فاکس کسب و کار’ استوارت Varney انتقاد مایک پنس برای پوشیدن ماسک در کلینیک مایو: “اطاعت از قوانین”

فاکس کسب و کار میزبان استوارت Varney در چهار شنبه متنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس برای امتناع از پوشیدن ماسک در سفر اخیر خود به کلینیک مایو.

در فاکس کسب و کار برنامه Varney با اشاره به این که برخی از نیویورک به تازگی دیده شده است جمع آوری بدون ماسک به تماشای فرشتگان آبی روگذر در روز سه شنبه.

تبلیغات:

“چه اتفاق می افتد در این آخر هفته اگر آب و هوا خوب است و نیویورکی پور خارج از خانه و آپارتمان و جمع آوری در جمعیت آنها بیش از حد نزدیک به هم و همه در سنترال پارک؟” Varney اشاره کرد. “این درست است در هر نقطه از کشور که در آن اجتماعی فاصله قوانین اعمال می شود.”

“ما می تواند لذت بردن از بهار مسئولانه? ما بهتر است” او ادامه داد. “به دلیل افزایش موارد جدید به معنی موج دوم و شاید جدید تر و فلج کننده مستند. هیچ کس نمی خواهد که.”

Varney توصیه آمریکایی ها به “شستن دست های خود را پوشیدن یک ماسک و فاصله خود را حفظ کنید.”

تبلیغات:

“آن را کمک نمی کند زمانی که مقامات دولتی نادیده گرفتن قوانین خود را,” Varney گفت. “مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس در کلینیک مایو دیروز.”

“او باید فرسوده یک ماسک. او نبود” فاکس کسب و کار میزبان اضافه شده است. “ما باید همه اطاعت از قوانین این هفته است. ما می توانیم ما کیک و خوردن آن را بیش از حد.”

سازمان دیده بان ویدیو زیر از فاکس کسب و کار:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>