سابق دانشگاه هاروارد روانپزشک لنس Dodes: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به “به نوبه خود امریکا به دولت پلیس”

اعتراضات برانگیخته توسط پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در یادبود روز ادامه دارد. این مردم را به قیام علیه خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی را گسترش فراتر از مینه سوتا مینیاپولیس به تمام 50 ایالت و سراسر جهان است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک ناوشکن نه یک شفا دهنده است. با توجه به گرایش به سمت استبداد حتی فاشیسم مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها قادر به کاشت بیشتر بخش در یک کشور دچار تشنج در درد و خشم بیش قتل جورج فلوید در نتیجه انفجار خشونت پلیس و آنچه که نشان می دهد ما در مورد سطوح شدید از نابرابری های اجتماعی و گسترده تر فرهنگ از ظلم و ستم.

تبلیغات:

خشمگین از این معترضان در واشنگتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر عقب نشینی به کاخ سفید, به معنای واقعی کلمه اطراف آن با گارد ملی و نیروهای اجرای قانون عوامل (برخی با هیچ نشان یا insignias) و یک بداهه دیوار نرده ها و موانع.

تهمت و تهدید کرده است که به از بند باز کردن نظامی ایالات متحده در برابر آمریکایی ها ورزش خود را در قانون اساسی تضمین حق آزادی بیان و اعتراض. مقامات ارشد نظامی باید به این نقطه با یکدیگر و یا رد تهمت را خواسته است که این کشور به نیروهای مسلح تبدیل شود و در برابر مردم آمریکا است. مشخص نیست که چگونه این بحران حل و فصل خواهد شد.

در یک مقاله جدید در اقیانوس اطلس جورج پاکر توصیف این شوم و رقت انگیز لحظه ای که در آن امریکا تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک کشور شکست خورده از یک ملت بزرگ است. او تساوی خاص در مقایسه با پس از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968 ترور:

تبلیغات:

تفاوت بین 1968 و 2020 است که تفاوت بین یک جامعه است که موفق به حل بزرگترین مشکل و جامعه ای که دیگر معنی را امتحان کنید. یک سال قبل از مرگ شاه هنوز هم اصرار بر مقاومت بدون خشونت به نام شورش “زبان بی سابقه.” این عبارت حاکی از آن است که کسی می تواند ساخته شده به شنیدن و احتمالا جواب.

آنچه امروز اتفاق می افتد را احساس نمی کند همان است. معترضان صحبت نمی به رهبران که ممکن است گوش دادن و یا به یک ساختار قدرت است که ممکن است عملکرد به جز شاید ساختار قدرت سفید است که بیش از حد گسترده و پراکنده به پاسخ. کنگره نیست آماده سازی یک لایحه برای رسیدگی به علل ریشه ای; کنگره دیگر حتی تلاش می کند برای حل مشکلات است.

هیچ رئیس جمهور حداقل از این یکی می تواند جمع آوری یک کمیسیون محترم آمار و ارقام از بخش های مختلف و احزاب برای بررسی مشکل و وحشیگری پلیس تولید و فروش گزارش با اجماع برای تغییر اساسی. مسئول استقرار وجود ندارد. رئیس جمهور ما یکی از تظاهر کنندگان.

در واشنگتن پست کارن Tumulty خلاصه نماد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پادشاه دیوانه عقب نشینی به قلعه خود را:

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت بدست دیوار خود را. اما از آن است که در امتداد مرز جنوبی. آن رفته تا حدود 1600 خیابان پنسیلوانیا.

آن سخت است تصور کنید یک مناسب تر استعاره برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری از انتقال از کاخ سفید به یک قلعه است.

برای همه تهمت و لاوروف در مورد زور و سلطه جدید چند لایه سیاه نرده در اطراف اجرایی عمارت نشان می دهد این واقعیت است که او عامل نه از قدرت اما از ترس.

معترضان که جمع آوری شبانه در سراسر خیابان در لافایت میدان شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز و اوایل حوادث غارت شده اند پراکنده. با این حال رئیس جمهور ایالات متحده بنا یک مانع است که او را جدا از هر دو جمعیت و غم و اندوه خود را بیش از خفگی مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح و دستبند آفریقایی آمریکایی که گردن دوخته بود زیر زانو یک افسر پلیس….

و در برخی از نقطه, شاید این واقعیت است که هر کس دیگری می توانید ببینید که خواهد سحر بر حتی تهمت: یک رئیس جمهور که نیاز به پناه گرفتن در پشت نرده ها و موانع زیرا او احساس تهدید توسط خود شهروندان است نه خود رهبر. او زندانی خود را.

در نظر گرفته شده و در مجموع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدیدات علیه مردم آمریکا و انتخاب های او ساخته شده است که ملتهب این کشور درد و نارضایتی و خشم بخشی از یک مقدار بزرگتر الگوی رفتار است. مغلوب ساختن پیشی جستن است معتاد به خشونت است. او را تشویق می کند و بیرون خشونت پلیس و thuggery — افسر پلیس را که به قتل جورج فلوید با خرد کردن گردن خود را در اساسی ترین راه فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

به عنوان یک تابع از اعتیاد خود به خشونت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از stochastic تروریسم به فرماندهی پیروان خود را به حمله های مختلف درک دشمنان: nonwhite مردم آزاديخواه و مترقی آمریکای لاتین مهاجران و پناهندگان مسلمانان و یهودیان و به اصطلاح آنارشیست ها و antifa اعضای و….

تبلیغات:

اخیر به عنوان مثال: در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دوباره انتخابات با ارسال یک ایمیل به هواداران است که با اشاره به “مغلوب ساختن پیشی جستن ارتش” است که باید به طور کامل نمی تواند درک به عنوان یک استعاره:

“رئیس جمهور می خواهد شما و هر عضو دیگر از منحصر به فرد ما مغلوب ساختن پیشی جستن به چیزی برای شناسایی خودتان و اجازه دهید همه بدانند که شما رئیس جمهور اولین خط دفاع وقتی که می آید به مبارزه با لیبرال اوباش.”

تبلیغات:

در تلاش برای درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارپیچ رو به پایین از خشونت و پارانویا و دیگر آشکار ذهنی بیمارگونه رفتار من به تازگی صحبت های دکتر لنس Dodes که من مصاحبه کرده اند و در چندین نوبت قبلی. او یک بازنشسته دستیار بالینی استاد روانپزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد و در حال حاضر آموزش و نظارت تحلیلگر بازنشسته در بوستون روانکاوی جامعه و موسسه.

در این گفتگو Dodes هشدار داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مخالف (تعریف شده به عنوان کرال نوع شخصیت) است که هر چیزی را برای باقی ماندن در قدرت. Dodes همچنین صحبت در مورد تهمت استفاده از واژه “تسلط” و آنچه در آن می گوید ما در مورد تمایل خود را برای کنترل مردم آمریکا این کشور انتخاب شد, مقامات نظامی و سایر نهادهای قدرت به هر وسیله لازم است. Dodes نیز صادر شوم هشدار در مورد تهمت به شخصیت و رفتار و هشدار داد که رئیس جمهور ما اخلاقی است weakling, ترسو و قلدر است که ادامه خواهد داد به ضربه در هر و همه افرادی که به او ستم کرده اند و یا بی احترامی به او. مغلوب ساختن پیشی جستن نهایی مورد نظر Dodes می گوید: این است برای قرار دادن بوت او بر گردن هر کس در این سیاره است.

به طور معمول این متن ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

بسیاری از مردم در رسانه های خبری و در میان مردم آمریکا ناراحت هستند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه بازیگری “ریاست جمهوری” در پاسخ به این کشور تظاهرات و قتل آشکار جورج فلوید. نگه داشتن آنها انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار مانند یک مسئول رهبر است که می تواند کمک به آرام کردن و التیام کشور در درد. او ناتوان از انجام چنین چیزی. این است که صادقانه احساساتی: چرا بسیاری از مکان صدای حفظ شفاعت با مغلوب ساختن پیشی جستن به چیزی که او نمی باشد ؟

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چگونه او را “تبدیل شدن به ریاست جمهوری” و رشد به کار و مسئولیت های خود را.

اما او نمی تواند به تغییر رفتار او از آنجا که به عنوان مخالف یا بیمار روانی او شدید اختلال شخصیت. افراد مبتلا به اختلالات شخصیت را تغییر دهید بسته به نوع کار آنها را نگه دارید. به این امید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف خواهد کرد که سادیستی که او را توسعه انسانی با کیفیت از همدلی برای دیگران که او را به ارزش حقوق و احساسات دیگران هرگز واقع بینانه است. من فکر می کنم مردم در حفظ و شفاعت با او به کسی که او نیست چرا که همه ما مایل به یک رئیس جمهور است که مادر و دلسوز به جای کسی که در ذات بی رحمانه است.

تبلیغات:

چرا بسیاری از مردم در انکار در مورد چه کسانی و چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا ؟ آنها فقط در تلاش برای پنهان کردن از آشکار برای دلایل آنها باور دارند که کمک خواهد کرد که نگه داشتن آنها را امن است ؟

همه ما آرزو می کنم که جهان بهتر خواهد بود در این صورت از شرایط وحشتناک. خواسته بود یک ابزار برای اجتناب از درد افتضاح واقعیت است. ناتوانی ایجاد شده توسط قدرتمند درنده مانند تهمت آگهی های برخی افراد برای برداشت وجه به انکار که مشکل این است که به عنوان وحشتناک آن است.

چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آسان مسیر فقط در مدل سازی خود را برای رفتار اجتماعی را در یکی دیگر از رئیس جمهور یکی در نظر گرفته بیشتر “ریاست جمهوری?” در خصوصی تهمت می تواند وحشتناک واقعی خود را, اما در او می تواند بازی “سنتی” نقش رئیس جمهور ایالات متحده است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند انجام دهد. هنگامی که متخصصان سلامت روانی هشدار داد که او دارای یک شخصیت ضد اجتماعی, اختلال است که او مخالف یا بیمار روانی آنها ارتباط دارد که اساسا چیزی اشتباه است با او. او متخصص در conning مردم تظاهر به مراقبت در مورد آنها دروغ گفتن به دریافت آنچه او می خواهد. اما این توانایی برای فریب و تقلب مردم را از هم جدا می افتد زمانی که او مجبور می شود به عنوان زمانی که او در مواجهه با او نهفته است یا در واقع هر گونه اختلاف است. سپس نمای از مرد باهم از بین می رود و ما می بینیم uncaring و خشونت زیر. او قادر به پنهان کردن این واقعی خود را هنگامی که در گوشه ای.

تبلیغات:

پلیس قتل جورج فلوید و همه غارت و جنایت است که رخ داده است پس از آن نشان دهنده یک بحران اخلاقی برای کشور است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بنابراین فاسد و غیر اخلاقی است که او نمی تواند آرامش ملت است. چگونه می تواند برگ برنده صحبت کردن در برابر بی اخلاقی و رفتار بد زمانی که او خود را همراه با بسیاری از حلقه درونی خود آشکار کیفری بدون توجه به حاکمیت قانون ؟

بله اخلاق به معنای چیزی برای او. بنابراین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و هر چه او می خواهد. او مراقبت می کند اگر او در رفتار اخلاقی است یا نه. اگر تهمت رفتار غیر اخلاقی است و یا در غیر این صورت اشتباه و ضد اجتماعی است که به معنای چیزی برای او.

در مقایسه اگر باراک اوباما شد, رییس جمهور در حال حاضر با تظاهرات ویروس اقتصاد در بحران و دیگر مشکلات کل کشور را احساس متفاوت است. ایالات متحده خواهد بود که مانند یک خانواده است که چالش ها و گاهی آنهایی که بزرگ. اما این خانواده همچنین دارای یک پدر و یا یک مادر است که می تواند بالاتر از وضعیت و عمل با بلوغ و چشم انداز.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند انجام دهد. چرا که او هیچ اخلاق ایده خود را در مورد حل مشکلات کشور است به شلیک به مردم که در اعتراض و غارت. وقتی که او گفت: “غارت به معنی تیراندازی” که نشان دهنده عدم توانایی خود را برای دیدن جهان از طریق هر چشم انداز را به غیر از خود است.

تبلیغات:

شما چگونه تفسیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر تماس تلفنی با فرمانداران دولت ترغیب آنها برای سرکوب اعتراضات?

آنچه واقعا به من زده بود گفتن فرمانداران که آنها نیاز به “تسلط” معترضان. “تسلط” یک کلمه بسیار مهم در این زمینه است. این یک چیز برای پیروزی در یک مسابقه به دانش برتر و یا برای متقاعد کردن کسی که نظر شما درست است. کلمه “تسلط” در اینجا به معنی چیزی بسیار متفاوت است: آن به معنی از بین بردن انقیاد کند و خوار گرداند.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع نیاز به تسلط بر همه. این که چرا او این است که اساسا مخالف دموکراسی خود را. تلاش خود را برای از بین بردن هر کسی که مخالف با او ادعای آنها “جعلی” کفایت یا بد — همانطور که در بیانیه خود که در مطبوعات است “دشمن مردم” — شناخته شده است روش دیگر روانی در افزایش خود را به قدرت.

در آخرین هفته یا بیشتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که معترضان با کشنده خشونت است. او تا به حال مسالمت آمیز معترضان مورد ضرب و شتم با تانک و گلوله را با گلوله های لاستیکی در خارج از کاخ سفید در تلاش به مرحله “ریاست جمهوری” عکس-op. او تهدید کرده است که به استناد قانون رزمی اگر مردم آمریکا را پایان تظاهرات خود علیه خشونت پلیس و انواع دیگر از بی عدالتی اجتماعی. در موارد متعدد او گفته است که امریکا پلیس به سوء استفاده از دستگیرشدگان و مظنون جنایی. موضوع وحدت در اینجا این است که مغلوب ساختن پیشی جستن جاذبه به خشونت است.

تبلیغات:

بله تهمت رفتار عمیقا آسیب شناختی سازگار با خود را ضد اجتماعی اختلال شخصیت. بی تفاوتی به مرگ دیگران یک ویژگی روانی.

واشنگتن پست گزارش می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بیش از 18,000 عمومی نهفته است در حالی که رئیس جمهور. این است که یک نوع از “مهارت”? و یا آن را غریزه خالص?

اگر شما یک فرد صادق و دروغ گویی هزاران بار است که یک مقدار زیادی از کار. آن است که کار را برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دوباره, حتی اگر آن است که اغلب سخت برای مردمی به درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است متفاوت از انسان عادی. همه ما دیده می شود خود را کاملا نادرست است که او اصرار دارد حقایق هستند. درجه ای از اصرار خود را بدون در نظر گرفتن شواهد اساسا توهم. این یکی از عوامل است که باعث می شود او بسیار خطرناک است.

چه هستند برخی از مفروضات اساسی در مورد انسان عادی رفتار که تهمت نقض?

به جز sociopaths و روانی همه افراد درجاتی از همدلی است. طبیعی است برای مراقبت از چگونه افراد دیگر فکر می کنم و احساس می کنم. که یک جزء کلیدی از روابط انسانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرده است که او قادر به همدلی است. از نزدیک با این وجود بدن عظیمی از شواهد از خود, خیانت, دروغ گفتن, آسیب و تهدید به آسیب رساندن به دیگران است که او هیچ وجدان. زمانی که او گفت: “من می توانم کسی شلیک کنید در وسط خیابان پنجم چون من خیلی محبوب” آنچه که او گفت: “من اهمیتی نمی دهند که من می خواهم به کسی تیراندازی; مرگ یک نفر دیگر است و هیچ مشکلی برای من. آنچه برای من مهم است این است که آیا من گرفتار خواهد بود و یا تحت پیگرد قانونی قرار.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای واقعی کلمه دستور داد که کاخ سفید تواند تبدیل به یک نوع از قلعه با لایه نرده در اطراف آن عملا خندق و حلقه های نظامی و مسلح دیگر پرسنل حفاظت از آن است. سیاسی و تقریبا به معنای واقعی کلمه او است که تحت محاصره به عنوان بخش بزرگی از جمعیت افزایش یافته است تا در برابر او. چگونه است که این تأثیر تهمت نیست ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار خطرناک تر در حال حاضر و او تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای خطرناک به عنوان سال 2020 از انتخابات اگر او را از دست دادن. انتقاد مخالفت یا مخالفت به معنی به او گفت که حمله توسط مردم بد. این ظرفیت به نزول به پارانوئید خشم جنبه دیگری از اختلال است. ما باید انتظار داشته باشیم که او سعی خواهد کرد به نوبه خود آمریکا را به یک حکومت پلیسی و یا اعلام حکومت نظامی و تعلیق قانون اساسی است. او به احتمال زیاد سعی کنید برای جلوگیری و یا سرنگونی 2020 انتخابات اگر او از دست می دهد. به منظور بهانه ای برای پایان دادن به دموکراسی است, او به احتمال زیاد به خود “رایشستاگ آتش” حادثه شاید از طریق شروع جنگ با چین و یا ایران. مانند هیتلر او می تواند پس از آن اعلام “شما باید به نوبه خود به من به عنوان رهبر خود را. من تنها کسی که می تواند ما را نجات دهد در آن زمان از این فاجعه است.”

چه انگیزه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چه مغلوب ساختن پیشی جستن سلسله مراتب نیاز دارد ؟

قدرت. نیاز به تسلط بر دیگران است. او باید باهوش ترین و بهترین رئیس جمهور با چکمه بر گردن هر کس دیگری در جهان است.

چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این پلیس قتل جورج فلوید و نتیجه اعتراضات آشکار در مورد دولت خود را از ذهن است ؟

پاسخ او این است که به طور کامل سازگار با اختلال و تا حدی که قابل پیش بینی بود فقط به عنوان بسیاری از متخصصان سلامت روانی شده اند قادر به پیش بینی اقدامات خود را برای سال در حال حاضر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناتوان از درستی پیشرو در این کشور به دلیل رهبری نیاز به توجه همدلی و نگرانی برای افرادی که شما را دنبال می. مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوان است از آن رفتار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قادر به انجام کار درست به خاطر او مراقبت می کند در مورد انجام آنچه درست است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضعیف ترین مردان است. قلدر است که همیشه ضعیف ترین فرد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme