از ماسک گاز به kente پارچه “شرمن ویترین” Juneteenth ویژه ای است که به خوبی به پایان رسیده و prescient

در راه همان سرنوشت به نظر می رسد که حس هوس, جهان, جوایز عجیب و غریب بودن. “شرمن ویترین” خوشمزه, عجیب و غریب, انواع نشان می دهد ادای احترام mash-up از “روح قطار” “برت Sugarman نیمه شب اکسپرس” و “Pee-wee تاتر” همراه با کشت و باطنی فرهنگ پاپ مراجع قرار بود برای بازگشت با یک “ماه تاریخ سیاه دیدنی” در ماه فوریه است.

از آنجا که شما می دانید فوریه ماه تاریخ سیاه. بله! آن چیزی که واقعی است! آن را گوگل.

تبلیغات:

تصور کنید که چگونه تعجب سری سازندگان بشیر صلاح الدین و دیللو معما شده اند باید زمانی که شبکه AMC مدیران برگشتم به آنها و پیشنهاد های مختلف در ماه است. “آنچه در مورد ژوئن ؟” گفتند.

“ما مثل” خوب است که شکست هدف از یک ماه تاریخ سیاه ویژه به نه انجام آن در ماه تاریخ سیاه” صلاح الدین گفت: سالن اخیرا در یک مصاحبه تلفنی.

اما سپس آن را به او رخ داده است و معما که در انتظار تا ماه ژوئن آنها را فراهم فرصت به نمایش گذاشتن Juneteenth های غیر رسمی, تعطیلات, جشن رهایی روز هنگامی که مردم سیاه و سفید برگزار شد به عنوان اموال در تگزاس دریافت کلمه از آزادی خود از اسارت. . . در سال 1865 دو سال پس از آبراهام لینکلن رهایی ا …

تبلیغات:

که واقعیت را در خود bleakest از تیره و زشت جوک. این “شرمن ویترین ماه تاریخ سیاه دیدنی” مخالف روشن accessibly احمقانه و uproarious کمدی ویژه با دائمی clueless Sهرمان تیم mcdaniels (صلاح الدین) در مرکز آن و شامل cameos توسط John Legend (یکی از سری اجرایی تولید), Michael Ealy, Jemele Hill, Mario Van Peebles و Lil Rel Howery.

“شرمن ویترین” با توجه به سری افسانه هاو روایات قومی شده است در حال اجرا بدون توقف از سال 1972 و سبک نگارش شیفت با بار حتی به عنوان شرمن را هرگز سنین است. که در آن فصل اول قرض خود را فرمت و از آن زمان زندگی تلفیقی دیده می شود در برنامه های تبلیغاتی که نشان می دهد تا در کرانههای از کابل برنامه – با هر قسمت هاوکینگ یک نیمه کامل 23-قسمت دی وی دی مجموعه جعبه برای پایین و کم قیمت $19.99 – دیدنی فرض هاله ای از زمان نخست ویژه به طور خاص اختصاص داده شده برای آیکون های سیاه و سفید تاریخ و فرهنگ.

این رویکرد سهوا به این معنی است که برخی از skits را در وهم آور سطح از ارتباط تیم mcdaniels و معما نه در نظر گرفته شده و نه پیش بینی شده زمانی که خود نویسندگان ایجاد اسکریپت ها و به ویژه فیلم برداری شده بود. یکی اوایل بخش تصویری برای خانه موسیقی لحن توسط ساری چارلی به نام “اضافه کردن برخی از Kente” و ویژگی های معما در DJ حالت چرخش موم در حالی که با پوشیدن یک ماسک ضد گاز.

تبلیغات:

و شعر! “مردم می پرسند “چه باید بکنم/ به نشان می دهد که من با شما?/ خوب گوش دادن به آنچه که من می گویم/ فقط باز کردن که گنجه و اضافه کردن, اضافه کردن . . . برخی از kente.” این نوشته شده بود و قبل از فیلم برداری به امپریالیسم و چاک شومر را به طور گسترده ای مورد تمسخر op عکس نشان دادن آنها را به زانو در همبستگی با زندگی ماده با عنوانی پارچه پیچیده شده در اطراف گردن خود را.

بیشتر به “دیدنی” شما متوجه نقش بودن بازی تام Sandoval و تام شوارتز از “Vanderpump قوانین” یک براوو نشان می دهد که به تازگی در سرفصل برای بدترین دلایل. خوشبختانه Toms نیست به طور مستقیم درگیر در رسوایی.

تبلیغات:

این “شرمن ویترین ماه تاریخ سیاه دیدنی” یک موفقیت است و بدون این تصادفی لحظات اما تماشای آنها را در متن رویدادهای کنونی تنها باعث افزایش در حال حاضر به سطح بالایی از درک طرفداران نگه دارید و برای این شادی کار پوچی است که همزمان با Juneteenth و AMC شبکه های اخیر اعلام کرد که سری شده است تا در نهایت برداشت تا برای یک فصل دوم مجموعه به هوا در 2021.

صلاح الدین و معما استادانی نه به آگاهی در مورد فصل دوم انتخاب کنید تا در طول های اخیر ما گفتگو است. به جای آن ما صحبت در مورد تصادفی بر روی بینی ارتباط از “دیدنی” و اهمیت ساخت کمدی در گریم بار مانند ماست. چت ما که ویرایش شده برای طول و وضوح شروع با یک کار بسیار ساده تر سوال.

من حدس می زنم که تعداد زیادی از مردم خواسته اند شما این سوال پس ببخش retread اینجا. اما من باید بدانید که: چه باید چند هفته گذشته شده است مانند برای شما دو نفر ؟

تبلیغات:

بشیر صلاح الدین: من فکر می کنم من آموخته زیادی در مورد خودم می خواهم که من را به شور و شوق و سرسختی برای ساخت یک سالن ورزشی در گاراژ من اما من اصلا توانایی واقعی برای رفتن به استفاده از آن بیش از دو برابر. این خیلی شرم آور به راه رفتن که تردمیل هر روز و مانند “جواب منفی, نه امروز.”

دیللو معما: من احساس می کنم مثل من در صورت تغییر کرده است در این دوره از فقط خوردن هر آنچه من می خواهم.

یی: زبان خلاقانه, من فکر می کنم دیللو و من در واقع . . . شما می دانید که او از آتلانتا و من از شیکاگو است. این مکان که چالش های خود را. آنها همچنین مقدار زیادی از عشق و بسیاری از شادی.

تبلیغات:

اما ما هرگز در یک وضعیت که در آن ما احساس مانند شما می دانم که ما باید خلاق در یک نوع محیط زیست است که فقط مانند کاملا خوشحال تمام وقت. ما همیشه از یک محل “چه کسی می داند چه می گذرد در خانه؟” “چه کسی می داند چه می گذرد در خیابان ؟ چه کسی می داند که در جریان محله؟” ما درک می کنیم که ما بسیار خوش شانس و خوش شانس می شود قادر به ایجاد کمدی قادر به خنداندن ،

و بنابراین حتی در طول این مدت با خیلی تحول و خیلی گذار در کشور من فکر می کنم ما احساس ما واقعا نیاز به چوب به ما اسلحه و انجام چیزی است که ما شده ایم خوش شانس می شود قادر به انجام.

دیللو حتی اگر ما در حال صحبت کردن در مورد فرایند خلاق در اینجا من کنجکاو به شنیدن از شما در مورد آنچه در آن است می خواهم به تماشای این پروژه در نور از همه چیز است که رفتن در در جهان است. چند چیز وجود دارد که در آن خاص است که من می خواهم تصور کنید شما می خواهم یک راه جدید و شاید گفت: “خوب بود که نوع prescient.”

معما: منظور من گوش دادن. ما حتی نمی آن را شلیک دانستن زمانی که آن را هوا بسیار کمتر می دانیم که وجود خواهد داشت یک جهانی همه گیر و تظاهرات در خیابان دوست دارد که به ندرت دیده شده است در کشور ما گذشته است.

تبلیغات:

اما من می گویم که آن را به دلیل بشیر و من همیشه عمل خود ما فرایند خلاق و فرایند نویسندگان ما, ” اتاق به عنوان اگر آن را فقط یک بزرگ شما می دانید خنده دار شب سر میز شام با یک دسته از مردم سیاه و سفید وجود دارد. همین دلیل است که ما همیشه از راه ما را به مطمئن شوید که ما نویسندگان ” اتاق شبیه خانواده های ما, شما می دانید ؟ من فکر نمی کنم که یک چیز بد است و به غیر از بشیر خواهر, آنها در واقع نه خانواده. اما ما می خواهیم به نوعی از نو خلق کردن که انرژی هنگامی که وجود دارد یک دسته از مردم سیاه و سفید نشسته در سراسر از یکدیگر خنده.

به آن نقطه زمانی که همه چیز شروع به اتفاق می افتد در خیابان ها با تظاهرات در پشت سر من من فکر می کنم برای یک ثانیه “وجود دارد هر چیزی که در آن خاص است که برای رفتن به واقعا و واقعا ضعیف بهنگام?” و بیشتر من در مورد آن فکر, من, مانند, “هیچ, آن را در واقع همه بسیار خوب و بهنگام در این معنا که این چیزی است که مردم سیاه شد صحبت کردن در مورد شما می دانید پنج یا شش ماه پیش است.” در حال حاضر ما فقط از همه بیشتر مربوط به آن را از همه بیشتر مرتبط است.

صلاح الدین: منظورم این است که حتی با kente پارچه طرح مناسب است ؟ مثل ما نمی دانستند که نانسی پلوسی و چاک شومر قرار بود به زانو زدن و پوشیدن kente شال و انجام آن است. و سپس ما در بر داشت روز بعد. اما شما می دانید چیزی از آن است که kente پارچه به سرقت برده چیزی است که فارغ التحصیلان پوشیدن زمانی که آنها فارغ التحصیل از دبیرستان یا کالج یا مدرسه گراد.

. . . اما من فکر kente پارچه بود چگونه Kwanzaa است که در واقع یک اختراع آمریکایی. Kente بسیار شایع در جامعه ما که در حال رشد آن همیشه احساس می کردم که فقط یکی از آن چیزهایی است که آزادانه در آفریقا آغاز شده اما واقعا آن چیز است. تنها به عنوان بزرگتر شدم که متوجه شدم آن بود که از غرب آفریقا است.

تبلیغات:

بنابراین شما می دانید, من, ما نوشتن به این واقعیت است که این چیزی است که خیلی شایع در محله ما. آن چنان رایج در جامعه ما است که اگر کسی می خواهد به شناسایی آنها می تواند فقط گرفتن برخی از آن.

و صحبت کردن در مورد prescient: دلیل دیللو است با پوشیدن یک ماسک ضد گاز و در این موزیک ویدئو یک DJ دلیل است که ما عاشق Daft Punk. اما ما لازم نیست که این نوع از پول برای انجام مانند یک صفحه نمایش LED کلاه ایمنی موتور سیکلت. که ما کل فصل بودجه در یک سرپا نگه داشتن.

معما: آنها همچنین ممکن است فقط یک جمجمه کریستال است.

صلاح الدین: دقیقا. بنابراین به جای او بود چه اگر آن را فقط یک ماسک ضد گاز و آن را به مانند بیش از این فیلتر ها مثل دو تا پرونده ؟ هنگامی که شما کار ما در بودجه نقطه, شما نوع باید فوق العاده خلاق در مورد همه چیز.

تبلیغات:

معما: من می گویم که گروه هنر واقعا انجام یک کار شگفت انگیز بر روی آنها. اگر شما نگاه از نزدیک پرونده که آنها را در درگاه آنها در واقع چرخش. آنها چرخش مانند واقعی ، که فقط فوق العاده سرد است. ببخشید من فقط واقعا می خواهید به سنگ است که چیز دیگر.

صلاح الدین: تمام چیزی که برای من فقط باعث می شود من واقعا آن تأکید ایمان من به یک قدرت بالاتر از آنجا که ما قصد نیست برای این چیزی که به بیرون می آیند و بنابراین حق در پول است. ما در نظر گرفته شده به انجام آن در ماه فوریه و ما در نظر گرفته شده و این مسائل به یک معنی متفاوت است. اما که نمی شد, آنچه در جهان می خواستم. جهان, گفت, هیچ, هیچ, آن را می شود در ماه های ژوئن و آن را برای رفتن به این همپوشانی و آن را به واقع مربوط به چیزی است که فقط اتفاق افتاده است.

حتی این واقعیت است که ما دو Toms از “Vanderpump قوانین” در! من تا به حال هیچ ایده ای است که نشان می دهد خواهد بود در اخبار این هفته چون این بچه ها واقعا خنده دار بچه ها. آنها طرفداران نشان می دهد و ما عشق است که آنها مایل به آمدن به مجموعه ما و یاد بگیرند از کسانی که به نظر نمی آید مانند آنها و سپس اعتماد خود را در دست ما به آنها چیزی است که حتی اگر آن را مرزی آنها می دانند که آنها هنوز هم بخشی از چیزی بزرگتر است که ما در اثبات و ما عشق است و ما خوشحال هستیم که آنها قادر به از آن لذت ببرید با ما.

پس برای دیدن این اخبار داستان شکستن من بود لعنت شخص دیگری که قرار بود به اتفاق می افتد ؟ بنابراین ویژه پخش در روز جمعه. من فکر می کنم ما احتمالا دو یا سه چیز است که رفتن به پاپ ، شاید چیزی اتفاق می افتد “تاریخ و زمان آخرین اژدها” فردا یا چیزی شبیه به آن. واقعیت این است که ما نمی برای آن برنامه ریزی میکنیم اما قطعا سپاسگزار است که آن را به پایان رسید تا این راه است.

To به بالا و فقط کمی در اینجا: شما گفت که شبکه آمد به شما با این پیشنهاد از پخش ویژه در ماه ژوئن. آیا آنها آگاهانه انتخاب ژوئن دانستن در مورد Juneteenth یا –

معما: نه ،

صلاح الدین: آنها فقط احساس می کردم که ” اگر ما آن را در ماه ژوئن آن را متفاوت با بودجه بازاریابی و ما لازم نیست که بسیاری از جدید برای اولین بار در ماه ژوئن. پس شما هم بیشتر از این بودجه است. و پس از آن اجازه می دهد ما را به مطمئن شوید که ما آن را با راه و حرارت بیشتر در زیر آن از قرار دادن آن در اوایل ماه فوریه هنگامی که شما نشان می دهد از بازگشت از تعطیلات کریسمس و تمام پول گرفتن گسترش نازک, blah, blah, blah, blah, blah.”

ما هم که خوب خنک شود. و سپس آن را به ما, من فکر می کنم که به نوعی متوجه “یک لحظه صبر کن چه می دانید ؟ اجازه دهید آن را در Juneteenth.”

که بزرگ است. در غیر این صورت من میخواستم بدونم که چرا این شبکه را انتخاب کنید در این ماه از آن است که هنوز هم یکی از کوتاه ماه از سال است.

صلاح الدین: نکته دیگر در مورد ژوئن که من عشق است دیللو و من سهم تولد در ماه ژوئن. پس دوباره آن را فقط احساس می کردم که واقعا سرد بود به انجام کاری که واقعا خاص به ما در هنگام تولد ماه در یک زمان که در آن ما مردم خواهد بود شما می دانید تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از Juneteenth که من فکر می کنم هنوز نیاز به آگاهی بیشتر و من فکر می کنم باید یک تعطیلات ملی زودتر از بعد. از آن همه فقط از نوع اندود شده تا. و من فکر می کنم یکی از چیزهایی که ما بدست بهتر که ما بدست مسن تر است این است که فقط نوع سعی کنید به بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد.

من نمی دانم اگر شما شاهد مصاحبه با جان استوارت در نیویورک تایمز اما سوال این خبرنگار باز می شود که اساسا چه چیزی آن را مانند به آینده را به چشم های عمومی با یک کمدی در حال حاضر ؟ و به اعتقاد من پاسخ او اين بود “مثل نشان دادن به سقوط هواپیما با یک نوار شکلات.”

بنابراین اجازه دهید من مطرح است که به سوال شما. در حال حاضر افرادی ظاهری به دست بگریبان شدن با فرهنگ سیاه و سفید در راه با آن تاریخ به عنوان مخالف به مصرف آن بدون فکر کردن در مورد آن meassage یا معنی. پس چگونه است که احساس می کنید برای شما به عنوان سازندگان به ارائه این کمدی خاص و چه در حال امیدوار است که شما از آن نوع را فراهم می کند برای مخاطب ؟

صلاح الدین: شما می دانید, آن را واقعا سوال خوبی است و ما بسیار اندیشمندانه در مورد آن. اما دوباره و من در این مورد کمی قبل: من از سمت جنوب شیکاگو است. آن را آسان نمی گیرد. من می بینم همه چیز در حال رشد است که من فکر می کنم نه به طور کامل تعریف تجربه من. در برخی موارد واقعا غم انگیز بود. و در برخی از موارد پس از آن بود نشاط بخشی.

اما آیا همه چیز بد یا خوب ما همیشه آمد و با هم به عنوان یک خانواده است. ما همیشه با هم در یاران. ما همیشه یکدیگر خنده. ما همیشه برداشته هر یک از دیگر.

شما می دانید, سیاه, فرهنگ همواره یک منبع تعالی برای مردم ما است.

ما آهنگ آواز و انجام کارهایی که سوگند ما مردم و تشویق مردم ما و ارائه شده است که کمک هزینه تحصیلی برای هر یک از دیگر به جلو حرکت کند.

من فکر می کنم ما بخشی از یک سنت شده است که در اطراف تا زمانی که وجود دارد مردم در این کشور به طور داوطلبانه نیست. و ما را که بسیار جدی است. با “شرمن ویترین” ما باید یکی دیگر از نسخه از یک خانواده بزرگ است که باعث می شود هر یک از دیگر خنده و بالا بردن هر یک از دیگر, که در آن ما از یکدیگر حمایت کنند. و امیدوارم ما می توانیم به اشتراک گذاشتن برخی از شادی است که با جهان در یک زمان وقتی که من فکر می کنم مردم قدردانی داشتن برخی از نور آمده به زندگی خود را.

معما: من نمی توانم بگویم آن را بهتر. مانند او گفت: شما می دانید, سیاه, فرهنگ بدست ما مردم بسیار است. و اگر ما فقط بخشی از آن سنت آغاز شده است که در این زمینه و ادامه داد: در موسیقی جاز, سالن منتقل و از طریق ریتم و بلوز فقط به بخشی از آن, پس از آن من احساس برآورده شده است.

سوریه: مردم فراموش می کنند که ریتم و بلوز, بلوز بخشی از آن است که چیزهای خوب.

معما: آن ain’t “ریتم و خوشحال است.”

صلاح الدین: نه ریتم و بلوز. و در عین حال که موسیقی تبدیل کرده. که موسیقی ایجاد راک اند رول.

معما: به من اجازه رفتن کمی عمیق تر در این نوع از مسائل بشیر و پیدا کردن من خنده دار است.

اطمینان حاصل کنید.

معما: من فکر می کنم در یک راه عجیب و غریب, بشیر و من از طرفداران بزرگ از پای چوبه دار طنز. مرتب کردن بر اساس مانند “نیست ما همه پیچ” نوع طنز است. نوع طنز است که شما می شنوید احتمالا در ترانشه از جنگ جهانی اول و یا در جنگل های ویتنام بین سربازان. بسیاری از ما طنز می آید از یک جای از “لعنت به این دنیا واقعا خراب کرد.” به طوری که دوباره باعث می شود این نوع مناسب برای این زمان خاص به آمده – اگر چنین چیزی وجود دارد به عنوان یک زمان مناسب برای چیزهایی که ما در حال برخورد با.

اما چیزهایی که ما در حال برخورد با نمی pop up یک شبه. من نگه داشتن به آینده را به آن. این نیست که ما وارد یک دنیای جدید در تشویق راه, گذشته از این واقعیت است که شاید ما در حال حاضر در نهایت به انجام کار سخت که در آن طول می کشد برای بهبود جهان است. و اگر ما صرف در تمام طول روز به خصوص در یک روز مثل Juneteenth با تاریخچه آن, اگر ما صرف در تمام طول روز ادامه دارد که سخت کار می کنند اجازه دهید ما مهلت و واحه در پایان زمانی که شما در واقع می تواند به رختخواب بروید با کمی سبک سری.

این “شرمن ویترین ماه تاریخ سیاه دیدنی” برای اولین بار در چهار شنبه, 19th ژوئن در 10 p. m. در AMC و 11 p. m. در IFC. شش قسمت فصل دوم در حال حاضر میله میله به هوا در 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی