فاکس Tucker Carlson: Black Lives Matter معترضان خواهد بود به نام “تروریست” اگر آنها عربستان

رادیو فردا میزبان تاکر McNear سوانسون کارلسون گفت: در طول پنج شنبه شب پخش آن روشن خواهد بود برای آمریکایی ها است که وجود دارد هیچ چیز “محلی” در مورد در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات اگر تظاهرکنندگان از عربستان سعودی است.

اگر معترضان عربستان اتباع و سپس آمریکایی ها تماس بگیرید تظاهرات “تروریسم” کارلسون که به نام سفید برتری یک “جعل” و “حمله به مردم سفید” اضافه شده است.

تبلیغات:

“اگر شورش شد عربستان اتباع آن خواهد بود بسیار روشن است که وجود دارد هیچ چیز ‘محلی’ در مورد آنچه که ما در حال تماشای,” روباه, اخبار میزبان گفت. “ما درک می کنیم که بلافاصله آن را تروریسم است. رئیس جمهور می دهد یک آدرس وبگاه. در ساعت فدرال خواهد بود شکار این افراد و دستگیری آنها.”

“اگر شورش سفید supremacists,” کارلسون ادامه داد: “آنها در حال حاضر می خواهم در زندان رو به زندگی است.”

به گزارش رادیو فردا میزبان “این دوره از آینده کشور” را تغییر خواهد داد اگر وزارت دادگستری “گرد رهبران antifa” — یک رهبر جنبش بین المللی — و هر کس گرفتار در دوربین ارتکاب آتش سوزی و خرابکاری در یک کلیسا و سپس دستبند و “قورباغه-راهپیمایی آنها در مقابل دوربین مانند MS-13.”

تبلیغات:

کارلسون همچنین اصرار داشت که فدرال اجرای قانون مقامات به معترضان یک “دولت جدید تصویب شده عنوان” تروریست “نه CNN همکاران.”

“هنگامی که آنها در حال شارژ رسمی آن را در واقعیت است. آنها به معنای واقعی کلمه به عنوان یک واقعی ماده را متهم به تروریست ها که تغییر ذهن حق دور” کارلسون گفت.

او را رد کرد و مخدوش کننده عاملی است که اگر مقامات فدرال وارد چنین اتهامی را تشکیل می دهند بازداشت غیر قانونی. کارلسون ادعا می کند او رفت و به روزنامه نگاری پس از شکست او برای تبدیل شدن به یک فدرال هوش رسمی.

تبلیغات:

“مردم از بین بردن این کشور در حال مجرمان” کارلسون گفت. “تعداد کمی از آنها به اندازه کافی شجاع به آنها تماس بگیرید که تا محبوبیت خود را به طور طبیعی رشد می کند.”

هر چند کارلسون ضمنی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود نه ضرب و شتم “تروریستی” درام رئیس جمهور گفت: کارلسون شبکه همکار Sean Hannity در مجازی تاون هال که شد همان شب که معترضان باید در واقع به عنوان تروریست.

تبلیغات:

“این افراد در حال خرابکاری, اما آنها آشوبگران,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما آنها واقعا به آنها تروریست ها در یک حس است.”

شما می توانید به تماشای کلیپ کارلسون زیر از طریق رسانه های مهم:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>