سابق مولر دادستان به شهادت او تحت فشار برای برش سنگ “شکستن” بر روابط تهمت

بالا دادگستری و دادستان که مشغول به کار در مشاور ویژه سابق رابرت مولر مورد برابر راجر سنگ را شهادت جمعه به کنگره که سیاسی provocateur را صدور حکم سیاسی بود.

“آنچه من شنیده ام — بارها و بارها — بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” هارون Zelinsky دادستان می گوید در آماده شهادت ارسال شده در روز سه شنبه به کمیته قضایی مجلس.

تبلیغات:

تیموتی شیا اقدام آمریکا وکیل برای منطقه کلمبیا تحت “فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری به” برش سنگ “شکستن” Zelinsky می افزاید.

Barr به تازگی دستچین حاوی یک متحد را از دفتر خود به جای جسی لیو که دادستان کل حذف شده و تنها چند هفته پیش از آن.

“من همچنین گفته بود که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان, چرا که او ‘ترس از رئیس جمهور'” شهادت می گوید.

تبلیغات:

Zelinsky ارشد دادستان برای مولر تیم در روسیه شد. سنگ محکومیت در ماه نوامبر گذشته در تمام شمارش — انسداد شاهد دستکاری و اظهارات نادرست — یکی از تیم های برتر دستاوردهای. در تازه unredacted بخش از مولر گزارش ویژه سابق مشاور وزن این امکان را که برنده شده بود کذب در این نوشته پاسخ های او را مشاهده کنید.

در یک خیره کننده نمایش عمومی وزارت دادگستری آمریکا در ماه فوریه را رد کرد توسط-کتاب محکومیت توصیه اتمام حجت با Zelinsky را دادستان. بدون بیشتر ويژگی گروه خواسته دادگاه برای بیشتر ملایم sentencey. Zelinsky مشاهده آن را به عنوان “تطبیق رئیس جمهور صدای جیر جیر از آن صبح است.”

تهمت شکایت کرده بود در مورد صدور حکم توصیه تنها چند ساعت قبل از دادستان کل ویلیام بار دست به پایین برگشت.

تبلیغات:

“این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” رئیس جمهور تا به حال هنوز توییتی. “این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

“ما می دانستیم که تهمت بوده است سیگنالینگ متحدان مانند سنگ و Manafort با خود توییتهایی کف امتناع خود را برای تبدیل شدن به ‘رت’ و تلنگر بر او” امنیت ملی وکیل Bradley خزه گفت: سالن. “در حال حاضر ما باید خودی تایید او ثابت چیزهایی در پشت صحنه به آنها را خاموش قلاب بیش از حد در هر کجا که ممکن است.”

تبلیغات:

پرسید که آیا او می تواند به یاد بیاورید سابقه برای یک دادستان فدرال عطف به شهادت علیه این گروه در این روش خزه با اشاره به James Comey را شهادت در مورد مخفی استراق سمع در سال 2007.

“در ایالات متحده آمریکا ما را تعقیب مردم به دلیل سیاست” Zelinsky می نویسد: در شهادت او.

“و ما اصلا آنها را برش را به یک استراحت به دلیل سیاست یا” او همچنان ادامه دارد. “در بسیاری از موارد من شده اند ممتاز به کار در زندگی حرفه ای من, من را دیده اند هرگز نفوذ سیاسی هیچ نقشی در دادستانی تصمیم گیری. با یک استثنا: United States v. راجر سنگ.”

تبلیغات:

با توجه به Zelinsky تیم خود را استاد راهنما روشن ساخته است که این حرکت بود “غیر اخلاقی و نادرست است.” او گفت: این تصمیم در بخشی از اقدام آمریکا وکیل تیموتی شیا انگیزه بود “دلایل سیاسی.”

Zelinsky که ادعا می کند اعتراض خود را به این تصمیم شد پرتاب کردن و در نهایت شکست رتبه هنگامی که تمام چهار دادستان کار در سنگ صورت انصراف پس از بر دست پایین بخشنامه.

“من نمی بینم که چگونه یک دادستان *می* تواند در توضیح این” دادستان سابق فدرال رناتو Mariotti توییتی. “دیروز آنها گفت قاضی که حکم هفت تا نه سال مناسب بود برای راجر سنگ. امروز آنها قرار است به استدلال می کنند که آنها در اشتباه بودند دیروز ؟ هر قاضی بپرسید: چه چیزی تغییر بین دیروز و امروز؟”

تبلیغات:

امی برمن جکسون از قاضی فدرال در مورد, دست پایین به مراتب کوتاه تر از جمله Zelinsky تیم توصیه کرده بود — بیش از سه سال — اما تا حد زیادی نادیده گرفته Barr درخواست.

“این غیر قابل تحمل است برای اجرای عدالت و دادگاه نباید نشستن در حالت ایده آل با بالا انداختن شانه خود را و می گویند:” خوب است که فقط راجر بودن راجر,'” جکسون گفت. “حقیقت هنوز هم وجود دارد. حقیقت هنوز هم مهم است. راجر سنگ اصرار که آن را نمی کند . . . [این است که] یک تهدید برای ما اساسی ترین نهاد — به پایه های دموکراسی ما. اگر این می رود بدون مجازات نخواهد شد و این یک پیروزی برای یک حزب سیاسی: هر کس از دست می دهد. ترس و انزجار در متهم در آن باید فراتر از حزب است.”

سنگ گفت: در Facebook پست جمعه که او قصد دارد به فایل برای تاخیر در شروع تاریخ با استناد به نگرانی در مورد سن خود و گسترش COVID-19 در زندان است.

Zelinsky بود که reassigned به باراک اوباما در مریلند خواهد پیوست در مقابل کنگره توسط الیاس جان یک آنتی تراست دادستان که برنامه ای برای شهادت است که بر شخصا دستور داد لشکر او به انجام سیاسی-انگیزه بررسی ده شاهدانه شرکت کردند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>