فرانکلین گراهام می گوید قاضی جانین که همه گیر اتفاق افتاده است چرا که در جهان “تبدیل شده خود را به عقب بر خدا”

مسیحی مبلغ فرانکلین گراهام گفت: قاضی جانین Pirro در فاکس نیوز که این بیماری همه گیر کوروناویروس اتفاق افتاده است زیرا جهان “تبدیل شده خود را به عقب بر خدا.”

“من فکر نمی کنم این طرح خدا برای این اتفاق می افتد,” گراهام گفت Pirro پس از او پرسید: شنبه, چرا خدا اجازه می دهد یک بیماری همه گیر رخ می دهد. “آن را به دلیل گناه است که در این رابطه قضاوت کرد. مرد پشت خود را به خدا ما گناه در برابر او و ما نیاز به درخواست برای بخشش خدا. و این چیزی است که عید پاک است همه چیز در مورد — آن را در مورد خدا عاشق جهان است که او تنها پسر مولود او, که هر کس ایمان به او هلاک نگردد بلکه باید حیات جاودانی.”

تبلیغات:

او افزود: “عیسی مسیح آمد تا گناهکاران را نجات بخشد. او نمی آمد که جهان را محکوم اما برای نجات جهان. و اگر ما قرار داده و ما ایمان و اعتماد او را ببخش گناهان ما. و او درمان ما و قلب او تغییر این دوره از زندگی ما است. و این بیماری همه گیر — این است که نتیجه یک جهان کاهش یافته است. جهان است که تبدیل آن به عقب بر خدا. و بنابراین من می خواهم مردم را تشویق به دعا و بیایید از خدا می خواهم برای کمک به.”

Pirro در پاسخ به گراهام با یادآوری این که “من فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال این است که به مردم یک فرصت فوق العاده ای برای تواند تا حدودی درونگرا.”

این اولین بار نیست که راست مذهبی است و ادغام آن با عقاید دینی با بحث عمومی از coronavirus بیماری همه گیر. من بالش مدیر عامل مایک Lindell تحریک جنجال هفته گذشته زمانی که او اظهار داشت: در نشست خبری که “خدا به ما لطف on Nov. 8, 2016 برای تغییر این دوره ما بودند. خدا گرفته شده است از مدارس ما و زندگی می کند. یک ملت تبدیل شده بود خود را به عقب بر خدا, و من شما را تشویق به استفاده از این زمان در خانه به پشت در ‘کلمه’ ما به عنوان خوانده شده کتاب مقدس و گذراندن وقت با خانواده ما.”

تبلیغات:

انجیلی کالج آزادی دانشگاه است که در اجرا توسط دکتر جری فالول جونیور انتقاد قرار گرفته بود برای اجازه دادن به دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه و پس از آن نزدیک به یک دوجین دانش آموزان به آزمون مثبت برای COVID-19 همانطور که از هفته گذشته است. فالول قبلا ابراز شک و تردید در مورد این بیماری همه گیر گفتن مهر ماه گذشته که “این فقط عجیب و غریب به من چگونه بسیاری از در حال زیاده. ویروس H1N1 سال 2009 کشته 17,000 مردم است. آن آنفولانزا همچنین من فکر می کنم. و نه وجود دارد و همان اعتیاد به مواد مخدره. آن را — شما فقط نمی بینم آن را در اخبار 24/7.”

او افزود: “و این باعث می شود شما تعجب می کنم اگر وجود دارد یک دلیل سیاسی برای آن است. آن را آه — شما می دانید استیضاح کار نمی کند و مولر گزارش کار نمی کند و ماده 25 کار نمی کند. بنابراین شاید در حال حاضر این است که خود بعدی بعدی خود را به تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

هفتاد و هفت درصد از سفید پروتستان های انجیلی ابراز اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس همه گیر در یک نظرسنجی ماه گذشته با بسیاری از پروتستان های انجیلی امتناع از بستن خدمات کلیسا و یا پایبند اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. لوئیزیانا پاستور تونی طلسم برگزار شد در کلیسا در سرپیچی از اقامت در خانه سفارش با وجود داشتن دستگیر شده در مارس 31 برای نقض فرماندار سفارش. او گفت: پیروان خود آنها تا به حال “هیچ چیز به ترس, اما ترس خود را.”

تبلیغات:

“او باید به ما هشدار آن را” دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان گفت: سالن ماه گذشته. “او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

شما می توانید بخش های زیر از طریق توییتر:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>