فاکس ملت Tomi Lahren مقایسه با رعایت اجتماعی فاصله مقررات “عمدی برده داری”

فاکس کشور میزبان Tomi Lahren در روز دوشنبه در مقایسه با رعایت اجتماعی فاصله مقررات “عمدی برده داری” در یک پس-حذف صدای جیر جیر.

برده داری در مقايسه شد به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار داد در توییتر خود از جمله محافظه کار مفسر s. e. Cupp.

تبلیغات:

“این خیلی توهین آمیز” سی ان ان میزبان توییتی. “نه به این دلیل که آن را به لحاظ سیاسی نادرست اما به دلیل آن سیاسی نامنسجم خطرناک و مستقیم احمقانه است.”

توییتر را بلافاصله تایید اینکه آیا توییت حذف شد توسط نویسنده آن و یا حذف شده توسط شرکت رسانه های اجتماعی برای نقض آن جامعه و سیاست.

Lahren, مانند بسیاری از فاکس شخصیت و تهمت بوستر پرتاب شده نام تجاری خود را پشت در سراسر کشور شیوع تظاهرات علیه دولت موظف به اقامت در خانه سفارشات با هدف شامل بیماری همه گیر کوروناویروس به tweeting در هفته گذشته که اجتماعی فاصله یک محاکمه اجرا برای کمونیسم. او در آخرین توییت یکی در یک سری از “#ReopenAmerica” نوشتههای با اخراج دوشنبه رسانه های اجتماعی provocateur.

تبلیغات:

“نقطه به پهن کردن منحنی و نه از بین بردن ویروس” Lahren اضافه شده است. “این ممکن است یک سال یا بیشتر برای کشتن این ویروس اما اقتصاد و معیشت میلیون ها نفر در حال نابود شود به طور کامل. به اندازه کافی.”

COVID-19 کشته شدن بیش از 56000 نفر در آمریکا به تاریخ و کارشناسان اعتباری در سراسر کشور اجتماعی فاصله حکم برای نگهداری اعداد پایین تر از کابوس حالات.

فاکس نیوز’ فهرستی از پر بیننده میزبان را به شدت پشتیبانی از خاموش کردن اعتراضاتاز جمله Sean Hannity, Laura Ingraham و Tucker Carlson. برای مثال کارلسون به نام فرماندار میشیگان گرچن Whitmer را اقامت-صفحه اصلی سفارشات “بی فکر و استبدادی” در یک بخش. ان بی سی نیوز گزارش داد دیدن حداقل دو متفق پرچم در میان معترضان در میشیگان کاپیتول.

تبلیغات:

Lahren که آتش قبل از نواخته شارژ نظرات — مانند گفت: “برجسته” از سال 2018 شکرگزاری به تماشای ماموران مرزبانی تنبلی و سنگینی حرکت کردن کپسول های گاز اشک آور در مهاجران در تلاش برای عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک — هنوز رتبهدهی نشده است توضیح داد که چرا برده داری جیر ناپدید شد.

در سال 2016 فاکس شخصیت در توئیتر خود نوشت: “دیدار با جدید KKK. آنها خود را سیاه و سفید زندگی می کند اما اشتباه نکنید: اهداف خود را به دور از برابری است.” او پس از حذف که صدای جیر جیر.

تبلیغات:

Lahren انتقاد NFL quarterback khezri که در همان سال برای اعتراض به خشونت پلیس با زانو زدن در طول سرود ملی گفت که “سرزنش مردم سفید برای تمام مشکلات شما ممکن است شما را به نژادپرست است.”

“اگر این کشور disgusts شما خیلی ترک,” او گفت:.

“من می خواستم هرگز به خنثی” Lahren گفت BBC هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. “من می خواستم هرگز به گزارش اخبار. من می خواستم به اظهار نظر در مورد اخبار. من می خواستم به اخبار است.”

تبلیغات:

Lahren نقل مکان کرد در این ماه از لس آنجلس به خانه جدید خود در نشویلکه در آن او تا به حال شده است, ارسال فیلم های, اخبار و تحلیل از آشپزخانه خود را. با توجه به مقاله ای در Realtor.com های جدید $700,000 خانه “به یک پرنیان شناور در میان درختان” و “کافی حصار, حیاط, احاطه شده توسط درختان ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>