فاکس نیوز’ جسی Watters می گوید ممنوعیت سفر “مهم تر صرفه جویی در زندگی” از COVID-19 تست

دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ فاکس نیوز, مفسر جسی Watters برجسته فدرال تلاش برای محدود کردن مسافران بین المللی که ممکن است آلوده — ممنوعیت او ادعا کرد که اهمیت بیشتری از تست تشخیصی.

“ما آهسته با تست اما بسیار سریع با سفر بان کی مون. و که بسیار مهم تر صرفه جویی در زندگی” Watters گفت: در مارس 31 قسمت از “پنج”.

تبلیغات:

دولت را به خود جلب کرده سوزش انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی که می گویند کمبود COVID-19 آزمون ساخته شده آن را غیر ممکن است برای دریافت یک دسته در این بیماری را گسترش. اما تاثیر این محدودیت تهمت تحمیل شده بر مردم سفر از چین و در ماه مارس اروپا — داستان دیگری است.

بنابراین ما تصمیم به حفاری در. ما تماس فاکس نیوز برای پیدا کردن شواهد و مدارک که در آن Watters بر اساس نظر خود را اما نمی شنوند.

در اوایل این محدودیت برنده ستایش دیگران. پس از مارس محدودیت اعلام شد, Dr. Anthony Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار وجود دارد گفت: “شواهد قانع کننده ای” برای توجیه محدود کردن سفر از آن بالا-عفونت مناطق.

تبلیغات:

اما اجرای داستان دیگری است. بهداشت جهانی گفته متخصصان ما وجود دارد این است که کمی به هیچ مدرکی وجود ندارد که مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت مهار شده COVID-19 ― آنها خیلی دیر آمد و نمی باید پیگیری لازم برای ایجاد یک واقعی دندانه. در مقابل آنها گفت: بهتر و زودتر تست می تواند به نجات زندگی های بی شماری.

این رویکرد اشتباه در زمان اشتباه

هدفمند و سریع محدودیت های مسافرتی می تواند بخشی از بهداشت عمومی آرسنال برای کنترل گسترش بیماری مانند COVID-19.

تبلیغات:

ایده این است برای متوقف کردن مردم در نقاط داغ از حمل این ویروس را به مثلا مناطق. این محدودیت نیز tamp پایین خطر که آلوده مسافر را در معرض دیگران در بسته چهارم از فرودگاه هواپیما و یا حالت دیگر حمل و نقل.

اما کارشناسان ما صحبت کرد به روشن ساخته است که این محدودیت ها می تواند تنها به عنوان یک (کوچکتر) بخشی از یک استراتژی جامع. بدون مهاجم دیگر بهداشت عمومی اقدامات آنها را کم ارزش. زمان آمریکایی محدودیت — و چگونه آنها را در تعامل با داخلی دیگر تلاش های ارائه شده آنها بی اثر است.

تبلیغات:

دولت اول coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی در اثر Feb. 2 هدف قرار دادن غیر شهروندان بود که به تازگی از سفر به و یا از چین است. در فوریه. 29 آن در زمان مشابه مراحل با افرادی که تا به حال سفر و یا از ایران.

برای زمینه بروز شدید بیماری تنفسی شروع به ظهور در چین در اواخر سال گذشته. این موارد تایید شد به یک رمان coronavirus توسط Jan. 7 و آمریکا گزارش شده Jan. 20 — تقریبا دو هفته قبل از هر گونه محدودیت های مسافرتی در اثر بودند.

گسترش محدودیتهای سفر در زمان, اثر, مارس 13 و 16 شامل مردم در اروپا و از جمله بریتانیا و ایرلند است.

تبلیغات:

کارشناسان به ما گفت کسانی که اقدامات نشان از رویکرد اشتباه در زمان اشتباه است.

“هنگامی که سفر بان کی مون در محل قرار داده شد خطر واردات از چین بسیار کوچک” گفت: ویلیام Hanage استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

برای یک چیز, چین نیز در محل قرار داده و محدودیت های خود را دارد در سفر ― محدود کردن سفر به و از ووهان شروع Jan. 23. و پس از آن در حال حاضر وجود دارد چند مورد از COVID-19 سراسر ایالات متحده و در کشورهای دیگر است که تا به حال نشده است با هدف محدودیت.

تبلیغات:

و در حالی که اروپا موارد شات در اوایل ماه مارس — به خصوص در ایتالیا ― حتی کسانی که محدودیت های مسافرتی بودند نابجا Hanage گفت. که در آن نقطه آمریکایی ها در حال حاضر با آن مواجه داخلی تهدید از ویروس.

بنابراین دولت “بسیار سریع” با ممنوعیت سفر? نه واقعا.

اگر هر چیزی, سفر محدودیت به مردم “کاذب است که چیزی با یک تاثیر بزرگ انجام شد گفت:” جنیفر Kates معاون رئیس جمهور و بهداشت جهانی متخصص در قیصر بنیاد خانواده. (قیصر سلامت اخبار یک سرمقاله مستقل برنامه از پایه و اساس.)

که امنیت کاذب دیگران گفت پریشان از این واقعیت است که بیشتر احتیاط های ضروری نبودند در محل.

تبلیغات:

محدود اثر گسترده و بدون تست

به خوبی اجرا محدودیت های مسافرتی می توانید در زمان خرید در حاشیه تحقیقات نشان می دهد. اما از آن زمان تا به تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر به سطح شیب دار تا آمادگی اضطراری و تقویت فعالیت های مانند تست و جدا از مردم که ممکن است در معرض.

و هیچ راهی برای بدانید اگر دولت اولیه سفر محدودیت ― محرومیت افرادی که تا به حال شده است به چین — کاهش گسترش coronavirus.

چرا که دولت محدود برای تست این ویروس به افرادی که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و یا چه کسی بوده است به ووهان به تازگی. آن دسته از افرادی هستند که با افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض و نه نماینده راه باریک گسترده تر از مردم تحت تاثیر این محدودیت سفر گفت: Jennifer Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

تبلیغات:

“تا به حال ما گسترش آزمایش در طول این زمان و هنوز هم در بر داشت چند مورد من خواهد بود بیشتر متقاعد شده است که سفر بان کی مون تاثیر داشتند. اما ما نیست.”

تحقيقات موجود در ممنوعیت سفر نیست امیدوار کننده یا.

یک مارس 20 تحلیل های اجرا شده توسط فکر می کنم بهداشت جهانی پروژه ای با شورای روابط خارجی در مقایسه با کشورهای که بود و نبود محدود کردن سفر با چین است. محققان دریافتند هیچ همبستگی بین محدودیت های مسافرتی و جلوگیری از شیوع همه گیر.

“ترکیبی از محدودیت های مسافرتی در چین و بین المللی و محدودیت های مسافرتی علیه چین ممکن است با تاخیر گسترش COVID-19 اما بیشتر از آن در سازمان ملل استفاده می شود که آن زمان برای کاهش جامعه گسترش ویروس” محققان نوشت.

تبلیغات:

که آخرین بخش بسیار مهم است ― محدودیت های مسافرتی خریداری شده ممکن زمان اما این اهمیت تنها در صورتی کشورها به طور فعال مبارزه داخلی گسترش یافته است.

تحقیقات دیگر پشت آن است. مقاله منتشر شده در علم, در ماه گذشته دریافتند که زمانی که چین تحمیل خود محدودیت های مسافرتی را تنها متوسط تفاوت در مهار گسترش coronavirus هر دو در داخل و در کشورهای دیگر — در اکثر خرید چند روز زمان. و این مقاله همچنین اشاره, سفر, محدودیت های موثر بودند تنها زمانی که همراه با دیگر تلاش ها برای توقف انتقال است.

در مقابل محققان مسلم شد با اشاره به اثربخشی قوی تست از مردم که ممکن است در معرض — و سپس جداسازی کسانی که تست مثبت برای ویروس. این آزمون-و-قرنطینه روش موثر ثابت شده در کره جنوبی است که تجربه آن را اولین مورد در همان روز به عنوان در ایالات متحده, اما که در آن تعدادی از جدید COVID-19 موارد در حال حاضر در یک کاهش چشمگیر.

اگر شما می توانید انتخاب کنید فقط یک استراتژی ― ممنوعیت سفر و یا آزمایش — انتخاب روشن است Nuzzo استدلال کرد.

“ما هیچ شواهدی مبنی بر ممنوعیت سفر را به توقف و یا کند کردن گسترش,” او گفت:. “برعکس آزمایش ضروری است. تا به حال ما بهتر شده است قادر به پیدا کردن و منزوی کردن موارد و ترسیم مخاطبین خود ما نگه داشته می تواند مورد اعداد پایین.”

سازمان بهداشت جهانی می سازد مشابه نکته: این می گوید محدودیت های موقت در حال توجیه تنها در شرایط باریک و به عنوان راهی برای خرید زمان است. اما این سازمان می گوید باید مورد استفاده قرار گیرد به سرعت در حال پیاده سازی موثر آمادگی اقدامات” ― مانند تست.

نقطه دیگر است که پشتیبانی از این موقعیت: این تجربه در دنیای واقعی اتفاق می افتند در ایالات متحده است.

“سفر بان کی مون کار نمی کند” گفت: لارنس Gostin یک استاد دانشگاه در جورج تاون قانون که دارای تخصص در بهداشت جهانی قانون است. “این بدیهی است از آنجا که ایالات متحده در حال حاضر کانون جهانی.”

حاکم ما

این استدلال در حمایت از کاخ سفید coronavirus پاسخ Watters گفت که ایالات متحده “بسیار سریع با سفر بان کی مون” که “بسیار مهم در صرفه جویی در زندگی می کند.”

این نادرست است. محدودیت های مسافرتی می تواند خریداری یک بیت از زمان. اما آنها برقرار شد پس از coronavirus در حال حاضر وارد ایالات متحده است.

و شواهد و مدارک در دست نشان می دهد محدودیت های مسافرتی موثر در مبارزه با گسترش ویروسی اگر آنها همراه با هدفمند قوی تست و quarantining که در مناطق که در آن دولت تصادفا. اگر شما به انتخاب فقط یک منطقه به اکسل در — آزمایش مردم برای coronavirus یا محدودیت های مسافرتی ― کارشناسان به ما گفت که این تحقیقات به وضوح پشتیبانی از تست حتی بدون ممنوعیت سفر.

Watters’ ادعا هیچ پایه و اساس حقیقی و غلطی در دنیای واقعی شواهد در سطوح مختلف. ما رای آن نادرست است.

این داستان تولید شده در همکاری با PolitiFact.

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>