سابق سازمان نسبت ناروا اجرایی: رئیس جمهور است “احساسی توقف”

سابق سازمان نسبت ناروا اجرایی باربارا پژوهش به نظر می رسد در MSNBC را “ضرب و شتم” با Ari Melber به توضیح است که احتمالا بسیاری از حقیقت در کتاب جدید توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من خوشحالم که او آمد با آن گفت:” پژوهش. “هیچ کس که او را می دانستند مثل او و مثل من در آن زمان واقعا صحبت های زیادی در مورد این. در مورد آن نوشته شده اما توسط افرادی که کار نمی کند با او و یا او را می دانم اما در مورد آن خوانده شده و خلاصه چه بود. او بسیار قدرتمند اطلاعات است. و من خوشحالم که او مایل به آن را به اشتراک. من فکر می کنم آن مفید خواهد بود.”

تبلیغات:

“هنگامی که شما در اطراف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شما انتخاب کنید تا هر چیزی که مطابق با نظر او از تاثیر پدر خود پرسید:” Melber.

Res گفت: “بله و نه”.

“من برای فرد. او مرا سوار دیوانه, کاملا, بدون شک” او به یاد می آورد. “او بسیار بسیار دشوار است. من فکر می کنم او سخت بود در دونالد. او با سوء استفاده دونالد که در آن او ممکن است مورد سوء استفاده پدرش فردی. بنابراین من می بینم که.”

تبلیغات:

Melber توضیح داد که مریم نسبت ناروا دادن یک تصویر از رئیس جمهور این است که او را قادر به co-opt پدرش اما از آن ساخته شده او را دچار آسیب های روانی و عاطفی کوتاه قد است.

“من در نظر او دچار آسیب های روانی و عاطفی کوتاه قد” Res ادامه داد. “من فکر می کنم پدر او تاثیر فوق العاده ای بر او و پدر او قطعا نوع فرد است که فریب خورده و دروغ زیادی است. اما من همچنین فکر می کنم که روی کوهن حال نفوذ است. و او شروع نمی شود به عنوان یک پسر محراب. او را مستعد ابتلا به نوع خاصی از فرد است که او است و او فقط به رشد آن است. حتی راه فراتر از جایی که او بود که من او را می دانستند.”

مترقی مفسر سالی کوهن اشاره کرد که اگر او خوب بود رئیس جمهور هیچ کس نمی خواهد در مورد مراقبت از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال احساسی کوتاه قد با مسائل است. اما به عنوان یک رهبر است که شکست خورده است و در COVID-19 آغوش سفید supremacists و به طور کلی صدمه زدن به کشور او نمی مراقبت از آنچه در گذشته خود و یا مسائل هستند.

تبلیغات:

“من در مورد مراقبت از رهبری او در حال حاضر” او گفت:. “مشکل بزرگتر این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما شاهد امروز است.”

او در ادامه گفت که یک چیز است که نادیده گرفته می شود در این گفتگو در مورد مریم تهمت کتاب این است که او یک واقعی روانشناس که نوشته شده است کتاب در این مسائل خاص او پرداختن. در حالی که بسیاری از روانشناسان و کارشناسان سلامت روان را منتشر کرده اند اظهارات یا نوشته در مورد تهمت روانی و مشکلات عاطفی, مریم تهمت تجربه همراه با زمان به راستی بررسی تهمت رفتار.

تبلیغات:

مشاهده کامل بحث زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>