رادیو فردا میزبان اد هنری اخراج پس از سوء رفتار جنسی و خیالى ساخته شده توسط همکار سابق

رادیو فردا اخراج میزبان اد هنری پس از سوء رفتار جنسی اتهام این شبکه گزارش داد در روز چهارشنبه.

رادیو فردا رسانه ای مدیر عامل سوزان اسکات و شبکه رئیس جمهور جی والاس گفت: کارکنان در یک یادداشت که آنها “دریافت شکایت در مورد Ed هنری از یک کارمند سابق وکیل مربوط به سوء رفتار جنسی در محل کار سال پیش” در ژوئن 25.

تبلیغات:

این یادداشت گفت: این شرکت به ارمغان آورد در یک شرکت حقوقی به بررسی این ادعا است.

“اد متوقف شد همان روز و حذف از خود در هوا مسئولیت در انتظار بررسی” این یادداشت گفت. “بر اساس یافته های تحقیقی اد فسخ شده است.”

این خبر نیز گزارش فاکس توسط هنری سابق شرکت لنگر ساندرا اسمیت.

تبلیغات:

خبرنگاران اشاره کرد که هنری زیستی در حال حاضر پاک شده از شبکه وب سایت.

هنری که پیش از این شبکه های خبرنگار واشنگتن بود و به عنوان یک “rising star” در فاکس و co-لنگر “سه ساعت از صبح پوشش” در شبکه سی ان ان برایان Stelter اشاره کرد.

هنری است که به NPR روزنامه نگار شرلی آویزان بود به عنوان رییس این شبکه در کاخ سفید corespondent پس از چهار ماه مرخصی پس از گزارش است که او تا به حال یک امر است.

تبلیغات:

سپس-شبکه سر Roger Ailes بود که بعد از سرنگون میان خود سوء رفتار جنسی رسوایی انتقاد هنری بیش از این امر است.

“این پرسش جدی در مورد اد عدم قضاوت به خصوص با توجه موقعیت خود را به عنوان یک روزنامه نگار” Ailes گفت: در آن زمان.

تبلیغات:

هر چند هنری بخشی از شبکه “خبر” طرف او گاهی اوقات حمایت همیشگی خود به عنوان شبکه محافظه کار نظر میزبان. سال گذشته او با تمسخر “چپ” بیش از تغییر آب و هوا به دلیل آن بود سرما در برخی از نقاط کشور.

“اول شد ‘گرمایش جهانی.’ سپس آن را ‘تغییر آب و هوا.’ در حال حاضر شاید, ‘شدید آب و هوا؟’ سمت چپ نگه می دارد و نورد از شرایط جدید اما هل دادن همان دستور کار” او شکایت کرده است. “هر زمان وجود دارد آب و هوای بد, آنها در حال رفتن به می گویند, ‘آهان ما حق است.'”

در مقدماتی حزب دموکرات هنری در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن نامزد حزب دموکرات پیت Buttigieg او را متهم کرد از stoking نژاد پرستی.

تبلیغات:

“چگونه می تواند به شما حمله نه فقط رئیس جمهور بلکه 63 میلیون نفر در امریکا که رای دادند برای او؟” هنری پرسید: قبل از ظاهر معادل Buttigieg رکورد در مسائل نژادی به تهمت آشکار نژادپرستی.

فاکس نیوز است برخورد با تعدادی از مشخصات بالا اتهامات سوء رفتار جنسی در سال های اخیر است. در سال 2016 شبکه سرنگون Ailes آن دیرین مدیر عامل شرکت پس از بررسی های متعدد آزار و اذیت جنسی شکایت.

این شبکه پس از آن خاتمه یافته دیرین میزبان Bill o’reilly پس از پرداخت دهها میلیون نفر به حل و فصل سوء رفتار جنسی شکایت علیه او.

تبلیغات:

آن را بعد از اخراج میزبان اریک Bolling پس از او گزارش فرستاده هرزه پیام به همکاران.

این شبکه همچنین گزارش پرداخت بیش از 2.5 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات سابق فاکس نیوز عامل تامارا دارنده که Francisco, Cortes, معاون رئیس جمهور از فاکس نیوز, لاتینی سعی کردم به زور او را به انجام در دهان او.

فاکس کشور میزبان بریت مک هنری در سال گذشته شکایت کرد این شبکه بیش از اتهامات که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط شرکت میزبان Tyrus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>