فاکس ملت الماس ابریشم و به دروغ ادعا می کنند تعدادی از COVID-19 موارد متورم است به صدمه زدن به تهمت

فاکس کشور میزبان Lynette “الماس” Hardaway و راشل “ابریشم” ریچاردسون به دروغ ادعا دوشنبه که رسانه ها گزارش کرده است که افزایش در تعداد از COVID-19-مربوط به مرگ و میر در تلاش برای صدمه زدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در عرض دو هفته بیش از 1000 نفر ظاهرا درگذشت از coronavirus (در امریکا)” ابریشم روز دوشنبه گفت:. “در دو هفته مدت زمان بیش از 1 ، 000 مردم — پس از آزمایش مثبت — درگذشت از coronavirus.”

تبلیغات:

از اواسط ژانویه تا آخر فوریه تنها یک نفر کشته و ابریشم گفت. دو زن که در حال صریح حامیان رئیس جمهور و سپس پیشنهاد وجود دارد چیزی مشکوک در مورد ناگهانی چشم انداز مثبت در میزان مرگ و میر مرتبط با شیوع کروناویروس که اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی در آوریل 11.

“در اینجا یک چیز دیگر. من رئیس جمهور گفت: در مارس 24 — جمعه این هفته — من رئیس جمهور گفت که او را دوست دارم برای امریکا به بازگشت به بالا و در حال اجرا” ابریشم اضافه شده با الماس تایید: “من می دانستم که این اتفاق خواهد افتاد.”

“در آن زمان گفت: در آن وجود دارد 25,489 موارد با 307 مرگ” ابریشم ادامه داد. “بلافاصله شما تا به حال رسانه ای رئیس جمهور خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن ، او می خواهم آن را باز عید پاک. او می خواهم این باز عید پاک. من و شما صحبت می شد — من گفت: “در حال حاضر سازمان دیده بان تعداد مرگ و میر بالا برود. سازمان دیده بان همه چیز را افزایش می دهد چرا که آنها می خواستند آن را به نگاه بد در مقابل چشم ما است.’ در اینجا آن است که پنج روز بعد. همانطور که از روز گذشته شروع به پریدن کرد از 25,489 موارد تا 121,478 موارد است. آن رفت و از 307 مرگ و میر به 2,026 مرگ و میر در پنج روز.”

تبلیغات:

برای اولین بار در ایالات متحده مرگ از COVID-19 اعلام شد Feb. 29 و قربانی بودن 58 ساله از سیاتل به گفته واشنگتن پست. رسمی تلفات رسیده 702 قربانیان مارس 24 با 154 قربانیان اولین گزارش مرده همان روز. بیش از 53,000 نفر مبتلا به این بیماری در ماه مارس 24 با بیش از 10000 تشخیص اعلام کرد همان روز.

وجود دارد بیش از 163,000 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده با تقریبا 3000 تایید مرگ از شنبه با توجه به بلومبرگ. مرگ و میر از این بیماری همه گیر در حال حاضر تقریبا تعداد مسابقات آمریکایی کشته شده در طول 9/11 حملات تروریستی در سال 2001.

الماس و ابریشم نه تنها فاکس شخصیت به تطهیر coronavirus و یا به تلاش برای مشخص کردن منتقدان دولت فدرال پاسخ آرام به عنوان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن. Sean Hannity صرف مارس تعریف این بیماری همه گیر به عنوان یک “جعل” و با این استدلال که کارشناسان بهداشت عمومی شد “ترساندن مردم بی ارزش.” همکارش, Laura Ingraham, در ابتدا ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای انکار شدت همه گیر استدلال که منتقدان بودند و “وحشت نيستم.” او مشخص مراکز کنترل بیماری را به عنوان “بسیار سیاسی سازمان” اگر آن نمی باشد.

تبلیغات:

فاکس کسب و کار شبکه میزبان تریش ریگان به او گفت که بینندگان “این استیضاح بیش از همه دوباره. و مانند با مولر بررسی خواهم با اوکراین-دروازه آنها اهمیتی نمی دهند که آنها صدمه دیده است. آیا توان خود نیاز به ایجاد هیستری جمعی برای تشویق فروش در بازار بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم به تازگی و یا اینکه آیا آن را برای ایجاد هیستری جمعی برای جلوگیری اقتصاد ما مرده در آهنگ های خود, آیا بچه های خود را. آنها به ما گفت که چقدر آنها طلب رکود اقتصادی به عنوان یک راه برای خلاص شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” (ریگان بود که بعد از اخراج از فاکس کسب و کار شبکه است.)

فاکس نیوز به تازگی شروع به پوسته پوسته شدن پشت آن coronavirus کره زمین با غرور نمایشگاه را گیب شرمن به گزارش فاکس نیوز خودی نگران بودند که این شبکه می تواند به صورت “بالقوه اقدام قانونی” از بینندگان بیش از آن گمراه کننده پوشش جدید کروناویروس.

تبلیغات:

“من شنیده ام تریش ریگان بودن گرفته شده از هوا است که شما می دانید انعکاسی از نگرانی این است که فاکس نیوز در دردسر بزرگ با کمرنگ جلوه دادن این ویروس و نیویورک تایمز در گزارش روز پیش که مرداک خانواده بود و بخش خصوصی در نظر گرفتن coronavirus جدی” شرمن گفت: در یکشنبه ظاهر در MSNBC.

“این Murdochs البته خود فاکس نیوز. بنابراین, آنها گرفته شده, شخصی, مراحل برای محافظت از خود در حالی که مجریان مثل تریش ریگان و Sean Hannity شد گفتن بینندگان است که آن را جعل و قرار دادن خود را به طور بالقوه در معرض خطر مرگبار” او conitnued. “بنابراین من فکر می کنم این یک مورد که در آن روباه را پوشش اگر آن را در واقع باد تا حال ثابت شده است که مردم به خاطر آن این است که یک زمین در نظر فاکس که احتمالا در قبال اقدامات خود را.”

تماشای کلیپ کامل زیر از طریق Media Matters for America:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>