فرانسه با استفاده از A. I. برای تشخیص اینکه آیا مردم با پوشیدن ماسک


The middle of the Eiffel Tower is seen in the background. One the right, three golden statues of women wear surgical face masks.

ماسک صورت دیده می شود در این مجسمه از Trocadéro مربع قبل از برج ایفل در روز پنج شنبه.

پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ

این مقاله بخشی از حریم خصوصی در این بیماری همه گیردر یک زمان آینده سری.

با وجود معروف فرانسوی گریزی به نظارت coronavirus همه گیر موجب فرانسه به ادغام هوش مصنوعی ابزار به دوربین های مدار بسته در مترو پاریس. این نرم افزار جدید است که در حال trialed در شتله-Les-Halles ایستگاه در مرکز پاریس این هفته را تشخیص اینکه آیا مسافران با پوشیدن ماسک صورت بلومبرگ گزارش شده است. این یکی از راه هایی است که فرانسه یک کشور با یکی از دقیقترین مستندات در اروپا در حال آماده سازی برای کاهش محدودیت ها در روز دوشنبه.

در حالی که این تصمیم نشان می دهد که فرانسه تمایل به استفاده از A. I. برای کمک به نظارت بر رفتار مردم در این سیستم جدید نیست به عنوان مهاجم به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. در واقع, در فرانسه, در آغوش نرم افزار نمودار آزمایشی مسیر رو به جلو برای بیشتر نظارت در میان همه گیر است که دوستانه اگر نه دقیقا دوستانه به غرب مفاهیم حریم خصوصی.

سیستم ایجاد شده توسط فرانسه راه اندازی DatakaLab شناسایی تعدادی از سواران که به نظر می رسد باید ماسک صورت—بدون جمع آوری و ذخیره اطلاعات فردی مسافران این شرکت می گوید. با توجه به آستانه این نرم افزار با این نسخهها کار در محل در هر کجا که آن را نصب شده پس داده است که هرگز فرستاده شده به ابر یا به DakataLab دفاتر. در عوض هر 15 دقیقه آن را تولید آمار است که پس از آن ارسال به مقامات که تنها دسترسی به یک داشبورد است که نمایش نسبت سواران با ماسک.

“هدف این است که فقط به انتشار آمار از چگونه بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک هر روز” DatakaLab مدیر عامل خاویر فیشر گفت: در آستانه. “ما هرگز فروش برای اهداف امنیتی. … و این یک بیماری است که در همه ما قراردادهای فروش: شما می توانید با استفاده از این داده ها برای نظارت است.” این شرکت شده است قاطعانه آن است که با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره.

A. I.-طراحی ابزار در حال حاضر استفاده شده است از اواخر ماه آوریل در شهر رفت و آمد مکرر کن در جنوب فرانسه که در آن نصب شده است در بازار و اتوبوس. “هیچ تصویر ذخیره شده و یا منتقل شده اطمینان حاصل کرد که اطلاعات شخصی محافظت” DatakaLab گفت: هنگامی که آن را اعلام کرد همکاری خود را با جشنواره کن, شهرستان Hall. مانند پاریس و کن برنامه را به رایگان ماسک برای تمام ساکنان بنابراین این تکنولوژی ممکن است کمک به توزیع ارزیابی نیاز و درک این که آیا دولت پیام اطراف ماسک موثر است. به عنوان جشنواره کن شهردار دیوید Lisnard توضیح آن “به ما می دهد تجزیه و تحلیل ریاضی برای پاسخگویی به نیازهای مردم” بی بی سی گزارش داد.

به ویژه این سیستم است و نه در خدمت تنبیهی هدف. اگر چه در آن است در حال حاضر اجباری برای پوشیدن یک ماسک بر روی حمل و نقل عمومی در فرانسه—این کشور است و با توجه به fining افراد 135 یورو (حدود 147 دلار) برای رفتن بدون آنها—این نرم افزار را نمی توان مورد استفاده برای شناسایی توبیخ یا جریمه نقدی مردم است. این گریه به دور از, می گویند هواپیماهای بدون سرنشین معلق در هوا در اطراف ووهان چین سرزنش ساکنان که در سمت چپ ماسک خود را در خانه و یا دوربین های مدار بسته است که مقامات چینی نصب شده اند خارج و در زمان در داخل آپارتمان.

اگر چه اطمینان در اطراف حریم خصوصی نیست و حذف همه نگرانی در مورد معرفی A. I. به نظارت سیستم ثابت نشده تقریبا به ستیز به عنوان, به عنوان مثال, تماس, ردیابی در فرانسه. CNIL فرانسه نظارتی مسئول اطلاعات حریم خصوصی نگرانی اما می گوید در حال حاضر که anonymization اقدامات به اندازه کافی از یک تضمین برای اطمینان از حریم خصوصی افراد لوموند گزارش شده است. و پاریس مترو خودگردان گفته است که این سیستم را مطابق با اروپا و به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات.

فرانسه مانند آمریکا شده است مرور خط خوب بین حقوق فردی و امنیت عمومی از زمان شروع این بیماری همه گیر. و در حالی که بسیاری از غربی ها باید نگاه به شرق و کشورهای آسیایی از جمله چین و تایوان و کره جنوبی برای استراتژی به کمک شامل COVID-19 وجود دارد هنوز هم قابل شک و تردید در مورد اینکه آیا از عناصر خود را, برنامه نظارت می تواند اقتباس به جوامع غربی است. به عنوان بحث بر مخاطب انبوه ردیابی به طور خاص همچنان در اروپا و آمریکا معرفی ماسک صورت–تکنولوژی تشخیص در فرانسه نشان می دهد, حداقل, که وجود دارد, جدید کمتر تهاجمی اشکال از نظارت مردم حاضر به تحمل به عنوان کشور شروع به حرکت پست-مستند زندگی است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>