“فاکس و دوستان” میزبان شکایت او نمی توانید ناخن های خود را انجام می شود: “مردم در حال مرگ هستند و من می دانم که”

رادیو فردا میزبان Ainsley Earhardt شکایت کرده است که زنان را مجبور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید “می توانید ناخن های خود را انجام می شود” در طول پنج نسخه از “فاکس و دوستان”.

سمت راست متمایل شبکه میزبان بارها و بارها تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال که خاموش کردن اقتصاد بدتر از از دست دادن پتانسیل از زندگی ناشی از عوارض ناشی از ویروس است. Earhardt پیوست و گروه کر در حال رشد با تاسف این شکست از رژیم زیبایی است.

تبلیغات:

“زنان — همه دوستان من می گویند — شما می دانید این است که یک اولویت است. مردم در حال مرگ هستند و من می دانم که” Earhardt گفت. “اما آنها نمی توانید ناخن های خود را انجام می شود.”

Earhardt, که به نظر می رسد پناه در سواحل لانگ آیلند به عنوان تعدادی از coronavirus در نیویورک همچنان به صعود در سرسام آور نرخ گفت: او نمیخواهد به “بازگشت به شهر است.”

“من نمی خواهم به اطراف منطقه ای که تحت تاثیر, ترین,” او گفت:.

تبلیغات:

“اما من فکر کردن مانند, تمام اسکناس است که در حال انباشته در آپارتمان من. شما رو به فکر کردن در مورد این نوع از چیزی که,” او اضافه شده است. “اگر شما خریداری لباس قبل از همه از این اتفاق افتاده است — اگر شما می خواهید به بازگشت به آن را در حال رفتن به فروشگاه موج که 30 روز دوره که در آن شما می توانید پول خود را به عقب اگر شما نیاز به بازگشت چیزی؟”

Earhardt سپس استدلال کرد که او مرد co-میزبان موفق به دیدن چقدر دشوار مستندات شده است برای زنان.

“خانواده فکر نمی کنم در مورد این بچه ها ― این است که اولویت نیست ― اما زنان باید موهای خود را انجام,” او گفت:. “من کسی را دیدم صدای جیر جیر ‘شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که رنگ واقعی ما است چرا که ریشه های ما در حال رفتن به رشد در.’ زنان ― همه دوستان من می گویند ― شما می دانید این است که یک اولویت است. مردم در حال مرگ هستند و من می دانم که. اما آنها نمی توانند به ناخن خود انجام می شود. کسب و کار بسته شده در همه جا حاضر است. ما در حالت اولویت در حال حاضر. آن را در داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی. کسانی که واقعا تنها مکان مردم در حال رفتن در حال حاضر.”

تبلیغات:

Earhardt قبلا پیوست دیگر فردا میزبان در انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطر این ویروس حتی به عنوان شبکه صاحبان و مدیران ارشد در زمان احتیاطی در میان همه گیر.

“این در واقع امن ترین زمان برای پرواز” Earhardt ادعا کرد که در اوایل این ماه به عنوان تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده مشخصی. “هر کس که من می دانم این است که پرواز در حال حاضر ― پایانه تقریبا مرده است. شهر ارواح.”

تبلیغات:

مانند دیگر میزبان Earhardt تغییر تن او هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

“ما مسئولیت داریم که برای کاهش این ویروس شده و باید به فکر سایر مردم در طول این زمان,” او گفت:. “و بنابراین اگر شما می توانید فاصله خود را حفظ و جلوگیری از کسی که از نزدیک شدن به شما است که ممکن است بیمار شما می توانید خانواده خود را, شما می توانید صرفه جویی در سالمندان و کمک به کشور ما به عنوان یک ملت است.”

مانند بسیاری از هموطنان میزبان Earhardt از تکرار تهمت نظرات touting اثبات نشده داروها برای درمان coronavirus.

تبلیغات:

روز دوشنبه او به کرات به مالاریا, داروی کلروکين همان مواد مخدر که تهمت ادعا کرده است می تواند یک درمان معجزه به عنوان مطالعات اولیه نشان می دهد این ممکن است موثر باشد. پزشکان را تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره پس از آریزونا مرد درگذشت و پس از خوردن یک تانک ماهی های تمیز کننده که شامل کلروکين فسفات.

“مالاریا به مواد مخدر آسان است برای پیدا کردن, اما آن را شگفت انگیز است” Earhardt ادعا کرد. “آنها نگاه به نقشه و گفتند که ما نمی دیدن به عنوان بسیاری از موارد؟’ و سپس آنها نگاه به کشورهایی که ممکن است مردم را به این مالاريا مواد مخدر و گفتند: وای که جالب است. چرا آنها گرفتن آن ؟ آنها مشخص آن را به این دارو و به Z-بسته و با هم آنها قرار است به تفاوت قابل توجه در مردمی است که با داشتن این علائم است. پس از آن خبر بزرگ.”

شرکت میزبان برایان Kilmeade عقب رانده و اشاره کرد که او “هنوز مطمئن شوید که شما آن را پیشگیرانه.” اما Earhardt بی حرکت شده.

تبلیغات:

“قبل از شما آن را به آنها می گویند بهتر است” او ادعا کرد: “اما شما قرار نیست به آن را تا زمانی که شما برای اولین بار از دیدن نشانه های آن, اما شما نیاز به آن را قبل از اینکه شما در یک ماسک.”

Earhardt آخرین نظرات درو سنگین انتقاد از اعضای رسانه ها.

“دوست من درگذشت,” آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار کن شیرین توییتی. “من متاسفم شما نمی توانید ناخن های خود را و مو انجام می شود.”

“وجود دارد یک فرد تنها من می دانم که در مورد مراقبت از فروشگاه بازگشت سیاست, ریشه های خود را و یا خود را آرایش ناخن و مانیکور وقتی که می آید به افراد در حال مرگ” WSB-TV خبرنگار نیکول Carr اضافه شده است. “ما باید صحبت کردن در مورد تلاش برای ادامه پرداخت ما آرایشگران و manicurists اگر ما هنوز در حال کار است.”

تبلیغات:

“Earnhardt همچنین حذف افراد که در واقع انجام خدمات او نتواند بیشتر” ایزابل را Shannon Melero نوشت. “چه کسی اهمیت میدهد که کسی که موهای خود را ممکن است از دست دادن زندگی است و زندگی فرد ممکن است هرگز همان خواهد بود پس از این نوع از رکود است ؟ واقعی قربانیان Earnhardt و همه از دوستان او که در سمت چپ این شهرستان و در گیر و منزوی در کشور خود خانه. من تعجب می کنم زمانی که آنها شروع GoFundMe کمپین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>