنبه, گفته او “عصبانی و وحشت زده” و فرمانده کل قوا نیست حتی تلاش این کشور با هم.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا—و نه حتی تظاهر به سعی” Mattis گفت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس. “به جای او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است. ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما است.”

تبلیغات:

او به خصوص مبهوت در کاخ سفید عکس-op روز سه شنبه در مقابل کلیسای سنت جان. قبل از رئیس جمهور پیاده روی کوتاه به ساختمان فدرال اجرای قانون به شدت پاک تظاهرات مسالمت آمیز بود که ادامه داد: همه روز در پارک لافایت.

Mattis توضیح داد:

زمانی که من به ارتش پیوست و برخی از 50 سال پیش من سوگند سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی است. هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود—بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.

او همچنین با رد این نظامی زبان تهمت و دولت او استفاده کرده اند برای پاسخ به این اعتراضات باعث قتل جورج فلوید:

تبلیغات:

ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک “battlespace” که ما یونیفورم نظامی بر نام به “تسلط.” در خانه ما باید با استفاده از نظامی تنها زمانی که درخواست برای انجام این کار در موارد بسیار نادر توسط دولت فرمانداران. Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری—بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. آن را نابود زمین اخلاقی است که تضمین قابل اعتماد پیوند میان زن و مرد و جامعه به آنها قسم خورده به محافظت از آن خود آنها هستند. حفظ نظم عمومی بر عهده دولت غیر نظامی و رهبران محلی که بهترین درک جوامع خود هستند و پاسخگو به آنها.

حتی اگر وجود دارد hase شده است برخی از نگران کننده جرم و جنایت همراه با تظاهرات Mattis عاقلانه اشاره کرد: “ما نباید منحرف شود توسط تعداد کمی از lawbreakers. تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش—ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت است.”

زمانی که Mattis خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت او به طور گسترده ای به عنوان یک تثبیت نیروی است که می تواند نگه دارید رئیس جمهور بدترین غرایز در چک. او در نهایت به سمت چپ دولت در پایان سال 2018 است. او از ارائه استعفا نامه, اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به او فشار بیشتر به سرعت از Mattis برنامه ریزی شده بود. از آن زمان به بعد بسیاری از آنها بارها و بارها به نام برای Mattis به صحبت کردن در برابر تهمت اعتقاد او ممکن است یکی از معدود صداهایی است که می تواند از طریق قطع حزبی تقسیم است که تعریف ترین واکنش ها به رئیس جمهور دادگستری. دیگران را نقد این دیدگاه استدلال می کنند که Mattis’ صحبت کردن را کمی به شکستن هاشمی تهمت تب و ستایش از سابق وزیر دفاع نمایی فضائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>