فاکس نیوز تحلیلگر انگلیسی هیوم scolds رئیس جمهور تهمت خود “مضحک صدای جیر جیر”

عشق میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جناح راست رسانه ها ممکن است با هدف قرار دادن یک پچ خشن.

فاکس نیوز تحلیلگر انگلیسی هیوم به نام رئیس جمهور در روز پنج شنبه برای یک سایت که در آن او به شدت انتقاد کرد در وال استریت ژورنال. کاغذ کرده بود چهارشنبه شب منتشر شده از یک قطعه از هیئت تحریریه انتقاد از تهمت روزانه coronavirus جلسات که پر شده اند با اطلاعات غلط.

تبلیغات:

“آقای ترامپ باز می شود و هر جلسه در حال اجرا را از طریق یک بلیزارد از آمار و اعداد نشان دادن آنچه که دولت در حال انجام است—این بسیاری از آزمایشات است که بسیاری از ماسک های بسیاری از هواکش رفتن از اینجا به آنجا و چه یک کار بزرگ او را به انجام” نوشته هیئت تحریریه است که به طور معمول برجسته مدافع جمهور. “سپس آقای ترامپ درب باز می شود به صورت پرسش و جلسه رو به وخامت به dispiriting نزاع و جدال بین رئیس جمهور اوباما و آنتاگونیست در کاخ سفید فشار سپاه.”

حتی این شرح بود بیش از حد نوع به عنوان آن را نادیده گرفت این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم نهفته است و doles خطرناک مشاوره از اتاق جلسه کاخ سفید.

اما این قطعه به وضوح تحت رئیس جمهور پوست, بنابراین او آنچه او همیشه می کند: شلاق را در توییتر:

تبلیغات:

“این مسخره جیر ایم” هیوم در پاسخ. “او می تواند دیدگاه های خود را در سراسر بدون لاف زدن بی وقفه تکرار خود و وارد شدن به خرده مناقشات سیاسی با تاریخ و بازیکنان تیم اول دانشگاه یا دانشکده در WH سپاه مطبوعات. و او می تواند به توقف صحبت کردن خیلی زودتر به پنس Fauci, Birx و Giroir زمان بیشتری است.”

البته نه مجله و نه هیوم به احتمال زیاد به اعتراف چه جیر است شواهد: trump’s دیدنی unfitness برای دفتر. این فقط یک لحظه لغزش و یا ضعیف تصور پست. آن را کپسوله تهمت کل رویکرد به ریاست جمهوری: دشمنان حمله تمرکز بر روی روابط عمومی و تنها در مورد مراقبت چگونه حوادث او را تحت تاثیر قرار شخصا — به جای کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>