فاکس نیوز’ Laura Ingraham به دروغ ادعای “وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی” اجتماعی فاصله

رادیو فردا میزبان Laura Ingraham, یک مفسر سیاسی را که در زمینه علوم استفاده کرده است پلت فرم خود را برای فروختن به غلط ادعا می کنند که “وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی” برای حمایت از فدرال اجتماعی فاصله راهنمایی.

“اگر چه به طور مستقیم من فکر می کنم آن را احتمالا به نظر می رسید مانند اجتماعی فاصله خواهد بود لازم بود وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی و اعتقاد داشتند که پس از آن هرگز مورد مطالعه” Ingraham ادعا کرد که در طول روز پخش کنید.

تبلیغات:

کسانی که نظر نادرست بودند بلافاصله سرزنش سابق Rep. جو والش یک جمهوری خواه که زد در برابر تهمت برای این حزب نامزدی ریاست جمهوری.

“من به ذکر است که قبل از تماشای فاکس نیوز می تواند شما را کشته و از او پرسید: در توییتر.

Ingraham روز دوشنبه همچنین با اشاره ناشناس بیماری های عفونی دکتر که گفته می شود به او گفت که “تلاش برای جلوگیری از این ویروس اجتماعی فاصله است مانند تلاش برای رانندگی ناخن طریق Jell-O.”

تبلیغات:

“گسترش ویروس ها این چیزی است که آنها انجام می دهند. آنها اغلب تضعیف به عنوان آنها بروید. و اگر آن را مانند سارس ما امیدواریم که آن را آن را در نهایت سوختن السرس بود” Ingraham گفت: بدون روشن شدن این که آیا او هنوز هم به نقل از نامش ذکر نشده ،

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی — سازندگان IHME مدل ballyhooed با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — خود تجدید نظر برآورد صعودی به حدود 135,000 COVID-19 مرگ و میر در ماه اوت و یا بیش از دو برابر آن برای اولین بار طرح 60 ، 000 مرگ و میر. (ایالات متحده تا کنون ثبت بیش از 70 ، 000 مرگ و میر.)

موسسه گفت: این بازنگری بر اساس آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل با اشاره به “افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11 [نشان می دهد] که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال coronavirus.” همه مدل ها را به حساب درجات مختلف و مدت زمان اجتماعی فاصله.

تبلیغات:

Ingraham است که در این گزارش توصیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همه گیر حتی اگر او به دکتر نیست پس تکیه بر همان IHME مدل به پشتیبانی همان ادعاهای بی اساس در مورد اجتماعی فاصله.

اولیه نسبتا کم IHME بینی او ادعا در تفسیرمعنای کارشناسان در اشتباه بودند: این کشور نیست که برای ایجاد یک قوی تست و ردیابی برنامه قبل از دولت آرامش اجتماعی فاصله و باز اقتصاد است.

تبلیغات:

“و ما در حال رفتن به آن مانند نگه داشتن امریکا بسته تا ما 7 میلیون آزمون در یک روز و یا یک هفته و یا هر آنچه که هک شماره جدید است ؟” او در اواسط ماه آوریل است. “منظورم این است که مردم باید به فکر می کنم در مورد آن. منظورم این است که فکر می کنم در مورد این که آیا آن را حتی دست یافتنی قبل از روز انتخابات.”

اما IHME مدل همیشه گرفته سخت اجتماعی فاصله به حساب آورد.

“مدل ما فرض اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند تا زمانی که این بیماری همه گیر در آن زمان فاز می رسد نقطه زمانی که مرگ و میر کمتر از 0.3 در هر میلیون نفر است. بر اساس آخرین پیش بینی ما انتظار اجتماعی فاصله اقدامات را در محل از طریق پایان ماه مه” موسسه قبلا با سی ان ان گفت.

تبلیغات:

Ingraham و فاکس نیوز وبگاه همکاران باید بارها و بارها عنوان جهانی همه گیر تحت فشار قرار دادند و تئوری های توطئه و علم آشغال خود را در ساعات پر بیننده برنامه به عنوان آنها ظاهر اولویت بندی سیاست بر علم است. Ingraham هفته گذشته بازیگران خطرناکی پارانوئید تئوری توطئه است که دولت فدرال توصیه که مردم ماسک یک طرح برای ایجاد “ترس و ارعاب” و مانع مخالفت.

“کنترل اجتماعی بیش از جمعیت زیادی از طریق ترس و ارعاب و سرکوب اندیشه های رایگان” Ingraham گفت: بینندگان در زمان. “تهویه عمومی از طریق تبلیغات نیز کلیدی است. جدید تعصبات جای خوب عقل سلیم است.”

جدید کروناویروس است که در واقع یک نسخه از سارس (سندرم حاد تنفسی) به نام SARS-CoV-2 و اولین نسخه از سارس است که Ingraham است, اشاره, به, بود, همچنین یک کوروناویروس. اما او قیاس به نظر می رسد ناخواسته.

تبلیغات:

دلیل سارس به سرعت ناپدید شد تا به حال کمتر به جهش های ژنتیکی از ویروس رفتار است. آن ریشه های عمیق در ریه ها ساخت آن کشنده تر اما کمتر مسری. که مرگ به معنای افراد آلوده نمی خواهد گسترش آن را به عنوان به طور گسترده ای. حامل هیچ نشانه گسترش COVID-19.

موفق به مهار نیز بدهکار زیادی به سنتی بهداشت عمومی استراتژی از جمله اجتماعی فاصله لارنس Gostin مدیر سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون گفت: LA بار.

هر چند سارس را “تضعیف” آن را به طور طبیعی تضعیف به دلیل آن را در اطراف یک مدت طولانی به عنوان Ingraham ضمنی. در واقع به نظر می رسد به احتمال زیاد به شده اند مخالف — یک جهش ژنتیکی رخ داده است در اوایل شیوع.

یک 2018 مطالعه منتشر شده در مجله علمی Nature — نوشته شده توسط Christian Drosten مدیر موسسه ویروس شناسی در Charité بیمارستان در برلین و با عنوان “میرایی از تکرار توسط 29 نوکلئوتید حذف در سارس-coronavirus به دست آورد در طول مراحل اولیه از انسان به انسان انتقال” — که جهان گرفتار یک خوش شانس شکستن در اولین شیوع سارس (2002-03) هنگامی که این ویروس از دست یک بخش خاص از آن ژنوم در اوایل جهش است که کاهش نرخ آن از تکرار.

تبلیغات:

یک جهش است که تنها موثر در اوایل شیوع زمانی که یک ویروس نیست و باید به رقابت با دیگر گونه های Drosten گفت: علم مجله در مصاحبه اخیر.

“متاسفانه این ویروس جدید را ندارد که حذف,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>