A man wearing a protective face mask walks his dog as he cross a nearly empty street in Beijing on February 15, 2020.

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده روی سگ خود را به عنوان او عبور تقریبا خالی در خیابان های پکن در فوریه 15 سال 2020 است.

نیکولاس ASFOURI/گتی ایماژ

یک 80 ساله چینی توریستی در فرانسه تبدیل شده است اولین کسی که به مرگ از جدید کروناویروس در خارج از آسیا است. اول مرگ و میر در اروپا بود چهارم در خارج از سرزمین اصلی چین و آمد در همان روز به عنوان پکن گزارش کاهش در موارد جدید شنبه. توریستی که درگذشت در فرانسه بود از هوبئی که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. او تا به حال در فرانسه در ژانویه. 16 و در بیمارستان بستری شده بود پس Jan. 25 با یک عفونت ریه است. اگر چه دختر خود را نیز بیمار شد او انتظار می رود به بهبود می یابند.

ویروس جدید ادامه داد: در روز شنبه با مصر گزارش اولین عفونت در قاره آفریقا. اما آمار و ارقام از چین پیشنهاد اعداد ممکن است به کاهش است. چین گزارش 2,641 موارد جدید از طریق نیمه شب جمعه کاهش از 5,090 در حالیکه در 24 ساعت. این اولین بار نیست یک شیب در موارد منجر به خوشبینی این ویروس می تواند تحت کنترل است اما یک روند هنوز به ظهور. در چین وجود دارد 66,492 مورد تأیید و 1,523 مرگ و میر تا حد زیادی در هوبئی استان است. حدود 500 مورد گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین است.

خارج از چین بیشترین تعداد موارد گزارش شده در یک کشتی کروز الماس شاهزاده خانم است که قرنطینه کردن ژاپن در یوکوهاما پورت. در مجموع 285 نفر از 3,700 مسافران باید آزمایش مثبت برای coronavirus گرفته و به بیمارستان. ایالات متحده می گوید آن را تخلیه آمریکایی ها که در کشتی; آنها را قرنطینه می شود و در ایالات متحده است. حدود 380 شهروندان آمریکایی خواهد شد پرواز از دوشنبه. “مسافران خواهد شد به نمایش علائم و ما در حال کار با شرکای ژاپنی به اطمینان حاصل شود که هر گونه علامتی مسافران دریافت مورد نیاز مراقبت در ژاپن اگر آنها نمی تواند هیئت مدیره پرواز” به سفارت آمریکا در توکیو گفت: در نامه ای به مسافران است.

در حالی که مسافران داخل الماس شاهزاده خانم زندگی شده است از طریق برخی از آنچه باید به عنوان یک سناریو کابوس مسافران در یکی دیگر از کروز زیادی ندارد به شکایت در مورد. MS Westerdam کشتی کروز مجبور شد به سرگردان در اطراف به مدت دو هفته تا کامبوج مجاز کشتی به اسکله. “هر کس می گوید: “ضعیف شما’. اما وجود دارد هیچ فقیر شما. ما تا به حال اینترنت رایگان و شراب. ما تا به حال سه دوره وعده های غذایی. وجود دارد خیلی انتخاب” گفت: زهرا Jennings, پرستار بازنشسته از بریتانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی