فرانسه گزارش اولین coronavirus مرگ در خارج از آسیا

چینی توریستی درگذشت با توجه به Covid-19 — بیماری ناشی از شیوع کروناویروس اولین مشاهده در ووهان چین — در یک بیمارستان در روز جمعه. مورد اول گزارش مرگ ناشی از این ویروس در خارج از آسیا است.

“من مطلع شد شب گذشته از مرگ از 80 سال سن بیمار که در بیمارستان بستری شده است در Bichat بیمارستان پس از 25 ژانویه و کسی که رنج می برد از یک coronavirus عفونت ریوی,” در فرانسه سلامت وزیر اگنس Buzyn گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

قربانی که نام وارد شده در فرانسه به عنوان یک توریست در ژانویه 16. او در بیمارستان بستری شد و تحت سخت انزوا در ژانویه 25. این مرد چینی در استان هوبی, مرکز شیوع کروناویروس و که در آن بزرگترین غلظت از عفونت های تایید شده اند.

گردشگری است و همچنین در بیمارستان بستری است اما مقامات فرانسوی می گویند او انتظار می رود به بهبود می یابند.

وجود دارد 10 بيمار با تایید عفونت کروناویروس در فرانسه — شش ها در بیمارستان اما چهار باید به طور کامل بهبود و منتشر شده است. و پیش آگهی برای کسانی که هنوز در بیمارستان بستری مثبت است; Buzyn گفت: از این بیماران گفت: “وضعیت آنها نمی دهد دلیلی برای نگرانی است.”

تا کنون نه کشورهای در سراسر اروپا گزارش داده اند که یک ترکیب 46 مورد از ویروس. آلمان گزارش کرده ترین: 16.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 60 ، 000 تایید Covid-19 نفر در سطح جهان با اکثریت قریب به اتفاق این موارد رخ داده در چین است. بیش از 1500 نفر فوت کرده اند از عفونت; بیش از 8,500 بهبود یافته اند. فراتر از فرانسه و سرزمین اصلی چین و فیلیپین و هنگ کنگ و ژاپن نیز دیده می شود Covid-19 مرگ و میر.

مقامات آمریکایی توصیه کرده اند که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین در صورت امکان با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت امور خارجه ایالات متحده با داشتن صادر شده خود را در بالاترین سطح, سفر, هشدار برای چین است. اما کسانی که در خارج از آن کشور به عنوان بورسی را Julia Belluz توضیح داده شده است لازم نیست به بندر نگرانی در مورد سقوط قربانی به ویروس و یا وحشت در مورد آن پخش:

[P]eople نگران سفر باید به یاد داشته باشید که این مشاوره های تمرکز در چین جایی که این بیماری همه گیر است که در حال حاضر بازی.

از این موارد در حال حاضر 99 درصد در سرزمین اصلی چین است. و بیش از نیمی از کسانی که در هوبئی. “در معرض خطر ابتلا به این عفونت در خارج از هوبئی و واقعا در خارج از چین است قابل ملاحظه ای پایین” گفت: اسحاق Bogoch استاد در دانشگاه تورنتو است که به مطالعه چگونگی سفر هوایی را تحت تاثیر نوسانات شیوع بیماری — های جدید از جمله عفونت کروناویروس.

افراد مبتلا به این ویروس شناسایی شده اند در کشورهای دیگر است که به دلیل این که اعلام وقوع بهداشت عمومی اورژانس. اما تا به امروز کسانی که به طور عمده شده است و مسافران از چین و نزدیک خود را تماس با ما. “بنابراین اگر مردم در حال سفر در [در هر نقطه خارج از چین] خود را در معرض خطر است و نزدیک به صفر درصد” Bogoch گفت.

کارشناسان می گویند که این است که شرق آسیا و جنوب شرقی آسیا هستند که در معرض بیشترین خطر در حال حاضر به خصوص با توجه به این که موارد کشف شده در کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین منجر به محلی شیوع بیماری است. این به این معنی Covid-19 مورد در اروپا و جاهای دیگر قطعا دلیلی برای نگرانی است که چرا جهانی کارشناسان بهداشت و درمان در حال همکاری در پاسخ به این رمان ویروس — اما که آنها هنوز رتبهدهی نشده است نشان دهنده یک بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی