فاکس نیوز “جدا از راه” با فاکس و دوستان میزبان پس از او نشان داد تا مشخصه بیمار در میان همه گیر: گزارش

فاکس نیوز گزارش داد: “جدا از راه” با دیرین “فاکس و دوستان” اولین بار میزبان هدر Childers, شبکه ای سخنگوی تایید به سی ان ان.

Childers که لنگر 4 صبح ساعت “فاکس و دوستان” اولین بار پس از سال 2012 است به نظر می رسد در هوا از اواخر ماه مارس است. یک فاکس نیوز گفته سخنگوی سی ان ان برایان Stelter که “فاکس نیوز و هدر Childers را جدا از راه. ما آرزو می کنم او بهترین است.”

تبلیغات:

Childers’ فردی گری آمد و پس از او نشان داد تا به کار “مشخصه بیمار” در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در ماه مارس یک حرکت است که “تاسف همکار کارکنان” با توجه به Stelter.

میزبان گزارش آمد به محل کار قابل توجهی بیمار در مارس 18 بعد از فاکس نیوز مدیران با صدور یادداشتی اعلام کرد اقدامات این شبکه بود برای حفاظت از کارکنان خود را — حتی به عنوان آن در هوا میزبان در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از کوروناویروس.

کارکنان این گزارش رشد نگران بیش از وضعیت او اما Childers گفت که او تا به حال سفر کرده و در توییتر اعلام کرد که او خوب بود. او بازگشت به کار در روز بعد در 19 مارس ،

تبلیغات:

اما روباه مدیران “عصبانی بودند” که او نشان داد تا مشخصه بیمار است و او نه به نظر می رسد در هوا پس با توجه به این گزارش.

Childers در دفاع از خودش در توییتر میان او غیر ارادی وقفه و حتی اعتراض به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

او نوشت: در تاریخ 31 مارس که او تا به حال “هیچ تب یا سرفه” هنگامی که او را به دکتر رفت و “هرگز به کار می رفت احساس بیمار.” او گفت: او coronavirus آزمون برگشتم منفی و او این نتایج را با شبکه. او حتی توییتی او نتایج آزمون و گفت که او امیدوار بود به زودی.

تبلیغات:

در آوریل 6, او نوشت که او تا به حال آزمایش منفی دو بار و پیشنهاد کرد که او ادامه داد: شرایطی بود که “نظارت” توسط شبکه.

“پس از شما تست شده – و از آن بیرون می آید منفی دو – چگونه می توانم به شما به عقب بر گردیم به کار می کند ؟ درخواست برای یک دوست” او توییتی در 7 آوریل.

تبلیغات:

آوریل 9, او به دادگاه تجدید نظر به مغلوب ساختن پیشی جستن آنها او غالبا ستایش در خوراک.

“من دوست دارم برای رفتن به کار realDonaldTrump اما آنتی بادی آزمایش تنها مثبت را نشان دهد اگر شما تا به حال ویروس. من تا به حال دو منفی COVID19 نتایج آزمون و بدون علائم,” او نوشت. “از جمله یک پزشک و تست دما و اکسیژن و تمام اعضای حیاتی و موثر بدن 3 هفته پیش تا امروز. همه طبیعی است. آیا من می توانم بازگشت به کار؟”

“شروع هفته 5 نشستن در خانه و مهار” او نوشت: در مارس 19. “با عرض پوزش من نمی تواند وجود دارد دوباره پس از 25 سال به عنوان یک روزنامه نگار. realDonaldTrump لطفا همه ما بازگشت به کار. منفی #Covid19 یا هر تست بی ارزش است اگر نادیده گرفته شده توسط کارفرمایان & شهرداری.”

تبلیغات:

سی ان ان اشاره کرد که Childers برداشته و مراجع به فاکس نیوز از پروفایل های رسانه های اجتماعی در اوایل این ماه.

فاکس نیوز شده است زیر آتش برای ماه به عنوان نظر میزبان مانند Sean Hannity و Laura Ingraham, تطهیر coronavirus. این روند را متوقف کرده است. یک تجزیه و تحلیل رسانه ای اهمیت یافت که این شبکه اخیرا اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر 253 بار در طول پنج روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>