رادیو فردا میزبان Martha MacCallum کوره کلیان کانوی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن فلیپ فلاپ در پوشیدن ماسک صورت

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاور کلیان کانوی در یکشنبه کردم غیر منتظره کباب از رادیو فردا میزبان Martha MacCallum بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی آغوش پوشیدن ماسک صورت برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که ظاهر می شود بر روی شبکه کانوی انباشته ستایش از رئیس جمهور برای معرفی هر کس در این کشور با پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“من فکر می کنم آن را فوق العاده مهم برای رئیس جمهور ایالات متحده به ارائه اطلاعات به عموم کانوی گفت: قبل از pivoting به حمله به اعضای رسانه ها برای “پرسیدن سوال که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با توسعه واکسن و درمان.”

MacCallum اما متوجه شده است که این علامت یک تغییر قابل توجهی در مقایسه با قبلی کاخ سفید پیام.

“اما کلیان من به شما تضمین وجود دارد که مردم در خانه خواهد شد که گوش دادن به آن و می گویند چرا کاخ سفید باید این پیام را برای همه ما دو ماه پیش؟” “چرا حالا ؟ چرا نبود این تحت فشار قرار دادند و تاکید و تشویق توسط رئیس جمهور در آن زمان هنگامی که آن را ممکن ساخته اند و حتی بیشتر از یک تفاوت؟”

تبلیغات:

“رئيس جمهور هم می گویند در مارس اگر مردم می خواهند به پوشیدن ماسک آنها باید پوشیدن یک ماسک” کانوی پاسخ داد: اگر چه این دور از قوی توصیه می شود.

شما می توانید ویدئو زیر را تماشا کنید و از طریق فاکس نیوز:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>