فرانسه اولین Coronavirus مورد در حال حاضر اعتقاد بر این بود در ماه دسامبر


A woman wearing a mask leans out her first floor window and waves the French national flag to show support to healthcare employees.

این مورد جدید از coronavirus می تواند تغییر درک ما از چگونگی این بیماری گسترش یافته است.

مارتین اداره/گتی ایماژ

یک بیمارستان در نزدیکی پاریس می گوید: به تازگی انجام آزمون بیمار بستری شده به علت پنومونی در Dec. 2019 آمده است مثبت برای coronavirus نشان می دهد که این ویروس گسترش دورتر و سریعتر از آنچه قبلا شناخته شده است. این مرد 43 ساله که پس از بهبود از بیماری های ساکن در حومه پاریس و نامشخص است که چگونه او قرارداد این ویروس به عنوان او را ندیده بودم هر از قدیمیترین سایت های شناخته شده از عفونت در چین است. تاریخ جدید تشخیص upends جدول زمانی برای این ویروس را گسترش: آن است که چهار روز قبل از سازمان بهداشت جهانی چین شد و حتی اطلاع از سنبله در موارد غیر معمول پنومونی در شهر ووهان و هل اولین مورد شناخته شده در فرانسه تا نزدیک به یک ماه است.

دکتر ایو کوهن رئیس اورژانس پزشکی در Avicenne و ژان-Verdier بیمارستان به بی بی سی گفت که با توجه به Dec. 27 سواب مرد به احتمال زیاد قرارداد coronavirus مدتی قبل از کریسمس, بین Dec. 14 Dec. 22 با توجه به طول زمان آن را به طور معمول طول می کشد برای علائم به نظر می رسد. مرد به نمایش گذاشته و آنچه در حال حاضر شناخته شده است به علائم کروناویروس و تا به حال در اصل آزمایش منفی برای آنفولانزا اما گرد و خاک بود مجددا همراه با نزدیک به دو ده دیگر که تا به حال به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم به عنوان محققان به دنبال سرنخ به این بیماری همه گیر را گسترش.

مرد اخیر سفر قبل از سقوط بیمار بود به الجزایر ماه قبل در ماه اوت سال 2019. پس از رفتن به بیمارستان مرد دو فرزند نیز بیمار شد. همسر خود را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از ویروس هر چند او با این نسخهها کار در یک سوپر مارکت در نزدیکی پاریس’ شارل دوگل و فرودگاه و محققان مطرح شده این احتمال که او در تماس با مسافران از چین و به طور بالقوه یک ناقل بدون علامت ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>