فرانسه آنلاین جدید سخنرانی نفرت قانون اساسا ناقص


A protective face mask and a bottle of hand sanitizer sit on a desk.

مجلس شورای ملی در پاریس, on May 12

Gonzalo Fuentes/گتی ایماژ

راه حل برای آنلاین سخنرانی نفرت به نظر می رسد بسیار ساده است: حذف محتوای مضر شستشو را تکرار کنید. اما David Kaye, یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و سازمان ملل و گزارشگر ویژه آزادی بیان می گوید که در حالی که قوانین تنظیم سخنرانی نفرت ممکن است به نظر می رسد امیدوار کننده آنها اغلب نیست که موثر—و شاید بدتر از آنها می توانید مجموعه ای خطرناک سوابق. این است که چرا فرانسه جدید رسانه های اجتماعی قانون که به شرح زیر در آلمان قدم به قدم بحث است در سراسر طیف سیاسی وجود دارد و خارج از کشور.

در مارس 13, فرانسه گذشت “Lutte contre la haine sur internet” (“مبارزه با نفرت در اینترنت”) یک قانون است که نیاز به سیستم عامل رسانه های اجتماعی به سرعت در حال پایین نفرت محتوا. نظرات هستند که تبعیض بر اساس نژاد و جنسیت و معلولیت گرایش جنسی و دین—یا سوء استفاده جنسی باید برداشته شود در عرض 24 ساعت از بودن پرچم توسط کاربران. مطالب مرتبط با تروریسم و پورنوگرافی کودکان باید برداشته شود در عرض یک ساعت از ضعیف. شرکت رسانه های اجتماعی می تواند در صورت جریمه تا 1.25 میلیون یورو (در حدود $1.37 میلیون) اگر آنها موفق به حذف محتوا در زمان.

قانون شده است و ستیز به ویژه در میان کارشناسان حقوقی و فعالان پس از آن معرفی شد و در سال 2018 است. فرانسه مشورتی ملی کمیسیون حقوق بشر, به عنوان مثال, آیا تصویب این لایحه و آزادی های مدنی گروه مانند لا تربیع du Net به انتقاد از آن به صورت غیر واقعی بودن و به طور بالقوه مضر است. “یکی از خطرات ناشی از این قانون است که می تواند به نوبه خود در برابر روزنامه نگاران و فعالان و محققان که در آن ادعا می کند به دفاع از” LQDN سی ان ان گفت. این گروه همچنین هشدار داد که کوتاه حذف بار و جریمه های بزرگ می تواند “منجر به مبارزات هدفمند برابر کمتر صدای.”

آخرین اوت کی گذراند بیانیه ای در پیش نویس قانونی که گذاشته بسیاری از این نگرانی است. مانند LQDN, کی نگران است که این قانون overbroad و مبهم است. او اشاره کرد که فقدان تعاریف برای “افراط گرایی” “تبعیض” و “تحریک نفرت” می تواند منجر به دلخواه و سوء تفسیر از قانون است. او همچنین نگرانی است که رسانه های اجتماعی شرکت ها خواهد بود overzealous و متناقض را در خود حذف محتوا در ترس از جریمه های بالقوه “penaliz[ing] اقلیت در حالی که تقویت موقعیت غالب و یا قدرتمند گروه است.” یکی دیگر از نگرانی از کی بود این قانون خصوصی سازی قضایی و عملکرد موثر این نمایندگان سانسور وظایف به بخش خصوصی, ترک رسانه های اجتماعی شرکت ها برای تعیین آنچه هست و نیست و غیر قانونی است.

دولت فرانسه در پاسخ به کی بیانیه (که او به من گفت مثبت است به خودی خود از دولت نمی همیشه پاسخ) مبنی بر این کشور تعهد به آزادی بیان و استدلال می کند که این لایحه در واقع به نظر می رسد مطابق با قانون حقوق بشر. اما بسیاری از Kaye نگرانی باقی می ماند. در علاوه بر این به کسانی که در بیان نامه خود او معتقد است که قانون خواهد شد در نتیجه قابل توجهی خودسانسوری در هر دو شرایط را از آنچه که سیستم عامل اجازه می دهد در سایت های خود و آنچه که کاربران مایل به بحث در مورد. او همچنین نگران افزایش استفاده از هوش مصنوعی در محتوای اعتدال. شرکت رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و توییتر در حال حاضر استفاده از A. I. به نسیم بیان اما افزایش تقاضا برای این شرکت ها بیشتر خواهد شد entrench تکنولوژی در ضد سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط مبارزات.
و در حالی که A. I. می تواند موثر در تشخیص تصاویر از, برای مثال, حملات تروریستی اجساد مردگان و پورنوگرافی کودکان ما هنوز هم توسعه داده متنی تحلیل A. I. قادر به کشف تفاوت های ظریف در سخنرانی نفرت کی گفت.

نیز وجود دارد موضوع emboldening تکنولوژی غول های و حتی بیشتر. اگر چه قانون جدید ممکن است به نظر می رسد برای قرار دادن محدودیت های عمده سیستم عامل رسانه های اجتماعی, آن را در واقع اعطای سانسور قدرت به شدت با حروف بزرگ شرکت پس فقط آنها هستند که می توانید آن را استطاعت. “متناقض اثر است که به [این] شرکت قدرت بیشتری از نظر تصمیم گیری چه چیزی را قانونی و مشروع و همچنین به آنها قدرت بیشتری بر بازار به پتانسیل مانع از نوآوران” کی گفت.

در حالی که محاسن فرانسه به قانون شد و مورد بحث بیش از چند سال گذشته ما تا به حال فرصتی برای تماشای یکی دیگر از بحث برانگیز سخنرانی نفرت قانون بازی از جاهای دیگر در اروپا است. آلمان شبکه اجرای قانون یا NetzDG که تصویب شد در سال 2017 و رفت به اثر سال بعد شبیه به فرانسه—با 24 ساعت مهلت جریمه در میلیون یورو و مبهم تعریف گناهان. در 2018, gogia آلمان مدیر دیده بان حقوق بشر به نام NetzDG “اساسا ناقص” ابراز بسیاری از همان نگرانی به کی.

پس از NetzDG تصویب رسید, Yascha Mounk دقیق برخی از قانون مشکلات و عواقب آن در جمهوری جدید. افراط گرایان را در بر داشت راه برای گریز از قانون با توجه به Mounk با استفاده از پیام های رمزی برای انتقال متنفرم. Mounk همچنین استدلال کرد که این قوانین “در واقع به تقویت عزم کسانی که در حق” با کمک به آنها در بافت روایت از ظلم و ستم. او اشاره کرد که این نقش مهمی در کمک به این کشور راست پوپولیستی حزب آلترناتیو برای آلمان—که ادعا می کند آن است که سانسور و لوایح خود را به عنوان تنها حزب با “شجاعت بیان حقیقت”—به مجلس با 94 کرسی در پاییز سال 2017. (علت دیگری برای نگرانی Mounk نوشت که پوپولیستی authoritarians ممکن است انتخاب شود در کشورهای دموکراتیک و misdirect این قوانین “به شدت سرکوبگر استفاده می کند.”)

کمیسیون اروپا خواسته فرانسه به صبر در این قانون تا زمانی که خدمات دیجیتالی, قانون تعمیرات اساسی چگونه اتحادیه اروپا تنظیم tech شرکت معرفی شده است در سراسر اروپا است. این قانون که هنوز هم در حال تدوین خواهد شد به جای 20 سال, e-Commerce, بخشنامه که در حال حاضر حاکم خدمات آنلاین در اتحادیه اروپا, و آن را تعریف سیستم عامل’ مسئولیت به صورت غیر قانونی و یا محتوای مضر. با بی توجهی کمیسیون اروپا و شارژ جلوتر فرانسه ممکن است به تنظیم یک سابقه برای شتابزده سخنرانی مقررات در میان coronavirus همه گیر در اروپا و دوردست. در واقع بیان نفرت قانون اولین قانون ربطی به COVID-19 که این کشور را از مجلس گرفته تا پس از ماه مارس سی ان ان گزارش داد و Simon Chandler نوشت: در فوربس که به نظر می رسد این دولت را به بهره برداری نگرانی بیش از COVID-19 اطلاعات غلط در نهایت به آن را دریافت از طریق. سخنرانی نفرت قطع با اطلاعات غلط و COVID-19 تا آنه محتوای مضر چرخش در اطراف در رسانه های اجتماعی ترغیب شرکت های فن آوری به پیاده سازی برخی از تهاجمی ترین سیاست حذف محتوا به تاریخ. به عنوان ترس بیش از محتوای رسانه های اجتماعی به اوج خود رسید در میان همه گیر و سیستم عامل استخدام محتوای بیشتر مدیران و واقعیت-چکرز—آن را کاملا ممکن است که دیگر کشورها را ببینید, این لحظه به عنوان یک فرصت برای معرفی مشابه قانون.

یکی از نگران کننده ترین بخش در مورد قانون و آن مشهود اشکالاتی است که آن را به وضوح حسن نیت. به عنوان دولت فرانسه نوشت: در پاسخ به کی بیانیه قانون “با هدف حفاظت از شهروندان در برابر [نفرت] نظرات که به مراتب از انتقال ایده ها یا نظرات به دنبال تضعیف کرامت انسانی و صداقت افراد است.” اگر تنظیم بیان نفرت از طریق چنین قوانینی است که بعید است برای رسیدن به این هدف است که حتی ممکن است برای رسیدگی به مشکلات گفتار مطرح شده توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی در چارچوب قوانین بین المللی حقوق بشر?

کی حداقل معتقد است — او حتی اشاره کرد که فرانسه در زمان امیدوار کننده رویکرد در سال 2019 که آن را تاسیس ریاست جمهوری کمیسیون که اولویت شرکت شفافیت و multistakeholder نظارت در پرداختن به گفتار نفرت. دولت در نهایت کنار گذاشته کمیسیون که کی می یابد baffling: “آنها تا به حال یک طرح درست در مقابل آنها” او گفت:.

بیشتر موفق استراتژی کی معتقد است که نیاز به فکر کردن فراتر از اینکه سخنرانی قانونی است یا غیر قانونی و تعیین آنچه که دولت می تواند محدود. آن را به جای تمرکز بر ایجاد شفافیت و نظارت استاندارد. که ممکن است مانند نگاه کنید به عنوان مثال نیاز به رسانه های اجتماعی شرکت ها به افشای روش خود را برای تنظیم انواع خاصی از محتوای آن را به دولت فرصتی برای رصد و ارزیابی شرکت های عامل قبل از محدود کردن بیان. یا آن را می تواند شامل داشتن شرکت توسعه محتوا و مقررات سیاست است که نشان می دهد آنها در حال احترام به حقوق بشر قبل از اینکه مجاز به کار در یک حوزه قضایی است. آن را نیز ممکن است به شکل دولت در حال تنظیم و همچنین با هر گونه محتوای مطالبات از دولت رفتن را از طریق دادگاه یا مستقل اداری سازمان.

امکانات وجود دارد Kaye گفت: اما دولت فقط به دنبال آنها—و یا در فرانسه در مورد آنها نگاه کرده ام آنها را در چشم و سپس آنها را نادیده گرفته. “بسیاری از جالب و نوآورانه و اما حقوق بشر حساس رویکرد که دولت ها نه تنها مصرف در هیئت مدیره” او گفت:. “این نوع از شکست تخیل است.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>