فاکس نیوز محافظه کار flounders زمانی که فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus شکست

با انتخابات ریاست جمهوری کمتر از چهار ماه به دور و صاحب نظران در حال حاضر به شدت مورد بحث رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus بحران است. یکی از این بحث آمد و در روز جمعه هنگامی که کریس هان (یکی از دستیاران سابق به رهبر اقلیت سنا Chuck Schumer) به نظر می رسد در یک فاکس نیوز در بخش راست در صحبت با رادیو میزبان تونی Katz. هان ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در حالی که کاتز در تلاش برای دفاع از آن و نبود حداقل کمی قانع کننده باشد.

“نگاه امریکا خواهد بود باز بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام آنچه در اروپا بود و واقعا محکم و تشویق مردم به فاصله اجتماعی و پوشیدن یک ماسک” هان تأکید کرد. “به جای او می خواست برای باز کردن در ماه آوریل است. ما نیست و در حال حاضر ما شاهد اثرات آن است.”

تبلیغات:

هان اشاره کرد چقدر COVID-19 میزان عفونت شده اند صعودی در خورشید کمربند متحده مانند تگزاس و فلوریدا تاسف است که کسانی متحده بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در موعد مقرر و در حال حاضر رنج می برند به دلیل آن است.

کاتز واقعا رد آنچه هان گفت: اما او عمیقا ابراز تنفر شنوایی که اروپا چیزی بهتر از ایالات متحده است.

کاتز گفت: هان “شما نمی گویند: چرا نیست ما بیشتر شبیه اروپا ؟ به دلیل اینکه مانند اروپا نیست یک آمریکایی چیزی برای انجام. [تهمت] آیا می خواهید برای باز کردن در آوریل و علم به او گفت که او نمی تواند. پس او نبود. بنابراین او به پیروی از علم است. اجازه دهید که یکی به سمت راست وجود دارد.”

تبلیغات:

هان و کاتز همچنین بحث سیاست چین. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به عنوان نرم در چین و کاتز پیوست او که در خط حمله. اما هان به ذکر است که در اوایل سال جاری مغلوب ساختن پیشی جستن “به استقبال رئیس جمهور چین, (Xi Jinping) بود که نورد او را به این دلیل که رئیس جمهور نمی داند که چگونه به مذاکره بین المللی مرحله — و شکست خورده است و امریکا با اعتماد چینی (دولت) هنگامی که جو بایدن گفت: در ماه ژانویه: ما باید همه چیز سوال گفتند. رئیس جمهور تهمت مطمئن ساخته شده است که دانشمندان ما بودند نه در چین به نوع مبارزه با این بیماری وجود دارد بنابراین آن را نمی آمد به ساحل ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>