“فاکس و دوستان” میزبان اذعان می کند مشکلات برای مغلوب ساختن پیشی جستن: “جو بایدن برنده در اکثر میدان نبرد متحده”

“فاکس و دوستان” میزبان برایان Kilmeade روز سه شنبه موافقت با نظر سنجی نشان می دهد که دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن besting جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میدان نبرد متحده است.

در ظاهر در فاکس کسب و کار, میزبان استوارت Varney خواسته Kilmeade اگر او فکر بایدن خواهد بود احتمالی دموکرات نامزد.

تبلیغات:

“او در حال رفتن به نامزد” Kilmeade اصرار داشت. “به دلیل همه گیر او نمی باید به بیرون بروید و underachieve برای شش ماه آینده. او واقعا می خواهید برای دریافت وجود دارد در ماه اوت است. شما می دانید که رفتن به در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟ باراک اوباما.”

“من قصد دارم به عامل دیگری” فاکس نیوز میزبان خود ادامه داد. “من در واقع فکر می کنم که جو بایدن برنده در اکثر میدان نبرد متحده و در نظرسنجی ملی.”

با توجه به Kilmeade “وجود دارد چیزی در خارج وجود دارد که مردم هنوز هم کشیدن برای جو بایدن.”

تبلیغات:

Varney افزاید: “آیا شما دیده می شود یک چمن ثبت نام در هر نقطه ؟ من نیست.”

“نه” Kilmeade به توافق رسیدند. “اما شما می دانید آنچه شما می شود ؟ Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن است جو بایدن. اگر شما نمی خواهید رئیس جمهور شما مانند جو بایدن. اگر شما یک جمهوری خواه است که هرگز در هیئت مدیره شما مانند جو بایدن.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات خواهد شد و برنده و یا از دست رفته بر روی این بیماری همه گیر پاسخ و چگونه سریع اقتصاد می ایستد تا,” او به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات:

شما می توانید به تماشای کلیپ کامل زیر از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>