چهار معلمان در چگونه آنها واقعا احساس در مورد بازگشت به مدرسه

قسمت یادداشت ها

در قسمت این هفته: دن پیوست چهار تخته سنگ را از یک معلم روزنامه به صراحت بحث بازگشت به برنامه های مدرسه. براندون Hersey, Cassy Sarnell متی Dicks و امی اسکات طرح منطقه خود را طرح و بحث اگر هدایت جریان و یا عدم هدایت است به اندازه کافی برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن است. اگر مدرسه مردد برای یک نسخه از کلاس های حضوری می تواند به معلمان حفظ همه امن است ؟ چه اتفاقی می افتد اگر, و یا زمانی که یک دانش آموز یا معلم می شود بیمار ؟ را آنلاین آموزش و پرورش موثر باشد به ویژه برای دانش آموزانی که پدر و مادر در حال کار و یا اصلا منابع مناسب برای حضور در کلاس های آنلاین?

در تخته سنگ به علاوه: پیروزی و نتواند از دن و امی اسکات. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه.

توصیه:

دن توصیه های کلاسیک جنوبی دسر: پودینگ موز.

گرفتن Jamilah جدید تخته سنگ زندگی می کنند نشان می دهد: بچه ها خواب هستند. گرفتن اولین نمایش در روز پنج شنبه جولای 16 در 7:00 pm PST. جریان آن را بر روی تخته سنگ Facebook صفحه و یا کانال یوتیوب.

Join us on Facebook و ایمیل با ما در [email protected] از ما بخواهید سوالات جدید به ما بگویید چه شما فکر امروز را نشان می دهد و به ما ایده های در مورد آنچه که ما باید به بحث در مورد در آینده قسمت.

با تشکر از شما به برندن Hersey, Cassy Sarnell متی Dicks و امی اسکات برای بینش خود را.

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>