فردا میزبان رد تماس برای “Paw Patrol” برای لغو می شود: “چه چپ می خواهد برای از بین بردن امریکا”

رادیو فردا میزبان پیت Hegseth پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه که یک حرکت برای تغییر نام مؤتلفه پایگاه های نظامی را آموزش کودکان به “عشق امریکا است.”

در حالی که ظاهر می شود بر روی استوارت Varney را فاکس کسب و کار برنامه Hegseth خواسته شده بود در مورد نیویورک تایمز گزارش می دهند که کارتون Paw Patrol می تواند لغو بیش از آن تصویر از “پلیس خوب.”

تبلیغات:

Varney استدلال کرد که به اصطلاح “انصراف ” فرهنگ” یک تهدید برای آزادی بیان است.

“این بدتر از آن” Hegseth اشاره کرد. “این منطقی تا چه حد از سمت چپ. متاسفانه من نوشت: یک کتاب کامل در مورد آن را به نام “آمریکا جنگ صلیبی” و آن را اتفاق می افتد سریع تر از هر کسی که فکر می کردم.”

“آن همه شروع می شود با امریکا بد است جای” او شکایت کرده است. “امریکا بد است جای آن به سرقت رفته بود از آمریکایی های بومی و ساخته شده است در سیاه و سفید در پشت برده و به عنوان یک نتیجه همه چیز را که انجام شده است در کشور ما به عنوان یک گناه و شر و شما باید به پاک کردن آن است.”

تبلیغات:

Hegseth اعتراف کرد “آمریکا ناقص محل” اما او اصرار داشت که تاریخ باید استفاده بیش از مدارس دولتی.

“چه چپ می خواهد برای از بین بردن امریکا” Hegseth اظهار داشت. “پس شما بروید در این نمادها. یکی از جدید ترین نمادهای البته پلیس. Paw Patrolمن تماشا ساعت بیشتر از Paw Patrolاستوارت از من می توانید تصور کنید.”

“من بیش از حد!” Varney chimed در.

تبلیغات:

“حتی ظریف یادآوری است که پلیس در حال خوب مردم را به سمت چپ است باقی مانده از نژاد پرستی” Hegseth ادامه داد. “بنابراین همه باید بازگشت. این است که چگونه شما را تا پایان با مناطق خودمختار در سیاتل که در آن اولین چیزی که به انجام است را نگهبانان مسلح و ایجاد دیوار و بررسی شناسه بنابراین مردم می توانند در آمده است.”

“نگاه کنید که آیا این متوقف می شود؟” Varney خواستار دانم. “که در حال رفتن به ایستادن و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است. زمانی که Paw Patrol شروع به گرفتن انتقاد شما می دانید که این است که در زمین از افراط گرایی است.”

تبلیغات:

“ما باید آزادی بیان” او بانگ زد. “چه کسی ایستاده است تا به صورت رایگان سخنرانی؟”

“خدا را شکر ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر” Hegseth گفت. “کجا متوقف خواهد شد ؟ من نمی دانم استوارت. آن فردی شهروندان mustering شجاعت ایستادن در برابر اراذل و اوباش زیر رهبری رئیس جمهور ما.”

Hegseth افزود: “اما ما در یک واقعا نقطه بد از آنجا که ما شرکت های اسیر رسانه های اجتماعی است که اسیر سیستم آموزش و پرورش ما. آنچه که ما در حال آموزش بچه ها در مدارس دولتی امروز گناهان امریکا است. و هنگامی که شما انجام دهید که شما مردم که عاشق نیست و این کشور است که آنها قرار است برای دفاع کند.”

تبلیغات:

قبل از عقد, Varney گره خورده است تماس برای حذف مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی به انتقاد از Paw Patrol.

“واقعیت این است که پاک کردن تاریخچه شما نمی شود آن را بهتر از” Hegseth پاسخ داد. “تنها راه شما برای یادگیری از آن است که از درک آنچه اتفاق افتاده است و چرا از آن اتفاق افتاده است که ما چگونه تغییر در حرکت رو به جلو. البته دلیلی برای تغییر نام پایگاه پس از مؤتلفه ژنرال بخشی از بازسازی ملت ما و ایجاد همبستگی پس از یک جنگ داخلی بود که فوق العاده خونین است.”

Hegseth پس از آن به نظر می رسید به تناقض اولیه خود را نقطه که در آن او مخالف آموزش “گناهان آمریکا” در مدارس.

تبلیغات:

“با آموزش در مورد جنگ داخلی است که ما تا به حال در مورد آنچه در آن زمان برای آزاد کردن بردگان ما هستند و آموزش نسل بعدی در مورد آنچه که امریکا تا به حال به رفتن را از طریق برای رسیدن به یک محل که در آن ما آزاد ترین, ترین مقاوم ترین و متنوع, مرفه ترین کشور در تاریخ بشر است.”

شما می توانید به تماشای کلیپ زیر از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی