فاکس نیوز ویرایشهای مغلوب ساختن پیشی جستن از عکس با جفری اپستین و Ghislaine ماکسول — اما نه Melania

رادیو فردا آمد زیر آتش پس از آن bizarrely نابود و لگدمال جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از یک عکس از محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین و تحت تعقیب به اتهام همکاری conspirator Ghislaine ماکسول اما چپ بانوی اول Melania Trump در تصویر.

این شبکه نشان داد عکس از اپستاین و ماکسول در حالی که پوشش دومی بازداشت های اخیر از جمله عکس های گرفته شده در سال 2000 از این جفت ارز با تهمت و Melania. رئیس جمهور شد بدون توضیح نابود و لگدمال کردن عکس.

تبلیغات:

با توجه به گتی ایماژ, عکس گرفته شده در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا.

ماکسول به اتهام جذب و نظافت نوجوان قربانیان برای اپستاین به سوء استفاده شد و متهم هفته گذشته نزدیک به یک سال پس از اپستاین خودکشی در نیویورک زندان در حالی که در مواجهه با قاچاق جنسی کودکان اتهامات عنوان شده علیه. او اتهامات را رد کرده است.

“یکشنبه, جولای 5, گزارش Ghislaine ماکسول در طول فاکس نیوز, کانال امریکا, اخبار HQ به اشتباه حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از یک عکس در کنار سپس Melania Knauss, جفری اپستاین و ماکسول” فاکس نیوز سخنگو در بیانیه ای گفت به سالن. “ما تاسف خطا است.”

تبلیغات:

اپستاین و ماکسول غالبا اجتماعی با چهره های برجسته در نیویورک و جاهای دیگر از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من شناخته شده جف برای 15 سال است. فوق العاده مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مجله نیویورک در سال 2002. “او یک مقدار زیادی از سرگرم کننده با. آن است که حتی گفت که او دوست دارد زیبا تا آنجا که من و بسیاری از آنها جوان تر طرف. بدون شک در مورد آن جفری او لذت می برد از زندگی اجتماعی است.”

اپستاین مرتبط شده است و تعدادی دیگر از ثروتمند و افراد برجسته از جمله رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

تبلیغات:

محققان گزارش شناسایی 36 زیر سن قانونی قربانیان در حالی که بررسی اپستاین در فلوریدا در سال 2005 اما اتهام میلیاردر به ثمر رساند یار تقاضای معامله از وزارت دادگستری اجازه داده است که او را به اعتراف به گناه به دو کمتر اتهام فحشا و خدمت فقط 13 ماه در زندان شهرستان در حالی که قادر به ادامه کار در خارج از دفتر خود را.

اپستاین خود را کشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده توسط دادستان فدرال در نیویورک در سال گذشته است.

تبلیغات:

ماکسول یک شخص مقتدر در جامعه دستگیر شد در نیوهمپشایر هفته گذشته پس از او تحت تعقیب در شش اتهامات مربوط به اپستاین را به اتهام قاچاق جنسی بهره برداری است.

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اخبار ماکسول دستگیری توسط تویت یک عکس از حضور در چلسی کلینتون عروسی در سال 2010.

“پرندگان پر,” او نوشت.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد حذف توییت پس از کاربران هولناک او را با عکس های متعدد نشان دادن پدر و ماکسول در طیف گسترده ای از حوادث است.

اریک حتی پرواز به Mar-a-لاگو با پدر و ماکسول در سال 1997 با توجه به نیویورکر مشخصات منتشر شده در آن زمان است.

فاکس نیوز’ انتخابی ویرایش رخ داده است به عنوان شبکه تحت آتش از مغلوب ساختن پیشی جستن برای گزارش در مورد نظر سنجی نشان می دهد که او را از دست دادن به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن و اجازه دموکراتیک صاحب نظران در خود را نشان می دهد.

تبلیغات:

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: CBS اخبار در روز یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب متصل به کابل خبر به جای کار در دفتر بیضی.

“من فکر می کنم اگر شما می تواند ساعت مقدار زمان صرف کرده و در واقع در دفتر بیضی شکل مقابل مقدار از زمان او صرف در کوچک اتاق ناهار خوری کردن دفتر بیضی با کابل شبکه های خبری از یک فرم و یا دیگری در” او گفت:, “این امر می تواند بسیار جالب آمار است.”

شما می توانید به تماشای کلیپ زیر از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>