رادیو فردا میزبان Sean Hannity: مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است هیدروکسی کلروکین چرا که او “ساخته بيمارستان”

رادیو فردا میزبان Sean Hannity که هیچ پزشکی یا دارویی, پس زمینه استفاده کرده است خود را در رادیو و تلویزیون سیستم عامل این هفته بارها و بارها به ترویج اثبات نشده دارو برای درمان جدید کروناویروس با وجود هشدار FDA در برابر انجام این کار در خارج از محیط بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات.

“یک چیز وجود دارد شما می توانید در اینجا نتیجه گیری: از این که آن را به شما را بکشند” Hannity گفت: هیدروکسی کلروکین در رادیو نشان می دهد.

تبلیغات:

Hannity را حمله رعد اسا آمد و در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در مواجهه گسترده عمومی واکنش های زیر خود را خیره کننده ادعا می کنند در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که او تا به حال شده است مصرف هیدروکسی کلروکین در ترکیب با روي هر روز برای دو هفته گذشته در تلاش برای دفع بالقوه عفونت است.

همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد OK” رئيس جمهور گفت: در زمان.

Hannity به دنبال توجیه رئیس جمهور اقدامات در ساعات پر بیننده در فاکس نیوز با ساخت گمراه کننده ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است سرنشین دار و به اندازه کافی ذخیره بیمارستان با تجهیزات پزشکی.

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از بیمارستان های سرنشین دار به بیمارستان فرستاده و آنها را تمام تجهیزات پزشکی مورد نیاز آنها” Hannity گفت. “در حال حاضر رئیس جمهور خود را — او تصمیم همراه با پزشکان خود را هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان پیشگیرانه.”

در دفاع از قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ ایالات متحده تصمیم به مواد مخدر است که مطالعات متعدد ارتباط اند به نارسایی قلبیمنجر FDA به موضوع نادر آن هشدار ماه گذشته — Hannity به شدت تکیه بر مطالعات انجام شده توسط یک دکتر متخصص روماتولوژی دکتر دانیل والاس از Cedars-Sinai در بیمارستان است. هر چند نه یک متخصص عفونی بیماری های تنفسی, Wallace نوشته شده است به طور گسترده بر روی این دارو در بیماران مبتلا به لوپوس.

“او می داند که بیشتر در مورد این بیش از هر کس دیگری اما پول خط که او می سازد” Hannity گفت: از والاس. “خطر مصرف 400 میلی گرم هیدروکسی کلروکین در یک روز و یک 600 میلی گرم هیدروکسی کلروکین دوز بارگیری به مدت 60 روز خطر صفر است مگر اینکه شما حساسیت یا ناراحتی معده. که آن را که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد.”

تبلیغات:

یکی از والاس بیشتر در مطالعات گسترده ای دریافتند که “56 درصد از 2,783 بیماران پاسخ تا به حال تجربه مشکلات دستگاه گوارش است که آنها نسبت به HCQ.”

“با وجود 56 درصد از بیماران دچار مشکلات دستگاه گوارش تنها 15 درصد از بیماران گزارش شده بود هر گونه علائم ناخواسته به خود پزشک” والاس یافت.

تبلیغات:

اما والاس نتیجه گیری نیست که چنین علائم خفيف از این داده ها. فراتر از مشکلات قلبی هیدروکسی کلروکین شده است مربوط به پارانویا و روان پریشی.

والاس به جای توصیه به بیماران برای صحبت با پزشک خود در مورد علائم خود را.

“این نشان می دهد که یک فرصت ممکن است وجود داشته باشد برای قوی تر پزشک–ارتباط با بيمار در مورد مدیریت علائم,” او نوشت.

تبلیغات:

Hannity ذکر دیگر, دکتر, در, رادیو, نشان می دهد, تلویزیون میزبان Mehmet Oz, که شده است بارها و بارها نام توسط متخصصان پزشکی به عنوان یک “قات” برای هل دادن بی اعتبار “معجزه” محصولات بهداشتی.

“وجود دارد یک دوره طولانی از زمان که در آن دکتر Oz درخواست شد هر کسی که در زمان هیدروکسی کلروکین که تا به حال لوپوس یا آرتریت روماتوئید و یا آن را گرفته بود به عنوان یک ضد مالاریا که تا به حال بدست و یا قرارداد COVID-19,” Hannity گفت. “آنها نمی تواند پیدا کردن هر سختی مردم.”

“وجود دارد به عنوان مثال اما آنها به نظر می رسید بسیار نادر است درست مثل آنها در این موارد از کشورهایی که مواد مخدر استفاده می شود برای متوقف کردن و یا جلوگیری از مالاریا,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

“در پایان روز یک چیز وجود دارد شما می توانید در اینجا نتیجه گیری: از این که آن را به شما را بکشند” Hannity به این نتیجه رسیدند.

همکار نیل Cavuto گفته فاکس نیوز بینندگان مخالف دقیق زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه اعتراف.

“اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای دفع ویروس و یا در بدترین سناریو شما در برخورد با این ویروس هستند و شما در این جمعیت آسیب پذیر آن را به شما را بکشند. من نمی توانم استرس به اندازه کافی — این شما را بکشند,” Cavuto گفت: نقشه کشی سریع مقاومت از همکار فاکس شخصیت و رئیس جمهور خود را.

در یک جداگانه رادیو بخش Hannity سرزنش دموکرات ها و مطبوعات برای گسترش آنچه که او گفته بودند “تئوری های توطئه” درباره تهمت را ادعا می کنند.

تبلیغات:

“آنها تئوری های توطئه در MSDNC این تئوری توطئه دولتی سوسیالیستی شبکه تلویزیونی دموکراتیک حزب سوسیالیست. این بار ادعا کردند رئیس جمهور دکتر دروغ است. رئیس جمهور در واقع مصرف هیدروکسی کلروکین. آه باشه. جو از دست داده اید آن را به عنوان معمول است. و یا فراموش کردن مهمترین متخصص در کشور دکتر دانیل والاس از سرو سینا (sic)” او گفت:.

Hannity که به استقبال نقد سنگین برای بارها و بارها ترویج درمان خود را نشان می دهد تا اخیر contravening مطالعات به نظر می رسد به او منجر به توقف ترجمه آنشد مراقب باشید به نکته مشاوره خود را.

“من پزشک نیستم. من نه شما مشاوره به مصرف دارو نیست. اما آن مرد با آن اعتبار او به نظر می رسد مانند قبل از هر چیز متخصص در کشور است. من می خواهم کلمه خود را برای آن” Hannity گفت. “بنابراین شما می توانید اقامت مطلع می دانیم که خطرات با پزشک خود مشورت کنید و شما در نهایت تصمیم می گیرید.”

Hannity نیز در زمان یک شات در مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که گفت که او نگران بود در مورد تهمت استفاده از مواد مخدر, چرا که او “چاق.”

تبلیغات:

“اما پس از آن شما دریافت نانسی پلوسی” آه رییس جمهور آن را مخاطره آمیز آن را لاتکس,'” Hannity گفت. “بعضی از مردم می تواند در مرضی احمقانه است.”

چند روز پس از اعلام برنده اول hawked این اثبات نشده درمان مواد مخدر در مارس 19 مطبوعاتی کاخ سفید جلسه آریزونا مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد و پس از خوردن کلروکين فسفات — مواد شیمیایی زن استفاده کرده در کوی تالاب برای درمان ماهی برای انگل — در یک اقدام تلاش برای محافظت از خود در برابر عفونت از COVID-19.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته گفت: آن بود که اساسا تقریبا یک درمان” زن بعد گفت.

او اضافه کرد که او مشاوره خواهد بود: “آیا هر چیزی را. باور نمی کنم هر چیزی. باور نمی کنم هر چیزی که رئیس جمهور می گوید . . . با پزشک خود تماس بگیرید.”

تبلیغات:

Hannity, اما در زمان مخالف آهنگ این هفته است.

“رئیس جمهور می گوید او خوب,” او گفت:. “چگونه در مورد ما اجازه دهید او را به انتخاب خود. اجازه دهید هر آمریکایی را انتخاب کنید.”

“همان چیزی که با باز کردن” او اضافه شده است. “ما فقط می خواهیم که شما یک ماسک برای یک دوره کوتاه از زمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>