فاکس نیوز و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم: دوقلو اسلحه از همان تبلیغات لباس

روز یکشنبه نیویورک تایمز منتشر شد به بیرون درز وحی از جان بولتون کتاب آینده در مورد روی لئامت دادن خود را به عنوان مشاور امنیت ملی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در یک جهان متفاوت را طرح میتوانست رئیس جمهور را استیضاح محاکمه در سنا است. بولتون گزارش تأکید در این کتاب که برنده شخصا به او گفت کمک های نظامی بود که نکردن از اوکراین در تلاش برای وادار کردن رئیس جمهور اوکراین به اعلام تحقیقات به منظور تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه در مورد دموکرات ها. این وحی دریافت کرده بود در رسانه ها به عنوان یک معامله بزرگ به دلیل تهمت دفاعی تیم بوده است تلاش laughably به استدلال می کنند که تهمت نکردن کمک برای برخی از هدف دیگر از تقلب در انتخابات ، بولتون شاهد عینی به نظر می رسد به یک سوراخ از طریق آن تلاش.

در طول استیضاح دادگاه در روز دوشنبه اما مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی به سادگی نادیده گرفته شود این واقعیت است که آنها قرار است دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن بر شایستگی های مورد بوده است نابود شده است. به جای حتی تلاش برای مقابله با این شواهد جدید است که در حوزه عمومی مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به جای آن تصمیم گرفت به صحبت در مورد هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر پیشرو نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی.

تبلیغات:

در 30 دقیقه ارائه جمعه سابق فلوریدا دادستان کل Pam باندی به حفر بارها و بارها افشا و خنثی تئوری توطئه است که جو بایدن کردم اوکراین دادستان اخراج به منظور متوقف کردن تحقیقات به Burisma اوکراین شرکت انرژی که شاغل هانتر بایدن به عنوان یک عضو هیئت مدیره. یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل اریک Herschmann همچنین رفت و در طول حدود Bidens و Burisma.

توسط استانداردهای قانونی این بود که یک انتخاب عجیب و غریب. اتهامات فساد علیه Bidens شده اند افشا و خنثی بارها و بارها و بارها و بارها. علاوه بر این تمام دلیل تهمت گرفتن استیضاح است چرا که او در تلاش برای باج خواهی رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به پشتوانه این اتهامات نادرست چیزی Zelensky به وضوح نمی خواهید انجام دهید به احتمال زیاد به دلیل او می دانست که آنها نادرست است.

به جای دفاع از خود مشتری به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای شد و تداوم این طرح بسیار است که مشتری به مشکل قانونی برای شروع با.

تبلیغات:

این عجیب و غریب, gambit بیشتر حس می کند اما اگر یکی می داند که چه تهمت تیم است که در واقع انجام می دهند. آنها وجود دارد به سوار شدن در یک دفاع قانونی از مشتری خود را که همه می دانند گناه است به هر حال. آنچه آنها در حال انجام است و تولید محتوا برای فاکس نیوز.

مقدار ساخته شده است از این واقعیت است که بسیاری از وکلا تهمت استخدام به دفاع از او در حال فاکس نیوز به طور منظم. رسانه ها مسائل را با هم در یک گزارش نشان می دهد که چهار نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا — باندی, Alan Dershowitz کن استار و رابرت ری — آیا در مجموع به نظر می رسد در فاکس نیوز بیش از 350 بار در سال گذشته به تنهایی. این مردمی هستند شخصیت های تلویزیونی بیش از وکلای تمرین در این نقطه است.

فرض شده است که تهمت را درک جهان به طور کامل از طریق لنز از تماشای تلویزیون و استخدام این افراد به دلیل او می خواهد به اطراف خود با افرادی که مانند او مشهور شد در تلویزیون. بدون شک درست است.

تبلیغات:

اما این هم درست است که این استخدام نشان می دهد که تهمت تیم حقوقی و مغلوب ساختن پیشی جستن دستگاه تبلیغاتی یکی و همان است. مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ علاقه ای به نصب یک دفاع حقوقی از خود را از او می داند که جمهوریخواهان کنترل سنا را تبرئه او مهم نیست چقدر گناه او است. خود را “دفاع قانونی” است که به شدت نسبت به تولید تبلیغات می شود منتشر شده توسط ایسنا — به طوری که او به معنای واقعی کلمه استخدام وکلا بر اساس شهرت خود را به عنوان فاکس نیوز مبلغان به جای دلیل قانونی خود فراست.

استدلال این است که این وکلا در حال ساخت در سنا مجلسی اغلب مزخرف سخت به دنبال و نه مربوط به یک واقعی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن است که مسلما غیر ممکن است برای دفاع در هر راه معنی دار. اما این همه باعث می شود بیشتر حس اگر یکی متوجه می شود که آنچه آنها در حال انجام است و تان شدیدا از محتوا است که می تواند کوتاه و ویرایش شده برای فاکس نیوز که استراتژی در استیضاح نیست برای متقاعد کردن بیننده تهمت بی گناه است (که ممکن نیست) اما این همه به خصوص دموکرات ها هستند فقط به عنوان کج به عنوان او است.

تبلیغات:

مطمئن شوید به اندازه کافی باندی استدلال شد recut برای فاکس نیوز که در آن صحبت سر جسی Watters رفت و در طول در مورد چگونگی این “به نظر نمی آید خوب برای جو بایدن” و اظهار “من نمی فکر می کنم می تواند مقاومت در برابر این نوع از بررسی دقیق.”

به طور مشابه دیابت جونی ارنست جمهوریخواه آیوا نمی تواند پنهان او glee وقتی گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان” که تصمیم خواهد گرفت که آیا برای حمایت بایدن نامزدی زمانی که آنها نشان می دهد تا برای رای دادن در روز دوشنبه.

بایدن نه یک محاکمه. نه باید او بود چرا که به عنوان نشان داده شده است زمان و دوباره او اشتباهی دور از فاسد او مشغول به کار بود از طرف های بین المللی داد که مبارزه با فساد در اوکراین است. اما فاکس نیوز, خود را همراه با صاحب نظران که در حال بازی مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا در تلویزیون در تلاش است به اشتباه بینندگان در مورد کسی است که در واقع محاکمه در اینجا.

تبلیغات:

روز دوشنبه تهمت شخصی وکیل جی Sekulow که هیچ تجربه ای در دفاع از مشتریان مانند تهمت استخدام شد اما به دلیل تهمت دوست داشتم او را در فاکس نیوز همچنین تصویری از مجلس نانسی پلوسی توزیع قلم استفاده می شد که برای ثبت نام در این مقالات از استیضاح. این حرکت متعجب و متحیر برخی از بینندگان به عنوان سناتور از شنیدن در مورد مراقبت نخواهد کرد که پلوسی را انجام داد. همه آنها آگاه است که نگه داشتن قلم استفاده می شود به ثبت نام در اسناد تاریخی عمل استاندارد.

اما این استدلال نیست برای سنا. Sekulow مشغول به کار بود در نقش خود به عنوان یک محتوای تولید کننده برای فاکس نیوز. تماشای پلوسی انجام دهید این است که در مورد شلاق مخاطبان از فاکس نیوز و دیگر جناح راست این رسانه ها به یک زن ستیز خشم در زن که جرأت ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن. او تقریبا به طور قطع با الهام از راست کنار در رسانه های اجتماعی که در مورد عصبانی پلوسی و قلم هفته پیش ظاهرا بی اطلاع است که چنین قلم بخشی از استاندارد کاپیتول هیل مراسم. مطمئن شوید به اندازه کافی جناح راست رسانه ها گسترش این کلیپ دور و گسترده نادیده گرفتن بافت تاریخی.

تا مطمئن شوید دموکراتیک خانه مدیران که استدلال برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته همچنین به دوربین در زمان. تشکر. آدام شیف کالیفرنیا است که منجر به تلاش ساخته شده و تعدادی در حال حرکت سخنرانی که خطاب کمتر به سناتورها در اتاق نسبت به عموم مردم خواستار بازگرداندن حکومت قانون و پایان دادن به تهمت و سوء استفاده از قدرت است.

تبلیغات:

اما مهم نیست که چقدر گل و بلبل زبان رو شیف و دیگر دموکرات ها همیشه در آنجا ماند و در این موضوع در دست: چه تهمت بود و این که آیا آن را به شایستگی حذف از دفتر. کلامی شکوفا شد و هیچ تفاوتی از کسانی که به طور معمول توسط دادستان هنگامی که استدلال مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم از سوی دیگر بیشتر علاقه مند به تولید تبلیغات برای فاکس نیوز که demonizes دموکرات از آنها در دفاع از مشتری خود را. این تلاش در حال ساخت در چه جمهوری خواهان کنگره را در مجلس استیضاح جلسات که در آن وقت خود را صرف شد نه در بازجویی از شهود اما در تولید کلیپ کامل از توطئه-نظریه buzzwords برای استفاده در فاکس نیوز و منتشر on Facebook.

فاکس نیوز و دیگر جناح راست, رسانه های جمهوری خواهان در کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تهمت تیم حقوقی واقعا نباید به عنوان نهاد جدا. به جای آن یک منحصر به فرد دستگاه تبلیغاتی با قسمت های مختلف همه با هم کار برای تولید یک جایگزین هواپیما وجود یک با رابطه بسیار کمی به واقعیت — جمهوریخواه رای دهندگان. بنابراین آنچه که ما شاهد آن هستیم در سنا این هفته واقعا به عنوان یک تیم دفاع ساخت استدلال حقوقی اما فرمت دیگه که تبلیغ ماشین تان شدیدا از آن در مقابل جهان محتوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی