سابق کشتی گیر ادعا تشکر. جیم اردن “التماس” او را به تناقض برادر خود سوء استفاده ادعاهای


Jordan clasps his hands and speaks to a crowd of reporters.

تشکر. جیم اردن صحبت می کند به مطبوعات در طول یک استراحت از سنا استیضاح آزمایشی در ژانویه. 27, 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ/گتی ایماژ

سابق دانشگاه ایالتی اوهایو کشتی گیر متهم کرده است تشکر. جیم اردن از اعمال فشار او را به اثبات خود و برادر داستان از اتهام سوء استفاده جنسی در این تیم ، اردن بود که دستیار مربی برای تیم کشتی در اواخر دهه 80 و اوایل ’90s و متهم شده است که چشم پوشی شایع سوء استفاده جنسی در حالی که او وجود دارد.

اتهام آمد از آدم DiSabato برادر مایک DiSabato بود که اولین دانشجوی سابق-ورزشکار به فاش کردن اتهام سوء استفاده توسط تیم دکتر ریچارد اشتراوس. اشتراوس که فوت بر اثر خودکشی در سال 2005 به فکر آزار جنسی بیش از 170 دانش آموزان پسر بیش از دو دهه است. در یک جلسه عمومی برای قانونگذاری ایالتی اوهایو در روز سه شنبه, آدم DiSabato را محکوم کرد اردن به عنوان یک “ترسو” که در تلاش برای سرکوب داستان حتی پس از برادرش مایک جلو آمد و در سال 2018 است.

“جیم اردن به نام من گريه groveling در چهارم ژوئیه التماس من به رفتن در برابر برادر من التماس من گریه برای نیم ساعت” DiSabato گفت. “این نوع از coverups رفتن در اینجا.”

او گفت که اردن به نام او بارها و بارها در وحشت. “من تا به حال به وکیل من تماس او گفتن او را برای جلوگیری از تماس من است.”

آدم DiSabato گفت که او همچنین گزارش سوء استفاده به اردن بود که دستیار مربی در زمان و دیگران در ارتباط با دانشگاه را از تیم کشتی. “آنها هیچ چیز” او گفت:. “آنها به من گفت که آنها رفت و به مافوق خود [که] به آنها گفت که خوشحال می شود که در آن ما در و نگه داشتن دهان ما بسته است.”

DiSabato ساخته شده احساسات خود را در مورد اردن به صراحت روشن است. “او پرتاب ما زیر اتوبوس, همه ما,” او گفت:. “او یک ترسو. او یک ترسو. او یک رهبر است. او یک ترسو.”

اردن بارها رد کرده است که او می دانست که مورد سوء استفاده این ادعا در یک نقطه که شاکیان با انگیزه های سیاسی بود. سخنگوی جمهوری خواه کنگره نیز گفت: DiSabato نظرات در مورد تماس های تلفنی بود “یکی دیگر از دروغ است.”

در حالی که هیچ شواهد مستقیم نشان داده است که اردن دانست و از دکتر رفتار یک گزارش رسمی توصیف آن به عنوان دانش مشترک و سه نفر در حال حاضر گفت: آنها گفت: اردن به طور مستقیم.

داخلی دانشگاه تحقیقات نشان داده است که تعدادی از unnamed مسئولان مدرسه از جمله مربیان, مربیان و مدیران آگاه بودند از این اتهامات علیه استراوس. دکتر معلق از کار خود را در سال 1996 پس از یک بیمار او را متهم کرد از نوازش کردن او را در یک معاینه. دیگر بیماران سابق متهم او را از اتوبوس آنها, دوش گرفتن با آنها انجام رابطه جنسی دهانی در آنها و دست زدن به آنها را در راه های نامناسب در طول phsyical امتحانات. بسیاری از مقتولین یا غافل است که مردان می تواند قربانیان سوء استفاده جنسی و یا بیش از حد شرمنده برای گفتن حقیقت, شوخی در مورد “راز” از Strauss’ درنده رفتار یا توصیف آن به عنوان “متوحش کننده.”

موجی از پرونده های حقوقی به دنبال پس از داستان را شکست. دو نام اردن به طور مستقیم. در ماه جولای 2018 هشت سابق کشتی گیران جلو آمد به می گویند که آنها می دانستند اردن شده بود آگاه از اتهامات در زمان و انجام هیچ چیز نیست. مایک DiSabato گفت: در تصویری که او در نظر گرفته اردن “یک دوست” اما “او کاملا دروغ گفتن اگر او می گوید: او نمی داند که چه می گذرد.” دیگر کشتی گیر سابق گفته است که اردن تا به حال تحت فشار, سرمربی سابق و دیگران به پوشش برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی