دانشگاه ایالتی اوهایو کشتی رسوایی منفجر شده به سرفصل های ملی با اتهام سابق کشتی گیر آدم DiSabato که Rep. جیم اردن (R-OH) — که متهم به نادیده گرفتن تجاوز جنسی از ورزشکاران خود را با پزشک Richard Strauss — به نام او و خواهش کرد که او را به انکار اتهامات به جلو آورده می شود توسط DiSabato برادر مایکل.

در MSNBC را “AM ” شادی” در شنبه DiSabato اردن هشدار داد که رسوایی رفتن نیست دور — و بیشتر خواهد آمد که او را نگاه بدتر است.

تبلیغات:

“کنگره است که شما خواستار یک دروغگو” گفت: میزبان شادی رید. “پاسخ شما آقا؟”

“به خوبی در بیانیه خود او نمی گویند که او با من تماس بگیرید. پیدا کنم که سرگرم کننده, چون شما می دانید او — او می داند که او به نام من که روز و وجود را اثبات و او نمی خواهید برای رفتن وجود دارد. بنابراین تا آنجا که به دروغ من در حال حاضر از بین رفته اند بیش از این چندین بار. منظورم این بود آشکار دانش در سراسر ما تیم کشتی و وجود دیگران که در حال رفتن به بیرون آمدن از طرف من و این فقط رفتن به بدتر.”

“جیم اردن تنها یک نشانه از مشکل بزرگتر در ایالت اوهایو” اضافه شده DiSabato. “او مافوق اهل Hellickson که من فقط متوجه شدم من به نام دروغگو نیز هست. این پسر ما پیام های متنی از او ارسال آن به هم تیمی های من گفتن آنها را به تلنگر. بنابراین این افراد توهم هستند. و شما می دانید, آن را همه در حال رفتن به بیرون می آیند و ایالتی اوهایو است — آن را به بدتر و از آنجا به دیگر چیزهایی که در حال رفتن به بیرون می آیند. شما می دانید آنها — آنها نمی خواهید برای رفتن وجود دارد.”

تبلیغات:

“و من به شما بپرسید به شما می گویند همه چیز در حال رفتن به بیرون می آیند وجود دارد شواهد خاص است که شما و یا که شما یا دیگران که قربانیان و یا متصل به قربانیان در ایالت اوهایو است که اردن خود می دانستند که مورد سوء استفاده که در حال وقوع بود?”

“بله” گفت: DiSabato. “منظورم این واقعیت است که او به نام من در تاریخ چهارم جولای. من را به صحبت نکرده, این پسر در, شما می دانید — آخرین باری که من او را دیدم که در من هم تیمی کوین Randleman مراسم تشییع جنازه. و کوین Randleman یک کاپیتان به عنوان به خوبی. اگر او زنده بود, او می خواهم اینجا نشسته در کنار من شما می دانید با این داستان همین خاطر او قاطعانه در برابر آن را به عنوان به خوبی. بنابراین شما می دانید به خاطر انکار آن است که فقط خود حفر یک سوراخ بزرگتر. اگر او می توانست فقط بیرون آمد و در ابتدا گفت: “شما می دانید, ما, مافوق, چیزی, پس از آن من نمی خواهد در اینجا در حال حاضر. شما فکر می کنم من می خواهم به اینجا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی