فاکس نیوز را coronavirus پوشش تضعیف بازگشت به ریل چشمگیری در شب دوشنبه

اولین بار, Fox عنوان coronavirus تهدید برای هفته ها. سپس دو هفته پیش خود مجریان ناگهان چرخد. اما در روز دوشنبه شب شبکه را پوشش بحران تضعیف پشت خاموش ریل در مد دیدنی و جذاب.

هر سه را نشان می دهد ساخت شبکه های دارای امتیاز بالا وبگاه صف — Tucker Carlson, Sean Hannity و Laura Ingraham — ویژه بخش مورد coronavirus زد که با اطلاعات غلط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش, از دفاع است که مردم شروع به فکر کردن در مورد رفتن به کار می کنند حتی اگر آن را می تواند ترک بیشتر مردم مرده به ترویج اثبات نشده و به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر به عنوان coronavirus درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را با مشخصات بالا حامیان در حال تلاش برای آمدن به مقابله با این واقعیت است که هیچ میانبر وجود دارد بازگشت به حالت عادی. و در حال حاضر نشان می دهد تماشا توسط میلیون ها نفر قرار می تواند مقدار زیادی از سلامت مردم و زندگی در خطر است.

تاکر کارلسون دوشنبه شب پخش در آمد از مغلوب ساختن پیشی جستن ماراتن کنفرانس خبری — یکی که در آن او اصرار داشت که او قصد دارد به بازگشایی اقتصاد آمریکا در هفته آینده حتی اگر 138 آمریکایی از coronavirus در دوشنبه ترین در یک روز نشده است.

کارلسون با این حال به نظر نمی رسد به خصوص ناراحت تهمت موقعیت که در تلاش برای احیای اقتصاد است فقط به عنوان مهم به عنوان صرفه جویی در زندگی اجتماعی فاصله. و در طول مصاحبه خود با تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک (R) آرام بخش شد و گفت: با صدای بلند.

“قلب من برداشته شده است امشب با آنچه که من شنیده ام رئیس جمهور می گویند” پاتریک گفت. “پیام من این است که اجازه دهید به بازگشت به کار. بیایید به عقب بر گردیم به زندگی. بیایید در مورد آن هوشمند. و کسانی از ما که 70-plus [سال] ما مراقبت از خودمان است. اما آیا قربانی این کشور است.”

“بنابراین شما در واقع می گویند که این بیماری می تواند زندگی خود را اما که ترسناکترین چیزی که برای شما. وجود دارد چیزی است که می تواند بدتر از مرگ؟” کارلسون پرسید.

“آره” پاتریک پاسخ داد.

پاتریک موقعیت است که تنها پس از یک هفته از اجتماعی فاصله اقدامات آمریکایی های قدیمی تر مانند او — جمعیتی کارشناسان بر این باور هستند بیشتر در معرض خطر مرگ به علت Covid-19 — باید مایل به در معرض خطر مرگ به اقتصاد دوباره رفتن. و در رابطه با خود فکر تکرار این رئیس جمهور که ادعا کرد در روز دوشنبه که نگه داشتن اقتصاد تعطیل “علل مشکلات دیگر و شاید باعث خیلی مشکلات بزرگتر از مشکل ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر.”

انتخاب که تهمت و پاتریک اشاره به تلاش برای به دست آوردن coronavirus تحت کنترل و یا بازگرداندن اقتصاد است و یک غلط. در واقعیت, وجود خواهد داشت هیچ بهبود اقتصادی تا تعدادی از coronavirus موارد در کشور تثبیت و فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی است رها شوند.

در کارلسون, نشان می دهد, Sean Hannity به کرات از یک میانبر است که او فکر می کند ممکن است مراقبت از مشکلات هر دو در همان زمان.

طی مصاحبه ای با معاون رئیس جمهور مایک پنس Hannity خواندن نامه “از یک پزشک در نیویورک در منطقه” معرفی یک دارو اثبات نشده “رژیم” شامل ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین که ظاهرا رفتار Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس:

این چیزی است که او دیده است: او و تیم او در حال حاضر تحت درمان حدود 350 بیماران … و دیگری 150 بيمار در نیویورک مناطق. نتایج خود را — “ما تا به حال صفر, مرگ و میر صفر بستری شدن در بیمارستان صفر incubations.”

فراتر از dubiousness یک دکتر که کشف یک معجزه coronavirus مواد مخدر بلافاصله رسیدن به Hannity از همه مردم “رژیم” او در مورد صحبت است نه تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

مصرف داروهای تایید نشده کاربردهای خطرناک است اما تهمت ترویج بخشی از آن درمان — هیدروکسی کلروکین گرفته شده با آزیترومایسین — بارها و بارها و در مقابل توصیه های کارشناسان خود را. و این حرف در حال حاضر نتایج غم انگیز: در سه شنبه, NBC شکست اخبار در مورد آریزونا مردی که پس از گوش دادن به تهمت مشتری جلب کردن اثبات نشده coronavirus درمان و تصمیم به گرفتن یک ماده مشابه (کلروکين فسفات از یک ماهی درمان) در تلاش برای محافظت از خود را از coronavirus.

از NBC:

این مرد گفت: ان بی سی نیوز, او می خواهم به تماشای تلویزیونی جلسات که در طی آن رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد مزایای بالقوه کلروکين. حتی اگر هیچ داروهای تایید شده برای جلوگیری و یا درمان COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس برخی از تحقیقات اولیه نشان می دهد این ممکن است مفید باشد به عنوان یک درمان.

“ما ترس از بیمار شدن.”

اما Hannity نبود تنها رادیو فردا میزبان به فشار پزشکی حقه بازی در روز دوشنبه. بلافاصله پس از نشان دادن خود, Laura Ingraham مصاحبه coronavirus بیمار به نام ریو Giardinieri که نه تنها نسبت به بهبود خود را به یک اثبات نشده هیدروکسی کلروکین در درمان بلکه به Ingraham مستقیم اعتباری برای این واقعیت است که او می خواهم در مورد آن شنیده در وهله اول.

به عنوان همکار من Umair عرفان دقیق است با وجود تهمت عمومی شور و شوق برای دارو هیدروکسی کلروکین اثبات نشده است و “در حال حاضر شواهد اثربخشی آن پراکنده است.” و در حالی که آن را خوب است که انسان Ingraham مصاحبه دوره نقاهت بعد از آن معلوم نیست چه نقشی در صورت وجود هیدروکسی کلروکین در واقع بازی.

سه گانه آمار پوچی در طول فاکس نیوز را در ساعات پر بیننده های برنامه نویسی روز دوشنبه نشان داد که چگونه این شبکه همچنان به مبارزه برای پوشش همه گیر حتی اگر آن میزبان دیگر رد آن را به عنوان “coronavirus استیضاح کلاهبرداری” و فریم انتقاد از فدرال پاسخ فقط به عنوان یکی دیگر از تلاش برای خراب کردن رئیس جمهور.

که من دقیق در هفته گذشته این نوع از پوشش ، در سال 2019 فاکس نیوز این وبگاه به طور متوسط 2.5 میلیون بیننده و رای گیری نشان می دهد که وقتی که می آید به coronavirus بینندگان خود هستند و کمتر از دیگران به نگرانی در مورد ویروس ها و بیشتر احتمال دارد به این باور است که دیگر منابع رسانه ای در حال overplaying خطرات.

افرادی که در تنظیم و در روز دوشنبه ممکن است متقاعد شده است که تبادل انسان برای زندگی بهتر تولید ناخالص داخلی و اشتغال تعداد معقول تجارت برای سیاستگذاران را در نظر بگیرید یا این که اثبات نشده داروها می تواند آنها را ذخیره کنید اگر آنها مریض است. به عنوان مرد در آریزونا نشان داده است خرید به این نوع لفاظی می تواند منجر به رفتارهای پرخطر در بدترین حالت. و در بهترین, بینندگان پایان ندارد تا آگاهانه تر در مورد چگونه آنها می توانند به محافظت از خود و خانواده خود را از یک بیماری همه گیر است که کارشناسان — از جمله کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — می گویند بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>