رادیو فردا میزبان استیو هیلتون بدحجابی وزیر امور خارجه مایک Pompeo برای اینکه یک “نوزاد” یک “پهلوان پنبه” و “خجالت” پس از NPR خبرنگار Mary Louise کلی گزارش شده است که او berated و در لعنت او برای پرسیدن سوال در مورد اوکراین رسوایی.

“وزیر امور خارجه مایک Pompeo رو به زشت dustup با NPR خبرنگار این هفته و من چیزی است که من می خواهم به من و قفسه سینه” فاکس استیو هیلتون خود گفت بینندگان در روز یکشنبه.

تبلیغات:

پس از prefacing سخنان خود گفت: او یک “فن بزرگ” از Pompeo, هیلتون توضیح داد که چگونه وزیر امور خارجه “از دست رفته خلق و خوی خود را پس از مصاحبه با NPR, Mary Louise کلی رها کردن یک کلمه چهار حرفی سخنرانی دراز وشدیداللحن دادن مسخره بیانیه ناله در مورد چه سوالاتی او موافقت می خواهم برای پاسخ به. من گوش دادن به NPR و من می توانم به شما بگویم که مری لوئیس کلی است که یکی از معدود میزبان وجود دارد که در واقع به نظر می رسد عادلانه است و نه کاملا مغرضانه علیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

او افزود: “به خاطر خوبی آقای وزیر نمی تواند مانند یک کودک. شما باید قادر به رسیدگی به سوالات دشوار در حال حاضر و نمی تواند مانند یک قلدر. بد دهان رجزخوانی در یک خبرنگار انجام کار او این است که خجالت به شما و دولت است. شما باید عذر خواهی و مردم فکر می کنم خیلی بیشتر از شما اگر شما انجام دهد.”

هیلتون که نشان می دهد مورد استناد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییت از آوریل تا دسامبر سال گذشته, صحبت با سالن در ماه ژوئن مورد حمایت خود را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نظرات خود را در انگیزه های ایدئولوژیک که درایو مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار سیاسی است.

تبلیغات:

“من فکر می کنم نزدیک ترین بیان آن در واقع این است که “امریکا برای اولین بار عبارت” هیلتون گفت: سالن. “اگر شما به عقب نگاه, نکته جالب در مورد او این است که این بسیار سازگار views. منظورم این است که دیگر شب بر من نشان می دهد من یک نوع, چین, چیز, که در آن ما تا به حال کلیپ های او در سال 1980 و ’90s [و در] 2010 گفت: دقیقا همان چیزی که در مورد تجارت را به عنوان او گفت: امروز. و مردم می گویند ” من خوب او بود صحبت کردن در مورد ژاپن.’ او بود اما او نیز صحبت اخیرا در مورد چین و افزایش چین و غیره. کاملا سازگار برای 30 سال گذشته یا بیشتر.

او افزود: “در آن روز آن همه چیز در مورد امریکا: ‘ما در حال پاره پاره کردن امریکا باید انجام شود بهتر است.’ این یک نوع شدید از میهن پرستی و اعتقاد به امریکا من فکر می کنم. “امریکا و اولین,’ بنابراین نزدیک ترین چیزی که من فکر می کنم شما در حال رفتن برای رسیدن به یک تعریف ایده Trumpism. و این که آیا اتصال مسائل تجاری و مسائل مربوط به مهاجرت.”

در طول مصاحبه هیلتون همچنین ادعا کرد که برنده خواهد بود مایل به صحبت کردن با لیبرال ها اگر آنها را متوقف تلاش برای سلب مشروعیت دولت او.

تبلیغات:

“او و حامیان او می گویند خوب آویزان دوم — و ضمنا من با این امر موافق — شما نمی توانید انتظار می رود او را به همه تعاونی که پنج دقیقه قبل از جلسه می توانم در یک کنفرانس مطبوعاتی در واقع او را متهم به در حال اجرا یک واترگیت-سبک پوشش مانند نیکسون. که واقع بینانه نیست. شما در حال سوال مشروعیت خود را از کل دولت است. البته او را به نشستن و صحبت کردن به شما پس از آن” هیلتون گفت: سالن.

شما می توانید به تماشای فیلم زیر از طریق Mediaite:

تبلیغات:

https://www.mediaite.com/tv/dont-be-such-a-baby-fox-news-host-calls-pompeo-an-embarrassment-for-ridiculous-attack-on-npr-reporter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی