رادیو فردا میفروخت اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس 253 بار در پنج روز: مطالعه

یک مطالعه جدید می یابد که فاکس نیوز میفروخت اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس 253 بار در تنها پنج روز است. این مستند شامل موارد ادعا می کند که تضعیف علم و ایمان به کارشناسان و همچنین خواستار آن است که مدارس و کسب و کار بازگشایی در خطر بهداشت عمومی.

ساعات پر بیننده میزبان Laura Ingraham که هیچ پزشکی یا علمی پس زمینه آنچه منجر به بسته با حدود یک چهارم از ادعا — 63 کل یا فقط بیش از 12 در هر نشان می دهد. علاوه بر این شبکه را “راست خبر” برنامه کمک حدود 35 درصد از اطلاعات غلط.

تبلیغات:

این مطالعه پنج شنبه منتشر شده توسط رسانه ها دیده بان رسانه های مهم برای امریکا انجام شد از جولای 6 تا 10 هفته پس از اخبار یاهو گزارش اعلام کرد که فاکس coronavirus پوشش گرفته بود “به نوبه خود قابل توجه” برای بهتر.

اما haltingly و ناقص رئیس جمهور اخبار مورد علاقه خروجی را آغاز کرده است به اذعان سراسر برنامه های مختلف و اخبار آن سایت که coronavirus مراتب قلمزن تهدید از حتی [رئیس جمهور دونالد] تهمت خود اذعان خواهد کرد.

که در گزارش ذکر شده دو مقاله در شبکه وب سایت و دو نمونه از فاکس نیوز شخصیتهای Sean Hannity و استیو Doocy ساخت اظهارات در مورد ماسک که, در حالی که توقف کوتاه از تایید نکرده تمسخر آنها آشکار است.

این مقاله همچنین اشاره کرد که فاکس نیوز نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک در محل کار بیشتر از زمان. علاوه بر این شبکه به نظر می رسد به لغو یک روباه کشور نشان می دهد در مورد این بیماری همه گیر به میزبانی coronavirus توطئه نظریه پرداز الکس Berenson هر چند extant قسمت در دسترس باقی می ماند.

تبلیغات:

داده ها در رسانه ها مسائل مطالعه صراحت در تضاد جدا شده نمونه هایی از این گزارش یاهو. در اینجا است که یک شکست سریع:

  • حدود نیمی از حوادث — 115 ادعا می کند به چالش کشیده اجماع علمی و تضعیف رسمی دولت توصیه های اجتماعی مانند فاصله و پوشش دستورالعمل.
  • “این Ingraham زاویه” بود و روشن رهبر بسته هل دادن اطلاعات غلط 63 بار بیش از نیمی از آن آمد از Ingraham خودش که تضعیف علم متناوب 21 بار در پنج روز.
  • “فاکس و دوستان” در زمان و مکان دوم با 45 نمونه; “Hannity” و “Tucker Carlson امشب” به پایان رسید و در حرارت مرده برای سوم مشکلات ناسازگار بودن 21 و 20 نمونه بود.
  • مستقیم اخبار برنامه های تحویل بیش از یک سوم از این اطلاعات غلط به رهبری Martha MacCallum را “داستان” با 20 ادعا می کند.
  • هشت ادعای دفاع یا تایید و اثبات نشده درمان مانند هیدروکسی کلروکین روز پس از FDA گفت: مردم نه به آن را خارج از بیمارستان و یا آزمایش های بالینی.
  • شبکه سیاسی همه گیر 63 بار از جمله 51 ادعا می کند که قوانین و مقررات نیاز به ماسک و بسته شدن کسب و کار بودند و ریشه در سیاست و 10 ادعاهای دروغین ارتباط اخیر نژادی عدالت اعتراضات به افزایش عفونت های جدید.
  • میزبان حمایت 34 بار به بی اعتنایی به نگرانی های بهداشت عمومی در حمایت از تظاهرکنندگان در این کشور بیش از 100 ، 000 K-12 مدرسه.

اطلاعات غلط و ظاهری هماهنگی با مقام های کاخ سفید صحبت نکات مطرح شده زنگ هشدار میان کارشناسان است.

برای مثال در یک “Hannity” مصاحبه 10 جولای آخرین روز تحت پوشش در این مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد ملت بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci با گفتن “او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.”

تبلیغات:

که مصاحبه با تغذیه مداوم کاخ سفید در تلاش برای بی اعتبار ساختن Fauci که تحت فشار قرار دادند از طریق تماس با چنین تلاش های “عجیب و غریب است.”

“در نهایت, آن لطمه می زند, رئیس جمهور,” او گفت:.

سپس ماده مدارس. شبکه و مدیریت از جمله تهمت و, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برای هفته بوق و کرنا an American Academy of Pediatrics بیانیه مشاوره اندازه گیری بازگشایی مدارس.

تبلیغات:

این اطلاعات غلط را به حرکت در نهایت مجبور آکادمی — همراه با دو تا از بزرگترین مربیان’ اتحادیه در کشور و Superintendents Association — به روشن شدن آن بیانیه است. آن را در حال حاضر می گوید که بازگشایی “را به وضوح نیاز به قابل سرمایه گذاری های جدید در مدارس و دانشگاه ها” و تماس در کنگره و دولت “به ارائه فدرال منابع مورد نیاز” با خیال راحت به آموزش و مراقبت از دانش آموزان است.

در اوایل رسانه های امور حسابرسی از کابل شبکه فاکس نیوز, نوشته شده در 20 درصد کاهش در آن coronavirus پوشش بین ماه های مارس و آوریل.

اما این اطلاعات غلط بی امان کمپین می آید در میان خروش عظیم در COVID-19 عفونت است که ویران بهداشت و درمان منابع در خورشید کمربند متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. در هفته های اخیر ایالات متحده مجموعه هفت پرونده به صورت روزانه جدید موارد شکوه 68,000 در جولای 10, همان روز که تهمت که گفت: در موارد متعدد است که این ویروس را “معجزه آسایی” ناپدید می شوند در مارس گفت Hannity که Fauci بود “ساخته شده است بسیاری از اشتباهات.”

تبلیغات:

در حال حاضر بسیاری از کشورهای در حال راه رفتن به عقب بازگشایی اقدامات است. کالیفرنیا بسته رستوران سینما و کافه ها. آریزونا نیز توقیف سینما و بارها به علاوه ورزشگاه و پارک آب است.

در جولای 13, فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbs فکر “آنچه که در جهنم می گذرد” را به عنوان تعطیلی افزایش یافته است. دکتر مارک سیگل یک روباه پزشکی متخصص با انتقاد از سیاست به عنوان “سازگار نیست” “تنبیهی” و “سخت گیرانه.”

با این حال وجود دارد برخی از شکستگی های داخل شبکه. یک مطالعه از مارس نشان داد که بینندگان از Hannity بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کارلسون بینندگان. در حال حاضر این دو به نظر می رسد گردن و گردن در اطلاعات غلط.

تبلیغات:

کارلسون که در ماه ژوئن شکست Hannity تمام زمان اعتبار ثبت اخیرا ادعا وجود دارد “هیچ مدرکی” که ماسک کمک به محدود همه گیر در تناقض ارشاد از سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

Hannity, در ضمن در زمان این نظر مخالف است.

“من رفتم به فروشگاه مواد غذایی در هر هفته. حدس بزنید چه ؟ ” میزبان به تازگی پرسید. “آنها عینک ماسک. هیچ کس در فروشگاه مواد غذایی خدا را شکر کردم coronavirus.”

“من فکر می کنم آنها کار می کنند,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>