رادیو فردا میزبان تطهیر افزایش coronavirus موارد اختلاف علم در ماسک و اجتماعی فاصله

به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان خروش در سراسر کشور, Fox News opinion میزبان به عنوان شدت سنبله تحت فشار قرار دادند و خطرناک اطلاعات غلط در مورد پیشگیرانه و اقدامات ایمنی مورد استفاده برای مبارزه با این بیماری همه گیر مانند استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله.

محافظه کار کانال زیر آتش آمدند در اوایل بیماری همه گیر برای بازی کردن این قدر تهدید از جمله مقایسه به آنفولانزای فصلی. ایسنا قبلا اصرار داشت به سالن که برنامه نویسی آن نیز شامل بخش های که رله تهدید مطرح شده توسط جدید کروناویروس. ساعات پر بیننده میزبان Tucker Carlson که صدا زنگ در مورد خطرات ناشی از این بیماری همه گیر شبکه استدلال کرد.

تبلیغات:

اما در حالی که کارلسون “دریافت plaudits در ماه مارس برای وادار کردن [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن به coronavirus جدی” او پس از “آواز مخالف دقیق لحن در همه گیر” روزانه وحش گزارش شده است. کارلسون و مهمانان خود را بارها و بارها تحت فشار قرار دادند و این ایده که ایالات متحده coronavirus مرگ و میر است و “باد و احتمالا یک جعل است.” اعداد از زندگی انسان از دست داده و در حال حاضر در مجموع بیش از 130,000.

کارلسون نشان می دهد نوسان به حتی بیشتر خطرناک اطلاعات غلط در روز سه شنبه زمانی که رادیو فردا میزبان به دروغ ادعا کرد که هیچ پایه و اساس علمی برای استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله برای مبارزه با گسترش ویروس. کارلسون یک مفسر سیاسی با هیچ پس زمینه در پزشکی است.

“بسیاری از مدارس که آیا برنامه ای برای بازگشایی خواهد انجام این کار تحت یک سری از محدودیت هایی که هیچ پایه و اساس از هر نوع در علم است. این نوع از عجیب و غریب, سلامت, تئاتر,” او گفت:. “دانش آموزان نگهداری می شود شش فوت از هم جدا. هر کس را مجبور به پوشیدن ماسک. اندازه کلاس محدود خواهد شد.”

تبلیغات:

این است که به سادگی درست نیست. تجزیه و تحلیل 172 مطالعات در coronavirus مداخلات یافت که “ماسک پوشیدن به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر ابتلا به ویروسی انتقال است.” مطالعات متعدد همچنین نشان “اثر فیزیکی فاصله.”

کارلسون البته می داند که این را به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی.

“البته ماسک کار می کنند. هر کس می داند که او گفت:” به درستی در ماه مارس. “ده ها تن از مقالات پژوهشی باید آن را ثابت کرد. در کره جنوبی و ژاپن و هنگ کنگ بقیه آسیا — که در آن coronavirus شده است تحت کنترل نگه داشته — ماسک بودند کلیدی است.”

تبلیغات:

دانشگاه ییل اپیدمیولوژی گرگ Gonsalves ابراز نگرانی کرد که کارلسون بود “واسطه شبه علم و خطرناک اطلاعات اشتباه و غلط” را به عنوان موارد ظهور در سراسر کشور است.

“هر کس در هیئت مدیره فاکس شرکت همه مدیران در فاکس نیوز در حال همدست در این” او هنوز توییتی. “او یا احمق دیوانه و یا هر دو. این فقط زباله spewed به میلیون ها نفر آن را به مخاطره می اندازد زندگی می کند.”

تبلیغات:

کارلسون به عنوان دیگر رادیو فردا میزبان هفته را صرف ترغیب بینندگان به پوشیدن ماسک که قانونگذاران جمهوری خواه به طور فزاینده ای بر این باورند که کلید را به طور کامل بازگشایی اقتصاد است.

همکار میزبان Sean Hannity که بینندگان خواست به پوشیدن ماسک خود را نشان می دهد منتشر شد PSA گفته او “مشکل با پوشیدن ماسک” به “دفاع از مادر بزرگ.”

استیو Doocy که شرکت میزبان از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه صبح نمایش “فاکس و دوستان” نیز خواست رئیس جمهور به پوشیدن ماسک به عنوان یک “قدرتمند نماد” به تشویق هواداران خود را به “کم کردن سرعت گسترش این چیز.”

تبلیغات:

اما Hannity و همکار رادیو فردا میزبان نیز به دنبال تطهیر افزایش عفونت به عنوان کشور آمار یک رکورد جدید سه شنبه 60,000 جدید تایید موارد است.

Hannity اقدام به افزایش عفونت و بستری شدن در بیمارستان در فلوریدا با این استدلال که افزایش بود “اتفاق می افتد در میان افراد جوان است.”

اگر متوسط سن بیماران جدید پایین است حداقل 56 واحد مراقبت های ویژه در فلوریدا در حال حاضر به حداکثر مراقبت ويژه ظرفیت. سی و پنج بیشتر باید تنها 10 درصد یا کمتر از ظرفیت باقی مانده است.

تبلیغات:

Hannity نیز به تازگی میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن برای سافتبال مصاحبه که در آن رئیس جمهور اعلام کرد که ویروس “محو شدن” که مخالف دقیق درست است.

“من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف” دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت به کنگره در هفته گذشته.

و Hannity اصرار داشت در ماه گذشته بود که آن را “اشتباه اشتباه اشتباه” به تعطیل کشور را به منظور کند کردن گسترش ویروس.

یک مطالعه اخیر نشان داد که خاموش کردن سفارشات مانع از حدود 60 میلیون عفونت های اضافی در حالی که دوم مطالعه برآورد خاموش کردن سفارشات در 11 کشور اروپایی را نجات داد حدود 3.1 میلیون نفر زندگی می کند.

تبلیغات:

میزبان Laura Ingraham اخراج های اخیر عفونت سنبله با این ادعا که “دموکرات” شد و ابراز نگرانی در مورد میزان عفونت به آسیب “مغلوب ساختن پیشی جستن [اقتصادی] بهبود است.”

“آنها استناد افزایش COVID عفونت نرخ در برخی از کشورهای خاص خود را به فروش آخرین وحشت پورنو” او ادعا کرد که در روز سه شنبه.

Ingraham میزبانی از یک مهمان ماه گذشته که تکرار اسطوره که coronavirus فقط یک “influenza-like illness” و استدلال کرد که افزایش اخیر موثر بر جمعیت جوان “ممکن است مهم نیست که چقدر.”

مطالعات بررسی نقش که فاکس نیوز همچنین در اوایل این بیماری همه گیر برجسته کردن خطرات ناشی از اطلاعات غلط به گسترش در این کشور بالاترین امتیاز کابل شبکه خبر.

تبلیغات:

یک مطالعه اخیر توسط محققان در دانشگاه کلمبیا و دانشگاه شیکاگو مرتبط فاکس نیوز بینندگان به کاهش انطباق با اقامت در خانه سفارشات. یکی دیگر از دانشگاه شیکاگو مطالعه نشان داد که بینندگان از Hannity بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از کارلسون بینندگان در اوایل بیماری همه گیر.

یک فاکس نیوز سخنگوی اختلاف هر دو مطالعات و استدلال کرد که Hannity ساخته “تکرار خاص هشدارهای” در مورد ویروس شروع در ماه ژانویه است. اما یک مارس نظرسنجی در بر داشت که بینندگان فاکس نیوز با احتمال بیشتری به این باور ویروس اغراق آمیز شد و یک مارس نظرسنجی در بر داشت که بینندگان فاکس با احتمال بیشتری به این باور نادرست در مورد منشاء این ویروس و زمانی که واکسن ممکن است در دسترس است.

این پژوهش تلاش “قرار داده عددی وزن است . . . پشت چه بسیاری از مشکوک, همه, همراه: آمریکایی ها که متکی فاکس نیوز و یا مشابه جناح راست منابع بودند فریب خورده به عنوان coronavirus شروع آن گسترش” واشنگتن پست مقاله نویس رسانه مارگارت سالیوان نوشت. “کسانی که متکی به فاکس و یا مثلا رادیو شخصیت Rush Limbaugh آمد به این باور است که ویتامین C ممکن است به درمان است که دولت چین ایجاد این ویروس در آزمایشگاه و دولت سازمان بهداشت و درمان بودند اغراق خطرات در امید از آسیب تهمت سیاسی است.”

“ما در حال دریافت تعداد باور نکردنی از مطالعات و جامد نشان داده است که مصرف راست رسانه ها و محتوای رسانه های اجتماعی به شدت با کم نگرانی در مورد ویروس ها در شروع این بیماری همه گیر” ایرنه Pasquetto سر از Harvard Kennedy School اطلاعات غلط نقد و بررسی گفت: پست. “شواهد تجربی به وضوح نشان می دهد که این گروه اجتماعی تمایل به این بیماری کمتر به طور جدی و با تاخیر پاسخ خود را به این ویروس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>