فاکس نیوز در مورد “بالقوه اقدام قانونی” بیش از آن گمراه کننده coronavirus پوشش: گزارش

فاکس نیوز خودی نگران هستند که این شبکه می تواند به صورت “بالقوه اقدام قانونی” از بینندگان بیش از آن گمراه کننده پوشش جدید coronavirus با توجه به غرور نمایشگاه را گیب شرمن هر چند کارشناسان می گویند “زنده ادعای” علیه شبکه بعید است.

شرمن نویسنده فاکس نیوز معرض “بلندترین صدای در اتاق” که اغلب تحت پوشش محافظه کار شبکه MSNBC گفت روز یکشنبه که “وجود دارد یک نگرانی واقعی در داخل شبکه که خود در اوایل کمرنگ جلوه دادن از coronavirus در واقع در معرض فاکس نیوز به پتانسیل عمل حقوقی بینندگان که شاید گمراه شدند و در واقع مرده اند از این است.”

تبلیغات:

شرمن به ذکر است که نظرسنجی ها نشان می دهد حزب جمهوری خواه views مسائل مانند coronavirus هستند “کاملا متفاوت” از “افرادی که در جمع آوری اخبار خود را از یک آرایه وسیعی از منابع.”

“فاکس نیوز در تلاش برای انجام کار اصلی خود راهکار — که رد شدن از آن به عنوان جعل می گویند که این یکی دیگر از حزبی تلاش دموکرات ها برای صدمه زدن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و این مورد بود که آنها نمی تواند جلوگیری از واقعیت” او گفت:.

شرمن افزود که روباه بینندگان در حال حاضر فقط در “مقابله با آنچه که بقیه از ما شناخته شده اند از ماه فوریه و اوایل ماه مارس — است که این همه گیر جهانی است که بی سابقه ای در تاریخ آمریکا است.”

تبلیغات:

خبرنگار با اشاره به برکناری از فاکس کسب و کار میزبان تریش ریگان پس از او توطئه بیهوده گویی اتصال وحشت بیش از coronavirus به استیضاح به عنوان یک ثبت نام در این شبکه بود نگران اولیه آن پوشش.

“من شنیده ام تریش ریگان بودن گرفته شده از هوا است که شما می دانید انعکاسی از نگرانی این است که فاکس نیوز در دردسر بزرگ با کمرنگ جلوه دادن این ویروس و نیویورک تایمز در گزارش روز پیش که مرداک خانواده بود و بخش خصوصی در نظر گرفتن coronavirus جدی” شرمن گفت. “این Murdochs البته خود فاکس نیوز. بنابراین, آنها گرفته شده, شخصی, مراحل برای محافظت از خود در حالی که مجریان مثل تریش ریگان و Sean Hannity شد گفتن بینندگان است که آن را جعل و قرار دادن خود را به طور بالقوه در معرض خطر فانی. بنابراین من فکر می کنم این یک مورد که در آن روباه را پوشش اگر آن را در واقع باد تا حال ثابت شده است که مردم به خاطر آن این است که یک زمین در نظر فاکس که احتمالا در قبال اقدامات خود را.”

تبلیغات:

شبکه دیده است یک تغییر در تن در زمان پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول اعلام اضطراری ملی بیش از این بیماری همه گیر. این تغییر پس از فردا میزبان سعی در بی اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از این ویروس با مقایسه آن را به خشونت مسلحانه در شیکاگو و به دروغ این استدلال که این به مراتب کمتر کشنده از آنفلوانزای معمولی.

به عنوان روباه عنوان میزبان این خطر Murdochs در زمان اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود در برابر ویروس و فاکس نیوز مدیران با صدور یادداشتی اعلام گسترده اقدامات این شبکه بود برای جلوگیری از کارکنان خود را از گرفتن بیمار است.

تبلیغات:

مایکل برومویچ سابق دادستان فدرال و وزارت دادگستری بازرس کل گفت: این شبکه تا به حال مقدار زیادی از نگرانی نیست.

“روباه است درست می شود نگران است. بسیار نگران است. این می تواند یک حقوقی حمام خون” او هنوز توییتی. “کشف خواهد شد بدون شک نشان می دهد که پرسنل آن شدند دادن به دروغ آرامبخش اطلاعات آن را می دانستند به غلط و گمراه کننده به منظور همگام سازی با [کاخ سفید] پیام.

اما دیگر کارشناسان حقوقی گفت بعید بود که این شبکه را هر مشروع اقدام قانونی.

تبلیغات:

“من نمی شک برخی نگران هستند اما من فکر نمی کنم وجود دارد قابل دوام است ادعا می کنند که می تواند علیه روباه” وکیل Bradley خزه نوشت.

“فاکس نیوز شده است grotesquely غیر مسئولانه اما من در تلاش برای تصور قابل قبول تئوری حقوقی که تحت آن ممکن است شکایت کرد اینجا” سوزان Hennessey قانونی تحلیلگر سی ان ان توافق رسیدند.

قانون پروفسور اریک Segall گفت که هر گونه دعوی خواهد “باید برای نشان دادن واقعی کینه توزی و یا بی پروا بی اعتنایی” که “هرگز نمی تواند در اینجا نشان داده شده.”

تبلیغات:

“هیچ کس در حال رفتن به نگه مسئول تلویزیون اخبار مردم برای گزارش آنچه آنها فکر می کنم اخبار مربوط به میلیون ها نفر,” او اضافه شده است. “هیچ دادگاه برای آن بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>