فاکس نیوز’ بریت هیوم: “کاملا مناسب” برای سالمندان به خطر ابتلا به کروناویروس برای نجات اقتصاد

بریت هیوم گفت: فاکس نیوز همکار Tucker Carlson که آن را “کاملا معقول و منطقی دیدگاه” را پیشنهاد می کنند که آمریکایی ها مسن تر در معرض خطر زندگی خود را به منظور صرفه جویی در اقتصاد است. و شبکه های ارشد تحلیلگر سیاسی پیشنهاد کرد که هر کسی که مخالف این کار را به دلیل دوست نداشتن آنها رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیوم این اظهارات پس از بازی کارلسون یک کلیپ از سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک یک جمهوری خواه از تگزاس که گفت: اوایل این هفته که “کسانی از ما که 70-به علاوه ما مراقبت از خودمان است. اما آیا قربانی این کشور است.” پاتریک استدلال کرد که اگر در سراسر کشور خاموش ادامه دارد “یکی دیگر از چند ماه وجود خواهد داشت نه هر شغل خوب برای بازگشت به, برای بسیاری از مردم است.”

تبلیغات:

“آنچه که ما در حال زندگی در این شرایط به عنوان ما سعی می کنید به ضرب و شتم این ویروس پایدار نیست — که فروپاشی کامل اقتصاد کشور است که بسیاری فکر می کنم اتفاقی خواهد افتاد اگر این می رود بسیار طولانی است و غیر قابل تحمل نتیجه” هیوم گفت کارلسون در سه شنبه شب. “و که — او گفت: برای خود در بخشی که او مایل به گرفتن خطر ابتلا به این بیماری در صورتی که آنچه در آن زمان اجازه می دهد تا اقتصاد به جلو حرکت کند. و او گفت که چون او در اواخر عمر شما می دانید که او خواهد بود و شاید بیشتر مایل سپس او ممکن بوده است در سن و سال که به نظر می رسد به من به نظر کاملا منطقی دیدگاه.”

زمانی که کارلسون پرسید که چرا برخی از آمریکایی ها مخالف هیوم این باورند که “یک چیز وجود دارد من گمان در همه این نظر واکنش به آن: ما در حال زندگی در یک کشور که در آن مردم در واکنش به تقریبا همه چیز را تا به چیزی برای انجام زمانی که شما تمرین کردن با آنها چگونه احساس می کنید در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

هیوم و پاتریک نه تنها برجسته محافظه کاران به استدلال می کنند که آمریکایی های قدیمی تر باید خطر جان خود را برای محافظت از اقتصاد یا این که “درمان” به این بیماری همه گیر است که به عنوان خطرناک به عنوان شیوع خود را. BlazeTV میزبان Glenn Beck گفت: بینندگان از eponymous خود نشان می دهد و گفت: “من ترجیح می دهند که فرزندان من در خانه بمانند و همه ما که بیش از 50 در رفتن و حفظ اقتصاد این رفتن و کار. حتی اگر همه ما مریض, من می خواهم به جای مرگ از کشتن این کشور است.”

تبلیغات:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار یک نقطه ساخته شده توسط Fox News میزبان استیو هیلتون توییتی در جمعه شب که “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

هیلتون استدلال در برنامه های خود را پیش از آن در شب, “شما می دانید که عبارت مشهور? ‘درمان بدتر از بیماری است.’ این دقیقا همان خاک ما در حال برخورد به سمت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بیان تفکر مشابه در چهارشنبه tweeting که “LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت است. واقعی مردم می خواهند به بازگشت به کار در اسرع وقت. ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!”

تبلیغات:

پخش کامل ویدئو در Media Matters for America:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>