از گاس Fring به Adam Clayton پاول جونیور, Giancarlo Esposito نقش “بشریت از همه مردم”

هر زمان که به Giancarlo Esposito وارد قاب های مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد شما اطلاع می دهد. آن را نمی توان کمک کرد. او به سادگی یکی از آن بازیگرانی مردم محبت تشخیص و بیشتر از نه احساس مانند آنها می دانند. شاید که چون اسپوزیتو به نظر می رسد در بسیاری از سری های مختلف و فیلم. در AMC را “Better Call Saul” و “Breaking Bad” او سرکش Gustavo Fring تاجر که تاسیس بسیار محبوب فست فود زنجیره ای, Los Pollos Hermanos, و سرد, محاسبه جرم و جنایت ،

اما صبر کنید – نیست که صدای او روایت عمل در Netflix بکشد “مردم عزیز سفید”? بله.

تبلیغات:

او همچنین صداهای کتاب های کمیک supervillain Lex Luthor در انیمیشن DC Universe سری “هارلی کوئین” در حالی که در مارول-مجاور “جنگ ستارگان” جهان او را حمل افسانه ای Darksaber به عنوان Moff گیدئون در دیزنی+ سری “Mandalorian.”

اسپوزیتو میآید تا در HBO است “Westworld” و در پایان آمازون “پسران” و در فضای آن طول می کشد برای او به مطلق چند خطوط کوتاه او می افزاید: وزن و gravitas هر کجا که او به نظر می رسد.

“من هرگز می خواهید برای دریافت pigeonholed به بازی یک چیز” اسپوزیتو گفت: در سال های اخیر در مصاحبه حضوری (که در زمان نه چندان طولانی پیش زمانی که چنین مکالمات رخ داده است و با نظم). “خیلی خوش شانس هستم و شانس به فرصت ها در دو سال گذشته به چنین متنوع [مجموعه] شخصیت قادر به جلو و از.”

تبلیغات:

او افزود: “این قطعا برای من بوده است یک نقشه راه جدید برای رسیدن به موفقیت به دلیل آن بوده است و جرم بحرانی انجام – انجام نمی دهد اما انجام کارهایی است که باید معنی که مهم است.”

اگر تا به حال یک گفتگو در مورد آنچه به منزله معیار Americanness در یک بازیگر اسپوزیتو را یک نامزد قوی برای این بخش بیش از حد. هر چند متولد کپنهاگ, دانمارک او یک سیاه پوست آمریکایی که یک خواننده اپرا تور خارج از کشور و یک نجار ایتالیایی. خانواده اش نقل مکان به شهر نیویورک هنگامی که او شش و کار بازیگری خود را آغاز کرد و در برادوی در مدت کوتاهی پس از آن. از آن پس او را در ظاهر به نظر می رسد در حدود 200 فیلم و سریال تلویزیونی از جمله به یاد ماندنی قطعات در اسپایک لی “انجام کار درست” و “مظنونین.”

موفقیت فراری از “شکستن بد” و “Better Call Saul” و شوم رمز و راز او هرچه به گاس Fring هموار کرده است راه را برای او به ثمر رساند انواع خاصی از قطعات خود را در “Mandalorian” تبه کار مثلا یا صاف و کاریزماتیک رئیس جرم چارلی بودلر در کوتاه مدت Cinemax سریال “Jett.”

تبلیغات:

اسپوزیتو کاملا ساکن این نقش و بسیاری دیگر که آمده اند راه خود را به طور کامل و هرگز واجد شرایط چگونه آنها میدان که او به عنوان یک فرد. “برای مردم به درک چند فرهنگی طبیعت که همه ما هستند و چگونه است که ما متصل است عمیقا مهم” اسپوزیتو توضیح داد. “و برای من این است که یک هدف را که قطعه و به ما اجازه می دهد برای دیدن بیشتر به بشریت از همه مردم, از آنجا که ما می توانید انتخاب کنید که در آن ما می شود و ما چگونه می خواهید برای نشان دادن خودمان که پس از آن نشان دهنده چگونه ما نشان دهنده فرهنگ ما و ما پس زمینه.”

یکی از نقش او به خصوص افتخار بازی در های اخیر خود را جشن ریخته گری است که از نیویورک Congressman Adam Clayton پاول جونیور در Epix را “پدرخوانده هارلم” یک تجربه اسپوزیتو توصیف به عنوان مهم است در حال حاضر.

تبلیغات:

“ما مطلوب به مردم به رهبری بازگشت به تاریخ واقعی برای پیدا کردن که این مرد که گذشت 868 لوایح در کنگره? این مرد چه کسی است که . . . [شروع به کمک] بنیاد ملی برای هنر است ؟ شما می دانید مردمی نمی دانم که او تا به حال که میراث” اسپوزیتو گفت. “او همچنین یک مرد که تا به حال بسیاری از معایب بود اما خوب دوست داشتم. مرد زن پرست, آبخوری, اما آن را انجام داده و می خواست برابری برای مردم خود. برخی از این داستان ها در اطراف او افسانه است.”

این بازیگر افزود: “من می خواهم برای گفتن داستان است که انسان هستند و داستان است که پیشرفت ما در دانش ما از که ما به عنوان تیره پوست مردم است. نه تنها برای ما به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار, اما برای جهان برای دیدن آنچه که موفقیت های ما ساخته شده و ما تا چه حد می آیند. بنابراین زمانی که داستان را تغییر می دهد که از حمل بار برده داری که همیشه در درون ما به حمل پیروزی و موفقیت است که مردم درک سهم ما در راه های مختلف و دیدن ما متفاوت است. که یک هدف انجام می شود.”

بخشی از دلیل او این مشاهدات این است که با توجه به آنچه که یک مرد سفید مصاحبه مشترک با او را پیش از آن روز که انسان از نظر اسپوزیتو به یاد می آورد سفید مردان ضایع شده جهان است. “این یک بیانیه جالب برای من در مورد فکر می کنم و هضم اما برای کسی که در آن پوست به اذعان کرد که پس از آن اجازه می دهد که فرد به درک که وجود دارد باید مسیر جایگزین,” او گفت: “وجود دارد که ممکن است یکی دیگر از راه را به ما بقیه راه برای کشف کردن که چگونه به درمان جامعه ما است.”

تبلیغات:

در طول این تعاملات اسپوزیتو همواره خرس امضا آرام و با ظرافت است که exudes assuredness بدون آشکار استکبار با کیفیت فاقد بسیاری از ستاره های هالیوود که به یک سطح معینی از شناختنی. اگر چه او موافق است که فیلم شناسی او طولانی است که در چند سال گذشته بوده است به ویژه مولد هنوز هم وجود دارد چند نقش که را بازداشته از او.

“شما می دانید من نمی خواهم به بازی همیشه بازی بد بچه ها,” او گفت:. به روشنی در هیچ یک از خائنانی او نقش یک توجه داشته باشید و یا قابل پیش بینی و بخشی از رویای خود برای نگه داشتن گاس Fring زنده در “Breaking Bad” جهان متقاعد کردن سازندگان وینس گیلیگان و پیتر گولد به ایجاد یک سری زیر Gus’ افزایش قدرت. که باید صبر کنید تا پایان “Better Call Saul” که متاسفانه برای طرفداران بسیار عالی تلویزیون و بافندگی در نه چندان دور افق.

قبل از آن AMC است که ارائه فرصت به صرف زمان بیشتری را با گاس و شاؤل و کیم Wexler و بقیه از طریق یک “Better Call Saul” فصل پنجم ماراتن پخش پنج شنبه, جولای 9 شروع و در ساعت 9 صبح و در حال اجرا و راست را از طریق 9:30 p. m. ET. در همان روز آغاز بکار کانال “شکسته و بد” دیجیتال فرم کوتاه سری میزبانی اسپوزیتو است که ویژگی های برخی از داستان از دنیای واقعی که در آینه جنایات و معبد رستاخیز در هر دو “سائول” و “Breaking Bad.”

تبلیغات:

در شرایط بازی نیست که یک پسر بد, او هنوز هم نقش خود را در “عزیز سفید مردم” و اخیرا به نظر می رسد به عنوان یک مربی در دیزنی+ فیلم “Stargirl.”

“آن شده است به خوبی قادر به پرورش شخصیت های که مفید” اسپوزیتو گفت که اگر شما فکر می کنم در مورد آن نیز اتفاق می افتد به اصل گاس چیزی که به می گویند ،

اما مهم نیست که چگونه شخصیت او نوشته شده است در هر, اسکریپت, دید از بازیگر خود را همیشه خوب و خوش آمدید جزئیات. و این چیزی است که ما می گویند فقط در مورد هر کسی که به نظر می رسد به پاپ تا در همه جا. ما خسته از مرد نشده است و امیدوارم که ما ممکن است هرگز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>