از “موج نو” به “بر ایمنی” چه “کمی آتش” نویسنده Celeste Ng در حال خواندن در حال حاضر

در Hulu را اقتباسی از پرفروشترین رمان “کمی آتش همه جا” ریس ویترسپون شخصیت النا ریچاردسون دارای یک باشگاه کتاب جمع آوری در خانه اش که در آن هنرمند میا وارن (کری واشنگتن) نشان می دهد بینش عمیق به مواد نوشته شده است و زنان روانشناسی. هنر تقلید زندگی در صحنه نه تنها به خاطر ویترسپون را انتخاب کرد “کمی آتش در همه جا” به عنوان یکی از خود واقعی, زندگی, باشگاه کتاب انتخاب زمانی که آن را برای اولین بار منتشر شد اما همچنین به این دلیل که رمان نویسنده Celeste Ng باعث می شود یک cameo در آن صحنه است.

کتاب باشگاه انرژی همچنان به عنوان Ng مشترک با سالن که کتاب در حال حاضر جاذب ، “من که کتاب هایی که من در میز من در حال حاضر در واقع اتفاق افتاده است برای انجام بسیاری با فشار و سوالات در مورد مسابقه و کلاس و افتخار” او می گوید.

تبلیغات:

در اینجا سه کتاب Ng در حال خواندن در حال حاضر (به علاوه یک تلویزیون نشان می دهد او را به تماشای):

“موج نو” توسط Kevin Nguyen (جهانی)

در رمان لوکاس و مارگو طرح به سرقت فناوری راه اندازی کاربر پایگاه داده به عنوان انتقام برای درمان مانند دوم-کلاس کارکنان. اما هنگامی که فاجعه غیر منتظره حملات حریم خصوصی نقض آشکار برخی از شگفتی است.

تبلیغات:

“من یک رمان جدید به نام امواج توسط Kevin Nguyen که من در واقع به عنوان خوانده شده به blurb اما من فقط به پایان رسید کپی می گوید:” Ng. “من خیلی خوشحال هستم که آن را به بیرون رفتن در جهان است. من فکر می کنم آن را واقعا هوشمند و واقعا خنده دار و, مذاکرات در مورد بسیاری از چیزهایی که واقعا جالب.”

در blurb Ng توصیف این رمان به عنوان “دانستن شوخ و فکری اکتشاف عشق مدرن انزوا و آنچه در آن به معنی وجود داشته باشد – به خصوص به عنوان یک فرد از رنگ در ما به طور فزاینده در عصر دیجیتال.”

“داخلی چینی: یک رمان” چارلز یو (پانتئون)

تبلیغات:

“من یک کتاب روی میز نیز به نام “داخلی چینی’ توسط چارلز یو که واقعا به طور مستقیم به نظر می رسد در همه چیز در مورد کلاس و نژاد می گوید:” Ng. “آن را در قالب یک فیلمنامه و شخصیت اصلی یک مرد بازیگر که فکر می کند که او, او این است که مرتب کردن بر اساس از این اضافی در زندگی خود را و او می خواهد به کار راه خود را تا به کونگ فو که او فکر می کند تنها چیزی است که یک انسان می تواند در واقع سعی می شود. او شروع به درک شاید بیش از آن که.”

در رمان ویلیس وو نمی تواند کمک کند اما می بینیم که آسیایی ها تنها بخش های خاصی که رویه پلیس نشان می دهد “سیاه و سفید” تیراندازی قصر طلایی رستوران. اما وجود دارد یک فرد است که او را هل دادن به خود را به عنوان تنها بیش از یک هالیوود استعاره و ویلیس که به او توصیه می کند به “بود.”

تبلیغات:

“بر ایمنی: یک تلقيح” توسط Eula Biss

در این کتاب Biss به بررسی آنچه در آن به معنی ایمنی فردی و اجتماعی بدن. با نگاه کردن به نگرانی در مورد واکسن ها و حتی ادبیات کلاسیک او ایجاد یک تصویر از چگونه هر کس را سرنوشت به هم پیوسته هستند.

“من باید اعتراف که من برای رفتن به عقب و بازخوانی ‘در ایمنی’ توسط Eula Biss چون من فکر زیادی در مورد سوال از مسئولیت جمعی به خصوص به عنوان آنفولانزا در اطراف می رود و در مورد مرتب کردن بر اساس از ما چگونه بستگی به یکدیگر و چگونه به هم پیوسته ما می گوید:” Ng. “من می خواهم به عنوان خوانده شده که وقتی از آن بیرون آمد اما این یک کتاب است که من در حال حاضر می خواهم فقط به رفتن و رها کردن در هر کس آستان در کشور و امید است که مردم به عنوان خوانده شده.”

تبلیغات:

تلویزیون

“تاج” (Netflix)

“من واقعا در همه از خواندن و همه از تماشای چرا که من انجام شده است تلویزیون و کتاب مسائل,” او می گوید. “پس همه از توصیه های من را نگاه کنید مثل من بسیار پشت بار که من هستم.

“من به تماشای ‘تاج و تخت” در حال حاضر فقط به خاطر من می خواستم به تماشای آن. این دوست داشتنی بیت از فرار از واقعیات در برخی از راه به دلیل آن را زیبا و آنها royals و آن را تاریخی. همچنین صحبت کردن به این زمان که ما در این سوال در مورد امتیاز و آنچه که آنها فقط در مورد نمی دانم. و این اقدام شگفت انگیز است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>