“فاکس و دوستان” میزبان نمی خرید McEnany ادعا می کنند که تهمت بود “انرژی” توسط کم مشارکت در تولسا

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز دوشنبه اصرار داشت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود “انرژی” توسط پایین مشارکت مردم در راهپیمایی خود را در تولسا در روز شنبه.

“وجود دارد برخی از پیشنهادات است که تا یک میلیون نفر را ثبت نام برای آن و سپس در پایان من فکر می کنم رسمی تعداد از آتش نشانی بود چیزی شبیه 6,500,” رادیو فردا میزبان استیو Doocy گفت McEnany. “پس از آن وجود دارد گزارش می دهد که نوجوانان در Infinite یا طرفداران K-pop است که موسیقی پاپ کره ای, ممکن است دستکاری این تجمع است.”

تبلیغات:

“سوال من از شما Kayleigh است چگونه عصبانی بود که رئیس جمهور بود که فقط یک دریای آبی خالی صندلی ؟” فاکس نیوز میزبان پرسید.

“رئیس جمهور عصبانی نبود در همه” McEnany پاسخ داد. “رئیس جمهور کاملا انرژی. من با او پس از این تجمع است. این یک موفقیت بزرگ بود. سخنرانی خود رو بررسی بیحوصلگی حرف زدن. او در روحیه خوبی در دریایی یکی است.”

“او در خلق و خوی بزرگ آن شب بزرگ بود و بسیاری به جشن” او اضافه شده است.

تبلیغات:

“Kayleigh شما می گویید او خشمگین؟” Doocy مقابله. “از آنجا که ما شناخته شده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در این نمایش هر دوشنبه برای سال. که کسی که استفاده می شود به ما نشان می شده اند خشمگین که چیزی رفت و بلا استفاده.”

McEnany یک بار دیگر ادعا کرد که رئیس جمهور “بود که بسیار خوب ارواح” پس از این تجمع است.

“او در بهترین حالت زمانی که او می شود به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا به دلیل آنچه که او را دوست دارد” او اشاره کرد.

تبلیغات:

شما می توانید به تماشای کلیپ زیر از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>