فردا میزبان رد نگرانی در مورد نمایندگان مجلس در ملاقات با فرد: “آیا اگر شغل شما مسن تر هستند”

یکی “فاکس و دوستان” میزبان باقی مانده ديپلمات با استدلال به نفع اجازه کنگره انجام جلسات خود را از راه دور برای محافظت از سالمندان قانونگذاران از coronavirus.

شرکت میزبان استیو Doocy تلاش برای توضیح دهید که چرا نمایندگان مجلس در معرض خطر بودند از فرد گردهمایی در روز سه شنبه صبح قسمت.

تبلیغات:

“گوش کن من که رهبران ضروری کارکنان — آنها ضروری کارگران ما به آنها نیاز” Doocy گفت: “و به همین دلیل کاخ سفید کارکنان است که چرا راه وجود دارد که مجلس و سنا می توانید صحبت کنید. اما در همان زمان فقط به عنوان زمان مورد در جامعه وجود دارد برخی از افرادی که بیش از 65 سال وجود دارد برخی از افراد با شرایط از پیش موجود است که به سادگی آسیب پذیر هستند به این ویروس و پس از آن مردم این که آیا آنها در مجلس سنا و یا مجلس و یا آنها را در یک فروشگاه مواد غذایی آنها در حال رفتن به کار در حال حاضر اگر آنها می توانید آن را کمک کند چرا که آنها در حال جدا شده و کارشناسان ما به ما گفتن که این بهترین راه برای ادامه به کاهش بار بر روی ما بیمارستان ها و غیره نگه داشتن بیمارستان های بسته و چیزهایی مانند که در برخی موارد به سادگی به پهن کردن منحنی به طوری که ما می توانیم در این دوره مناسب است.”

“پس من چرا برخی از مردم می گویند شما می دانید چه — اگر کسی بیش از 65 آنها نمی خواهند برای رفتن به محل کار,” او اضافه شده است. “در همان زمان وجود دارد راه حل. مجلس عوام است که انجام آن از طریق تلفنی و شاید سنا می کند همان چیز و خانه می کند — که می داند؟”

شرکت میزبان Ainsley Earhard توافق کردند که برخی از سازش شد به منظور به عنوان یک اقدام بهداشت عمومی اما شرکت میزبان برایان Kilmeade نبود داشتن آن است.

تبلیغات:

“[خانه رهبر اقلیت] کوین مک کارتی است که وجود دارد رو به کار” Kilmeade گفت. “آیا اگر شغل شما در حال سن. اجزای تشکیل دهنده آنها باید بدانند که اگر من و ارسال مرد یا زن وجود دارد و آنها از 90 سال سن به عنوان سن. [دایان] فاینستاین آنها در حال رفتن به قادر به کار از طریق یک بحران ؟ اگر شما نمی توانید کار را از طریق یک بحران شما نمی توانید این کار. که فقط واقعیت از این بی سابقه زمان این است.”

Earhardt با اشاره به این که کروناویروس یک بحران بی سابقه اما Kilmeade هنوز هم نمی متقاعد شده.

“ما نمی دانیم که در مورد 9/11,” او گفت:.

تبلیغات:

شما می توانید کلیپ زیر را از طریق توییتر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>