فاکس نیوز ” جدیدترین “روزنامه نگار” را نگه می دارد در حال سقوط برای Antifa مضر

فاکس نیوز “روزنامه نگار” لارا لوگان نگه می دارد گرفتن فریب به گزارش جعلی, اخبار در مورد antifa, از جمله یکی از واضح تقلید مسخره امیز حساب که ادعا وجود دارد یک اتحاد بین antifa و مجنون دلقک پوسه طرفداران.

عنوان The Daily Beast , گزارش لوگان هفته گذشته ترویج یک صدای جیر جیر از یک تقلید مسخره امیز حساب است که توصیف “antifa” که در آن ” .”

تبلیغات:

“Juggalos” است که نام مستعار داده شده به طرفداران رپ اواز یا موسیقی دو پوسه دلقک دیوانه اما لوگان با این وجود به نظر می رسید به این باور است که فشار داخل طرفداران بودند به نوعی هماهنگی antifa عملیات.

“افشای دروغ: آنارشیست ها پنهان در پشت این ایده که وجود دارد این است که هیچ سازمان یا ساختار — اما در اینجا شما باید آن را در خود واژه ها: سنتی ساختار فرماندهی,’,” او نوشت.

این بود تنها antifa جعل که لوگان کاهش یافت و برای او نیز ترویج جعلی antifa حساب ایجاد شده توسط سفید ملی, عضو شورای نظارت مدت و نیز توییتی یک سند ساختگی است که ظاهرا نشان داد antifa را “طرح نبرد.”

تبلیغات:

لوگان نیز تا آنجا پیش رفت به لینک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) به antifa در حالی که همچنین با اشاره به این که هر دو antifa و AOC گرفتن پول از همان سایه منابع و مدارک.

“سوال من: کسی که تبدیل به یک متصدی بار از نیویورک به سخنگوی یک رادیکال دستور کار?” لوگان توییتی. “مردم همان کشیدن رشته ها/پشت Antifa و در خیابان؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی