فرانسه ممنوعیت هیدروکسی کلروکین مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان COVID-19

هیدروکسی کلروکین یک داروی تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19, ممنوع شده است به عنوان یک درمان برای بیماری که توسط فرانسه وزارت بهداشت.

“آیا [در دفتر پزشکان] در شهرستانها و یا در بیمارستان این … نباید تجویز شده برای بیماران مبتلا به COVID-19” در فرانسه وزارت بهداشت اعلام کرد در یک بیانیه منتشر شده صبح روز چهارشنبه. این تصمیم یک روز پس از آژانس بهداشت عمومی مشورتی صادر بیانیه خواسته است که این دارو استفاده نمی شود در خارج از آزمایش های بالینی. ملی داروهای تنظیم کننده و سپس تصمیم به تعلیق دارو استفاده در آزمایش های بالینی.

تبلیغات:

این سیاست انتخاب ساخته شده بودند پس از یک مقاله منتشر شد جمعه در مجله پزشکی لانست که شک و تردید است که هر که به مواد مخدر یا مربوط به مالاریا, داروی کلروکين می تواند کمک به COVID-19 بيمار.

“استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين در COVID-19 بر اساس تبلیغاتی گسترده از مطالعات کنترل نشده که نشان می دهد که ترکیبی از هیدروکسی کلروکین با macrolide آزیترومایسین موفق شد در پاک کردن ویروسی تکرار” نویسندگان این مطالعه نوشت.

آنها با انجام یک “چند ملیتی مشاهدهای در جهان واقعی مطالعه” چگونه مواد مخدر در تعامل با COVID-19 بيمار و نتیجه گیری “استفاده از یک رژیم حاوی هیدروکسی کلروکین یا کلروکين (با یا بدون macrolide) همراه بود با هیچ شواهدی از بهره مند شوند اما در عوض همراه بود با افزایش خطر آریتمی بطنی و بیشتر خطر در بیمارستان مرگ با COVID-19.” آنها خواست که این دارو استفاده نمی شود در خارج از آزمایش های بالینی و افزود که “فوری تایید از کارآزمایی تصادفی بالینی مورد نیاز است.”

تبلیغات:

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او تا به حال شده است مصرف مواد مخدر گفتن خبرنگاران گفت که “یک زن و شوهر از هفته پیش شروع کردم به مصرف آن. در اینجا من شواهد. من تعداد زیادی از مثبت و تماس در مورد آن. تنها منفی شنیده بود در این مطالعه که در آن آنها به آن بود و با شما می دانید افرادی که بزرگ نیست تهمت طرفداران آن را داد.”

رئیس جمهور است و غالبا ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 مسواک زدن خاموش نگرانی است که او ممکن است حداقل بخشی از انگیزه این واقعیت است که او یک شخصی را با منافع مالی در شرکت سانوفی, فرانسه شرکت های دارویی که باعث می شود این نام تجاری نسخه دارو Plaquenil. به عنوان مثال در یکی از مناسبت در مارس تهمت ادعا کرد که “این یک کار بسیار قوی, قدرتمند, پزشکی, اما آن را نمی کشتن مردم است. ما باید برخی از نتایج بسیار خوب و بسیار خوب انجام شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن misstatements در مورد هیدروکسی کلروکین ایجاد کرده اند یک مخمصه اخلاقی برای رسانه ها و دیگر شرکت های مسئول برای ارائه اطلاعات دقیق به مردم در طول زندگی یا مرگ و همه گیر. گوگل به نظر می رسد که پاسخ به این سرکوب جستجو برای نوع عبارات ترکیب کلمات “هیدروکسی کلروکین” و “تهمت” با داشتن آنها را تکمیل خودکار در موتور جستجوی خود را با یک موتور جستجوی متخصص گفتن سالن که “زمانی که شرایط نه تنها نشان خواهم که به این معنی است آنها که پرچم به عنوان آتش زا نمایش داده شد اغلب مربوط به کیفری و انحرافی شرایط است.”

تبلیغات:

در اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان داد که هیدروکسی کلروکین است نه یک درمان موفق در برابر این بیماری است. آنها اشاره کرد که چهار یا پنج داروهای مختلف درمان است که به نظر می رسید به حد شدت یا طول COVID-19 اگر چه مطالعه بیشتر لازم است قبل از رسیدن به نتیجه گیری قطعی در مورد کسانی که مواد مخدر’ اثر.

“این گزارش نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین بی اثر است هیچ اثر قابل اندازه گیری بر علائم هیچ اثر قابل اندازه گیری در اصلاح این دوره از COVID-19. شواهدی وجود دارد که می توان آن را مضر برای بیماران” دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان گفت: سالن ماه گذشته.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>