از “بتمن” به Coachella, Danny Elfman نشان دهنده 35 سال از تلویزیون و فیلم به ثمر رساند

وقتی 2020 Coachella صف اعلام شد, یکی از بزرگترین شگفتی بود ظاهر Danny Elfman سابق Oingo Boingo خواننده گروه که در حال حاضر یک تزئین شده و نمره آهنگساز. در واقع نام خود را بلافاصله trended در توییتر با طرفداران گمانه زنی در مورد قطعات آنها امیدوار بودند او می خواهم بازی: “سیمپسون ها” تم با این نسخهها کار از “کابوس قبل از کریسمس” و موسیقی از “مرد عنکبوتی” به نام چند.

در ژانویه تلفن تماس با سالن Elfman نشان داد او در کار ترجمه این ایده او را برای خود Coachella تنظیم صورتحساب یا لیست به عنوان “گذشته و حال و آینده! از Boingo به بتمن و فراتر از آن!” — به واقعیت است. اما در علاوه بر این به آماده شدن برای آن ظاهر نوازنده اشاره کرد او همزمان به نوشتن یک سمفونی برای ارکستر ملی جوانان بریتانیا و در حال حاضر فکر کردن در مورد تمام سازهای کوبه ای کنسرتو او prepping برای ارکستر فیلارمونیک لندن در سال 2021. کسانی که بر روی پاشنه از یک کوارتت سازهای کوبه ای او برای اولین بار با فیلیپ گلاس در اواخر سال 2019 و Concerto for Violin & Orchestra (“یازده یازده”) که برای اولین بار در سال 2017.

تبلیغات:

“این دیوانه ترین سال زندگی من” Elfman می گوید. “شما می دانید, آن را از یک سو کاملا دیگر. من نمی تواند باور کند که من به پایان نشان می دهد در کوچلا که در آن من را به آینده و انجام چیزهای من انجام داده اند در 25 سال در مقابل مخاطب و چیزهای که من هرگز قبل از انجام داده اند. که شما می دانید بسیاری از افراد می گویند ” این دیوانه را که در مقابل مخاطب بود. انجام کاری امن تر ” و من فقط رفتن به آن را قرار داده وجود دارد.

“سپس روز بعد من پرواز می رسند فقط در زمان برای لندن به گوش من ویولن کنسرتو. و من دوست دارم که در مجاورت. و چیزی که من دوست دارم بیشتر با موسیقی و زندگی است, در مقابل, و من یک مقدار زیادی از آن در حال حاضر به طوری که بسیار هیجان انگیز است.”

در طول 45 دقیقه ای چت Elfman delved به کلاس او را به انجام در ایجاد موسیقی برای فیلم منعکس شده در 35 سالگرد اولین نمره فیلم برای “ردهها ماجراجویی بزرگ” و در اشاره به آنچه که مردم می توانید انتظار از خود Coachella مجموعه.

تبلیغات:

آنچه که رویکرد خود را به ساختار کلاس درس ؟

نکته اصلی که باعث می شود یک کلاس از یک کلاس است که البته این مصاحبه. و احساس من این است که اگر من فقط می توانید راست پرنیان آرام رفتن من همیشه می توانید صحبت کنید و بگویید ، در واقع, آن را سخت به من بسته است.

ده سال پیش من نمی خواهد آن را انجام داده اند. اما در 10 سال گذشته که من شروع به انجام کنسرت دوباره [یادداشت سردبیر: Elfman به نظر می رسد گاهی اوقات در ارکستر زنده و نمایش فیلم از “کابوس قبل از کریسمس” آواز Jack Skellington] من خودم بیشتر و بیشتر . . . آن را مانند “من قصد دارم در این شهر” و آنها می گویند “هی را به شما می آیند و صحبت می کنند به یک موسیقی فیلم کلاس ؟” و یا یک گروه موسیقی دانش آموزان در اين دانشگاه است. و من شروع به انجام بیشتر سمینارها و من پیدا کردم که من واقعا از آن لذت بردم. اگر گفتگو شد سست و من واقعا می خواهم به آن را دریافت. ما می خواهم انجام یک ساعت Q&A در جایی و آن را مانند من می خواهم به انجام یک ساعت دیگر, شما می دانید ؟ [می خندد.] به خصوص شما می دانید اگر سوال خوب هستند و من را بر روی انگشتان پا.

تبلیغات:

و بنابراین تا جایی که من شروع به احساس راحت تر است. من متوجه شدم که من فقط می تواند داستان و داستان و داستان, بنابراین اگر من می توانم به آن حالت آنها را تا پایان با بیش از حد. [می خندد.] به دلیل این که چگونه من سیمی. و بنابراین ما باید این فرمت را بنابراین من می تواند احساس خیلی راحت آورده و در برخی دیگر از آهنگسازان به من پرسیدن سوال ،

تبلیغات:

از انجام تمام Q&به عنوان هر چیزی به طور خاص به شما آموخته شده در مورد خود را به عنوان یک نوازنده و یا یک فرد خلاق از کنار هم قرار دادن MasterClass?

خوب هیچ. منظورم این است که من یاد گرفتم چه من همیشه در مورد خودم: که من می توانم در مماس و پس از آن من می توانید بروید در مماس از مماس. و اگر کسی نمی نوع از کمند من و من را به من خواهید بود برای رفتن در مورد خدا می داند چه.

آن را آموزنده برای گاهی اوقات تقویت شود در مورد چیزی در مورد خودتان ، آن را مانند “بله من هنوز هم با من است.”

تبلیغات:

آره من واقعا نگران نیست در مورد ارائه هر تصویر در یک راه یا دیگری. خوشبختانه از یک گروه که از من گذشته و فلان چیز من واقعا نمی دهد sh*t. [می خندد.] اگر من احمقانه به نظر می رسد آن من را خسته نمی کند. اگر من به نظر می رسد احمقانه برای یک لحظه از آن من را خسته نمی کند. من لازم نیست به احساس می کنم مثل من به آمد کردن یک راه خاص است.

مسابقه بسته! . مبارک Grinchmas! . حتی پس از آهنگسازی نمرات برای بیش از 100 فیلم هنوز هم وجود دارد زمانی که من سوال دارم چی کار میکنم. من اینجا هستم تا به شما بگویم که به عنوان یک هنرمند آن را خوب به احساس اعتماد به نفس در همه زمان ها. در کلاس آموزش “موسیقی خارج از هرج و مرج” من سعی می کنم به هنرمندان در هر رسانه ای خلاق و عملی ابزار بماند. امروز من می خواهم به ارائه این ابزار به 10 تا و هنرمندان به صورت رایگان. . را وارد کنید برای برنده شدن یک استاد تمام رمز عبور دسترسی با پیروی از من و @کلاس آموزش در Instagram میل این پست و برچسب زدن یک همکار هنرمند یا هنر سازمان / مدرسه در نظرات. یک برچسب در نظر هر نظر یکی ورود و ممکن است شما را وارد کنید به عنوان بسیاری از موارد به عنوان شما می خواهم. به سادگی به پایان می رسد, روز یکشنبه, دسامبر 15 در 11:59pm اقیانوس آرام. . برندگان خواهد شد در انتخاب تصادفی و تماس از طریق DM. برندگان 48 ساعت خواهد شد که برای پاسخ به ادعای خود را منتقل می کند. با ورود شما تایید شما 18+ سال سن. این سادگی است و نه وابسته و یا تایید شده توسط Instagram. موفق باشید! . . . #کلاس #dannyelfman #سادگی #grinchmas

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Danny Elfman (@dannyelfman) در دسامبر 12 2019 در 5:44pm PST

علائم این سال خود را 35th anniversary به عنوان یک آهنگساز با “ردهها ماجراجویی بزرگ.” چه چیزی شما را به یاد بیاورید بیشتر در مورد انجام است که اولین امتیاز برای تیم برتون?

تبلیغات:

خوب منظورم اینه که من نمی توانستم بفهمم چرا [Tim] از من خواست آن را انجام دهد. این واقعا یکی از کسانی که در جستجوی روح لحظات. من می دانستم که Pee-Wee Herman شد. من می خواهم دیده می شود Paul Reubens روی صحنه. من عاشق Pee-Wee شخصیت و در واقع من دیدم پل انجام Pee-Wee با Groundlings.

من نمیفهمد که آنها می خواستند مرا به انجام یک آهنگ به خاطر من در یک گروه و معمولا اگر من با کسی در یک فیلم آن را در مورد آهنگ. و هنگامی که [Tim] گفت: “من می خواهم یک نمره” این نوع گیج کننده به من.

من در چند صحنه و من یک چیز در سر من, بنابراین من گفت: “همه حق است،” من خانه زد و به یک قطعه موسیقی بود که در سر من از وقتی دیدم چند صحنه که آنها به من نشان داد که در چهار-پیگیری و ارسال نوار چهار آهنگ است. من نمی شنیدن هر چیزی برای یک هفته 10 روز تا دو هفته — من نمی توانم به یاد داشته باشید — و که در آن فقط از بین رفت.

تبلیغات:

سپس من این تماس از مدیر من گفت: “شما این کار را کردم.” و اولین واکنش من این بود که “به او بگویید که هیچ. به او بگویید که من نمی توانم آن را انجام دهد.” و او را مانند “چرا؟” و من گفتم: “من نمی دانم که چگونه به نمره یک فیلم است. من عاشق فیلم و موسیقی و من از طرفداران موسیقی فیلم, اما من می توانم آن را انجام دهد. من واجد شرایط نیست و من نمی خواهم به f**k up خود فیلم است.” و بنابراین او گفت: “شما می دانید چه ؟ من ده روز قرار دادن این با هم. در اینجا تعدادی. اگر شما می خواهید به خارج شدن از آن, شما تماس بگیرید.”

و من تا به حال یکی از شب ها از روح جستجو. مانند “Hmm. این مسئول چیزی که برای انجام به آنها بگویید, “هیچ, پیدا کردن کسی که می داند آنچه که آنها در حال انجام’?” و در نهایت طبق معمول من تصمیم به انجام غیر مسئولانه چیز. واقعا من از خواب بیدار در صبح و به من گفت: “F**k آن است.” که در آن بود.

و آن تغییر مسیر حرفه ای خود را. که شگفت انگیز است.

بله. آن تصادفی بود و آن را قطعا تغییر کرده است. شما می دانید چند ماه بعد من وجود دارد در مقابل ارکستر و من هرگز نشسته در کنار یک ارکستر و شنیده ام یک ارکستر از نزدیک در زندگی من است. که واقعا قدرتمند حاضر است. آن را مانند, “اوه, من قطعا می توانید با استفاده از این.” [می خندد.] و آن را به من داد گرسنگی به انجام بیشتر. این واقعا چیزی بود که در زیر پوست من که اولین بار است. اولین نشانه, اولین جلسه بود که یکی از بزرگ برای من است.

تبلیغات:

چه شد بزرگترین انتقال را برای شما رفتن از آهنگسازی بیشتر راک گرا موسیقی به این نمرات? آن را برای تلفن های موبایل مانند شما بودند winging آن اساسا.

آره اما نکته اصلی این بود برای فراموش کردن همه چیز را من می دانستم که در یک گروه راک. آن را به اذعان قبلی شش سال و هفت سال از آنچه که من انجام شده بود و حلقه پشت بیشتر در تربیت من زمانی که من بود جوان از چرم گاومیش فیلم.

من همیشه می خواستم به درگیر شدن با فیلم. من هرگز در نظر گرفته شده برای درگیر شدن با موسیقی است. اما من تصور من که قرار بود برای رفتن به مدرسه و مطالعه برای تبدیل شدن به یک فیلمبردار و یا شاید یک ویرایشگر. و اگر شما می خواهم پرسید: من هنگامی که من در [سن] 19 یا 17 آنچه که من می خواستم به من خواهد گفت. موسیقی یک تصادف بود. اما من هنوز هم یک فیلم بزرگ فن. من یکی از کسانی پیشرفته است که رفت و دو بار در هفته به صورت گذشته نگر فیلم خانه.

تبلیغات:

هر یکی دو فیلم یک شب, به طوری که آنها در حال بازی 14 فیلم در هفته و وجود دو تئاتر انجام می دهند که از هر دوره از زمان. شما می خواهم به مانند یک دلار یا دو دلار و شما در حال دیدن کوروساوا و پولانسکی. شما در حال دیدن قدیم و جدید, فیلم تمام ماجرا با هم و بسیاری از زیرزمینی ، که راننده اصلی من در اوایل روز و این که چرا من توسعه یافته نه تنها یک عشق فیلم, اما من نوع یک فیلم در فن موسیقی بسیار زود است.

من به موسیقی فیلم یک مورد از یک فن کشیده شدن به این ورزش است. من واقعا توصیف آن به عنوان — برای کسانی که زندگی می کنند در L. A. و تماشای بسیاری از لیکرز بازی ها از آنها استفاده کنید برای دیدن جک نیکلسون همیشه نشسته courtside. [می خندد.]

و آن را مانند کسی رو مجروح و آنها انداخت و توپ رو به جک کرد و گفت: “جک دریافت کنید اینجا را در دادگاه!” [می خندد.] شما می دانید و او را مانند [فرض نیکلسون صوتی] “یک دقیقه صبر کنید…” اما آن را کمی شبیه به آن در حال پرتاب توپ در “ردهها ماجراجویی بزرگ.”

و سپس پست-ردهها:” شما خیلی کبوتر سمت راست و آن را مانند به نظر می رسید همه چیز واقعا برداشت نسبتا به سرعت به سمت راست دور.

تبلیغات:

هر موفق آهنگساز [است] دو چیز مشترک به خصوص اگر آنها موفق بوده است بیش از چند سال است. آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی از استقامت و آنها باید گیر با آن واقعا بزرگ تلاش کنند. وجود دارد که چیزی حدود 10000 ساعت و من واقعا فکر می کنم که درست است اما نیز وجود دارد یک شانس شکستن. و شما باید آماده زمانی که شما دریافت کنید که شکستن به چگونه شما مقابله با آن و “اندکی” خوش شانس بود ، آن را فقط اتفاق افتاده است به جای مناسب در زمان مناسب است.

کمدی فیلم به ثمر رساند در ’80s در رفته بود و نه صاف. و هنگامی که “اندکی” آمد وجود نداشت و مدل در تمام “این است که قرار است به صدا مانند؟” [می خندد.] و من فقط شروع به پریدن کرد. من تو را دیدم Pee-Wee دوچرخه سواری; آن را به من یاد یک فیلم اروپایی. و من گفت: من فقط برای رفتن به جهان از Nino Rota و فلینی و کمی از برنارد هرمن و کمی از این و آن و ایجاد یک ترکیب از چیزهای دیوانه خود را با من در راه است.

و پس از “Pee-Wee” بیرون آمد و آن را یکی از کسانی که خوش شانس چیزهایی که مردم آن را متوجه شده و متوجه موسیقی و من ناگهان ارائه شده مانند ده ها تن از دمدمی کمدی. در واقع من دمدمی کمدی مرد بود که خیلی عجیب و غریب به دلیل شما می دانید, کمدی من در نظر نمی forte در همه. [می خندد.]

اما این یک خوش شانس شکستن دلیل آن متوجه شدم که سخت ترین قسمت است. هنگامی که شما یک آهنگساز و شما شروع شما انجام و شما فرصت برای دریافت موسیقی وجود دارد — اما شما می توانید چیزی متوجه ؟ و که گاهی اوقات شامل درست است که شانس از زمان بندی و زمان بندی در آن لحظه . . . اگر من تا به حال بدست “ردهها:” چهار سال قبل و یا بعد از آن ممکن است بسیار متفاوت داستان پس از آن سخت است برای گفتن.

این ایده از زمان است مانند یک چیز کاملا. و گاهی اوقات شما کار بر روی چیزی است که شما آن را قرار داده وجود دارد و اگر ستاره ها نمی, چین, و یا شما لازم نیست که حق فرد متوجه آن را بسیار آسان برای چیزی است که فقط به نوع سقوط توسط ایستگاه فرعی ،

آره. و این جایی است که تداوم نهفته است. آن را مانند در حال انتظار برای لحظه ای که شما فقط باید برای باقی بماند و بماند و بماند. در حال حاضر در مورد من, من خوش شانس فرار از سمت راست برو اما من نه به حل و فصل که تبدیل به فقط یک خوش شانس شکستن. آغاز کار من واقعا به شدت به یادگیری هنر آنچه در آن بود.

در اطراف من بودن در یک گروه به مدت ده سال بین ’85 و ’95, من سعی کردم به حداقل یک یا دو فیلم در اطراف من نوشتن/تولید/تور برنامه و هر فیلم من من سعی کردم به فشار محدودیت های من از آنچه من راحت بود و با انجام کاری فقط کمی شدید تر و یا کمی بیشتر هماهنگ یا کمی متراکم تر و یا کمی بیشتر است. من سعی کردم به یادگیری چیزی از هر نمره.

پس از آن واقعا 10 سال آموزش و پرورش از آنچه که من می تواند با آن انجام دهد. و من سعی کردم برای افزایش آنچه که من اسمش toolbox از آنچه من تا به حال برای کار با. زیرا زمانی که آن آغاز شده با “ردهها:” این یک بسیار کوچک جعبه ابزار مهارت های من. من می دانستم که از گرفتن بروید که اگر من قرار بود برای زنده ماندن من واقعا نیاز به گسترش آنچه که من تا به حال برای کار با.

“ادوارد قیچی” است turning 30 سال جاری است. چه چیزی شما را به یاد داشته باشید بیشتر در مورد انجام آن نمره ؟

چیزی که به من زده با تمام کسانی که [Tim Burton] فیلم — واقعا “Pee-Wee,” “Beetlejuice,” “بتمن” “ادوارد [قیچی],” “کابوس [قبل از کریسمس]” — همه کسانی که فیلم چه آنها مشترک بود و هیچ مدل و بدون مدل در آنچه که آنها باید مانند صدا. من نمی دانستم تا سال بعد چه یک برکت و رحمت است که بود.

زمانی که من “ردهها:” من انتظار نمره به پایین پرتاب شده است. زمانی که من “Beetlejuice,” هیچ کس مراقبت آنچه که ما انجام می دهند; آن را مانند یک فیلم کمی و من فقط با داشتن سرگرم کننده است. زمانی که من “بتمن” تنها ابرقهرمان در آن لحظه به رفتن بود جان ویلیامز “سوپرمن” و تنها چیزی که ما تصمیم گرفتیم در آغاز این بود که ما نمی خواهم به انجام این کار است. بنابراین ما می دانستند که چه نمی خواهیم آن را به بود, اما وجود دارد هیچ حس از آنچه ما می خواستیم آن را به. هیچ مدل از یک تیره ابرقهرمان.

و زمانی که من “کابوس قبل از کریسمس” و “ادوارد” این همان چیزی است. منظورم این است که “ادوارد” وجود دارد مانند تقریبا هیچ چیز. چه تن از نمره ؟ که f**k می داند ؟ [می خندد.] وجود دارد مانند هیچ چیز به نگاه به عنوان “آه آن را یادآور این است.” آن را فقط وجود نداشت.

زیبایی که در ادراک است که آن را خالص اختراع. وجود دارد هیچ چیز به راهنمای من یک راه یا دیگری. و در حال حاضر من می دانم آنچه باور نکردنی لوکس است که بود.

وجود دارد هر نمره که شما انجام داده ام بیش از سال است که شما احساس می کنید دریافت نکرده اند تا آنجا که توجه به آنها باید یا شما آرزو بيشتر به خوبی شناخته شده است ؟

آره اما این همین کار را با هر آهنگساز. این دل شکستگی حرفه ای: شما می خواهید برای کار از یک سال و یا ماه بر روی چیزی که واقعا به شدت و بیش از آن در آخر هفته. شما می توانید تصور کنید آنچه در آن مانند برای فیلمسازان بودند که هزینه یک سال یک سال و نیم یا دو سال و بیش از آن در آخر هفته. من می دانم که چگونه دلخراش آن است که حتی برای من فقط بعد از سه ماه چهار ماه واقعا کار سخت به آن را فقط ناپدید می شوند در یک هفته.

وجود دارد بسیاری از این, اما این فقط بخشی از آنچه در آن است شما می دانید ؟ شما باید به رول کردن آن و رفتن “شاید دفعه بعد.”

#tbt

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Danny Elfman (@dannyelfman) در اکتبر 17, 2019 در 7:31pm PDT

وجود دارد مانند بی امان خوشبینی شما باید به یک فرد خلاق: که وجود خواهد داشت یک دفعه و شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد در اطراف گوشه.

بله دقیقا. شما هرگز نمی دانید چه خبر است برای گرفتن توجه و آن را فقط ناپدید می شوند. یکی از بزرگ ironies برای من همیشه سفر در سراسر طول سال است که من رفتن به مکان های مختلف و قطعه واحد از معدن [می خندد.] که همه می دانستند که “سیمپسونها” یک قطعه موسیقی است که من صرف یک روز از زندگی من است. آن را عجیب و غریب عدالت چگونه همه چیز با هم می آیند, اما شما فقط یادگیری به سوار شدن با آن است.

چه چیزی شما را به یاد داشته باشید بیشتر در مورد انجام “سیمپسونها”? آیا شما هر گونه جهت برای که ؟ پس بدیهی است که یک تلویزیون تم را که متفاوت از فیلم, نمرات?

این خیلی ساده است. من فقط صحبت با مت گرونينگ در مورد این مفهوم است که او تا به حال. و [نمایش شرکت-توسعه دهنده] جیم بروکس وجود دارد. آنها به من نشان داد یک طرح مداد از باز کردن و من شنیده ام که قطعه موسیقی در سر من. من گفتم: “اگر شما می خواهید چیزی واقعا کهنه و دیوانه من مرد هستم, من می توانم آن را انجام دهد چرا که آنچه که من شنیدن در سر من. اگر شما می خواهید چیزی است که معاصر آن را فراموش کرده ام — من نه مرد.”

این دوره از زمان که در آن تلویزیون, تم تمایل به کمی راک, جاز مانند تقریبا. و من تا به حال این قطعه موسیقی که به من گفته شده است الهام گرفته شده توسط هانا-باربرا. منظورم [هومر] رانندگی بود و آن را به من چرا که من در “عصر حجر” که در آن [Fred Flintstone است] همچنین رانندگی یک ماشین اما او با استفاده از پای خود را به وضوح. اما آن را به حال که همان نوع از انرژی است.

در آن زمان من از این دیدار انجام شد. من تا به حال آن را در سر من. من زد به استودیو من و من یک نسخه ی نمایشی. من صرف چند ساعت سازماندهی آن کار کردن آن و ارسال نوار همان روز. و من فقط این پیام گفت: “بله, خوب, اجازه دهید آن را ثبت کند.”

که این عالی است.

اما این یکی-در-یک-میلیون نوع از لحظات. من هرگز انتظار می رود هر کسی آن را بشنود. من فکر کردم چیزی که خیلی عجیب و غریب و دیوانه و دمدمی است که این امر می تواند برای دو ثانیه و من آن را صرفا فقط به خاطر من آنها را دوست داشت و به نظر می رسید مانند یک چیز سرگرم کننده برای انجام.

شما در حال ظاهر شدن در کوچلا در مارس و صدور صورت حساب عملکرد به عنوان “گذشته و حال و آینده! از Boingo به بتمن و فراتر از آن!” آیا شما هنوز هم در تدوین این نشان می دهد ؟ چه می توانید به ما بگویید که در مورد آنچه که ممکن است ؟

من هنوز هم بسیار قرار دادن آن با هم. [می خندد.] منظورم اینه که من فقط می توانم به شما بگویم که آن را پوشش می دهد همه چیز و آن را به یک دیوانه نشان می دهد به دلیل مجاورت از یک چیز دیگر این افراط و تضاد و من فقط در آغوش آن است.

آن را مخاطره آمیز است. وجود دارد رفتن به هیچ چیز مثل این فصل برای این بخش نشان می دهد و این فصل برای این بخش نشان می دهد. من فقط متراکم آن همه با هم. من مانند یک mixtape از زندگی من بیش از 40 سال گذشته. [می خندد.] و آن را به صورت کاملا دیوانه است. به علاوه دو جهان برای اولین بار است که من هرگز انجام می شود. بنابراین آن را واقعا می شود جالب است.

من می دانم که من باز خودم را تا به بسیاری از انتقاد از داشتن چیزهایی هستند که واقعا به یکدیگر مخالف تحت فشار قرار دادند اما آنچه که باعث می شود من من. این چیزی است که هیجان انگیز برای من است هل دادن همه چیز با هم است که با یکدیگر تعلق ندارند.

که یک چالش سرگرم کننده بیش از حد.

آره. من قرار دادن این خارج وجود دارد به عنوان چیزی است که شما می دانید, آن ممکن است منفجر کردن در صورت من. [می خندد.] اما آن را نمی ممکن است. اما این که چگونه من آن را دوست دارم.

آن را دشوار را برای شما به فکر انجام کاری مانند Coachella و شکستن آهنگ شما انجام داده اند در یک ربع قرن?

البته. آره کاملا. [می خندد.] آن nerve-racking یک ربع قرن پیش, و آن را قطعا nerve-racking پس از یک ربع قرن. اما من چند شگفتی با برخی از آن. مثل من چند آهنگ قدیمی اما پس از آن برخی از آنها را من از زایش و اضافه کردن بیت به آنها.

من قطعا یک بیت از یک دستور کار سیاسی است که من ممکن است کمی با وسواس در حال حاضر. به طوری که رفتن به عقب سر خود را در راه.

Elfman ظاهر خواهد شد در کوچلا مرحله در روز شنبه, آوریل 11 و 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>